Cannaderm
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=633ab6d5549b4be614df78094eeb0ed0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kitten
321-600
321-600


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 9:40 am    Předmět: Citovat

Majduschka: Ahoj, děkuji za odpověď. Mléko mám už nějakou dobu koupené, zatím jsem ho použila jen párkrát, když vím, že strávím na slunci delší dobu. Je tedy trochu mastnější, než běžné krémy které používám, ale dá se to, make - up vydrží v pohodě. Ochranné účinky posoudím teprve až přijde léto. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anulisek
41-80
41-80


Založen: 1.5.2011
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 6:17 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych se zeptat ohledně značky canaderm, muže mi prosím pěkně někdo doporučit či jaké zkušenosti má ze šampony..
já mám u hlavy trochu mastnější vlasy jinak konce vlasu mám suché...
Je i nějaký šampon, že po něm rosstou vlásky od toho Cannadermu???
Děkuji Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anulisek
41-80
41-80


Založen: 1.5.2011
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 6:25 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 9:50 pm    Předmět: Citovat

Anulisek napsal:
Chtěla bych se zeptat ohledně značky canaderm, muže mi prosím pěkně někdo doporučit či jaké zkušenosti má ze šampony..
já mám u hlavy trochu mastnější vlasy jinak konce vlasu mám suché...
Je i nějaký šampon, že po něm rosstou vlásky od toho Cannadermu???
Děkuji Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


No já jsem měla ten na suché až normální vlasy a byl dobrý i na melírované vlasy a sedl mi i na seboreu. Takže já mohu doporučit, ani moc nemastil. Jenom docela výrazně voní. Poprvé jsem ho dávala čuchat mamince a ona se ptala, co to je, že je to žluklé. Ale po čase mi to opravdu jako ořechy nebo co to píší na lahvičce. Prostě tu vůni jsem si zamilovala. Jinak mi vlásky tu vůni nedržely.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedmikráska
41-80
41-80


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 10:43 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Tak jsem naštvaná - zplesnivěl mi krém na ruce od Cannadermu - tento Je nechutně zelený a smrdí. A to ho mám nějak od prosince, expiračku má psanou na květen 2012, mám ho tam tak 3/4... Kdybych měla účtenku, jdu to normálně reklamovat, stát se mi to s Indulonou za 40 kaček, mávnu rukou, ale tohle mě naštvalo. Tak pokud ho někdo máte, rychle ho vypotřebujte. (a ne, opravdu jsem s ním nedělala nic strašného, prostě ho tahala s sebou a občas se namazala, nikde nepsali, že má ležet třeba v lednici nebo tak). Evil or Very Mad


To teda čučím. Shocked Shocked Shocked
U Cannadermu nikde nepíšou, že by výrobek musí být v chladu. Přírodní kosmetiku, kde je to uvedeno, v lednici mám. A taky výrobky, u kterých vím, že je nestihnu spotřebovat tak rychle (hodně přípravků se má spotřebovat do 6 měs. a to nestíhám Rolling Eyes).

Jinak mě trochu překvapuje, že Cannaderm taky nemá uvedeno, do kdy se má po otevření vypotřebovat. On totiž datum trvanlivosti platí u neotevřeného výrobku, i když u čerstvé a přírodní kosm.bývá shodné. U klasických kosm.produktů je v ikonce otevřeného kelímku a v něm číslice - udává se v měsících.

Krémy a mléka vydrží déle, když jsou v tubách nebo v dávkovačích, protože se tak do nich dostane méně vzduch = míň bakterií. Ale ten krém právě v tubě je.. a má ještě dlouhou dobu záruky.. tak to mi teda nejde na rozum. Že by nějaká špatná várka? Evil or Very Mad To věřím, že to člověka mrzí a naštve! Confused

Možná bych se na to, být Tebou, zeptala přímo jich, jak je to možné:
http://www.cannaderm.cz/cs/stranka/48/110/napiste-nam.htm
nebo
http://www.cannaderm.cz/cs/stranka/48/69/kontakty.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 3:54 am    Předmět: Citovat

sedmikráska napsal:
Krémy a mléka vydrží déle, když jsou v tubách nebo v dávkovačích, protože se tak do nich dostane méně vzduch = míň bakterií.


Spíš je to proto, že do nich nesaháme rukama, tak se tam ty bakterie nemají jak dostat, narozdíl od krémů, do kterých se musí hrábnout prstem.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anulisek
41-80
41-80


Založen: 1.5.2011
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 9:01 am    Předmět: Citovat

Děkuji ta rady Wink Wink Wink
Jinak nevíte za kolik se cenově pohybují ty šampony pro suché vlásky Wink Wink
Děkují Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anulisek
41-80
41-80


Založen: 1.5.2011
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 9:08 am    Předmět: Citovat

Prosím vás mužeme mi někdo písnout co znamená ten kokosák??
je to balzám či maska????
popřípadně kde bych to sehnala a jak se to přesně jmenuje???
děkuji za vaše odpovědi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 10:18 am    Předmět: Citovat

Šampony od cannadermu se pohybují kolem 200. Mimo ten na suché až normální mají ještě na mastné až normální a pak ještě nějaké na problémy pokožky.

Kokosák je kokosový olej. Můžeš si ho dávat třeba do konečků nebo jako zábal. Je tady o něm rozsáhlé vlákno někde. A klasika - někomu sedne, někomu ne. Zkus se tady porozhlédnout a projít si to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedmikráska
41-80
41-80


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 2:09 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
sedmikráska napsal:
Krémy a mléka vydrží déle, když jsou v tubách nebo v dávkovačích, protože se tak do nich dostane méně vzduch = míň bakterií.


Spíš je to proto, že do nich nesaháme rukama, tak se tam ty bakterie nemají jak dostat, narozdíl od krémů, do kterých se musí hrábnout prstem.


Určitě, pokud do krému musíme sahat prsty, tak se tam tím bakterie dostávají největší měrou.

Ale opravdu: čím menší otvor a čím menší přístup vzduchu, tím méně bakterií! Údajně je to jednoznačně nejpočetnější skupina organismů na světě. A opravdu jsou i ve vzduchu a to v poměrně velkém počtu. Smile Proto se mají výrobky vždy po použití zavírat - i šampóny (do kterých se rukou ani nešahá), vzduchem se tam může ledaco dostat a šampón tím zkazit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.