Hair booster - potravinový doplněk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=12953cbd9172dde4e5acc899db5e39bfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elyssea
41-80
41-80


Založen: 11.1.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 6:27 am    Předmět: Citovat

hair booster je jeden z nejlepších potr. doplnků co jsem zkusila. obsahuje vše potřebné - chybí křemík, vlasy po něm houstnou - užívám ho dva roky, s půlroční přestávkou, jsou silnější...bezva:-) k tomu nárazově beru methionin v období padání vlasů a vše je OK:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elyssea
41-80
41-80


Založen: 11.1.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 6:30 am    Předmět: Citovat

Breberka napsal:
Jinak co můžu ještě doporučit z vlastní zkušenosti je Kelp.. po něm se mi stav vlasů i nehtů teké hodně zlepšil.. Smile

tak kelp beru kuli jodu a nějak se mi na vlasech neodrazil ... ale dnes si jdu pro kolagen kuli kolenům a slyšela jsem o něm chválu co se vlasů týčeSmile (a nebo vysoké dávky lecithinu, ale to bych se nedoplatila, beru menší...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 7:57 am    Předmět: Citovat

Elyssea napsal:
.. ale dnes si jdu pro kolagen kuli kolenům a slyšela jsem o něm chválu co se vlasů týčeSmile


Uz sem to nekde psala, tak pardon za opakovani, ale kolagen jsou vyhozene prachy, telo zvenci prijimany kolagen neumi vyuzit.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elyssea
41-80
41-80


Založen: 11.1.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 8:14 am    Předmět: Citovat

felcharka napsal:
Elyssea napsal:
.. ale dnes si jdu pro kolagen kuli kolenům a slyšela jsem o něm chválu co se vlasů týčeSmile


Uz sem to nekde psala, tak pardon za opakovani, ale kolagen jsou vyhozene prachy, telo zvenci prijimany kolagen neumi vyuzit.

nevím co jsem o tom mluvila s doktorkou a i rehabilitační sestrou tvrdí mi opak... prý si ho prostě koupit mám, že je jen "fáma" že ho neumíme využít přijímaný v tabletách. tak netuším, co se netu tžče tamhle píšou to a tamhle to, pak doktorka řekne to...a čemu věřit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 9:56 am    Předmět: Citovat

Jako revmatik, tedy člověk co ma potíže s klouby 20let! ti kolagen nedoručuji. Proč ti nenapíšou třeba condrosulf?ha!
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 3:25 pm    Předmět: Citovat

tak jsem koupila hairbooster a uvidím? jak to berete a popřípadě na noc nebo nalačno? ten křemík jsem si přečetla až ted, ale mám doma z dm nějakou žvýkací křemelinu, má to tuším třešňovou příchut tak nejdřív sezobu to k hairboosteru.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 3:49 pm    Předmět: Citovat

Elyssea napsal:
nevím co jsem o tom mluvila s doktorkou a i rehabilitační sestrou tvrdí mi opak... prý si ho prostě koupit mám, že je jen "fáma" že ho neumíme využít přijímaný v tabletách. tak netuším, co se netu tžče tamhle píšou to a tamhle to, pak doktorka řekne to...a čemu věřit....


Komu verit? Ucebnici biochemie a me Laughing . Ve streve neni system, ktery by umoznil vstrebani kolagenu + dalsi duvody, je to fakt k nicemu.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elyssea
41-80
41-80


Založen: 11.1.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 5:05 pm    Předmět: Citovat

tak dobře věřím vámSmile jen nechápu, co je to za doktory, že mi tohle doporučili... demence.. Rolling Eyes Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Elyssea: oni jsou takoví lidé, říka se jim ruzně, přijde k doktorovi do ordinace a nabizi mu ruzné výhody, když si jeho pacienti budou kupovat ten a ten vyrobek, nebo když bude psat to a to......no je to tady na hlavu...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 6:50 pm    Předmět: Citovat

Kejtlin napsal:
tak jsem koupila hairbooster a uvidím? jak to berete a popřípadě na noc nebo nalačno? ten křemík jsem si přečetla až ted, ale mám doma z dm nějakou žvýkací křemelinu, má to tuším třešňovou příchut tak nejdřív sezobu to k hairboosteru.)


Na lačno se leky ani vitamíny moc nedoporučují, mohlo by ti být špatně....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.