Pangamin a kvasnice pro krásné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=00d4bdeb7b0dbc76be7d5b32f88423beZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Malá Nezábudka
21-40
21-40


Založen: 1.2.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 5:07 pm    Předmět: Citovat

mortyška napsal:

preco si sa na to vykaslala? isto treba vydrzat ja vravim aspon mesiac, a vysledky vidno tak po 2-3 mesiacoch Smile


pár dní toho bolo veľa v škole, ptm som si ich zabudla dať a zapôsobila slabá vôla tam som ich už nedoužívala, nakoniec to doužívala mamina za mňa Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 7:03 pm    Předmět: Citovat

Malá Nezábudka napsal:
mortyška napsal:

preco si sa na to vykaslala? isto treba vydrzat ja vravim aspon mesiac, a vysledky vidno tak po 2-3 mesiacoch Smile


pár dní toho bolo veľa v škole, ptm som si ich zabudla dať a zapôsobila slabá vôla tam som ich už nedoužívala, nakoniec to doužívala mamina za mňa Very Happy


jaj no toto poznam aj ja Very Happy
skus znova, maj ich niekde kde budu stale na ociach! ja to tak robim so vsetkym lebo inak strasne zabudam Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malá Nezábudka
21-40
21-40


Založen: 1.2.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 10:36 pm    Předmět: Citovat

mortyška napsal:

jaj no toto poznam aj ja Very Happy
skus znova, maj ich niekde kde budu stale na ociach! ja to tak robim so vsetkym lebo inak strasne zabudam Rolling Eyes


Asi vytiahnem ten dávkovač na tabletky a dám si ho na stôl Very Happy si ptm niekto bude myslieť, že som nejaký hypochonder Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 7:04 pm    Předmět: Citovat

mortyška napsal:
viac ako 2x do tyzdna by som to neumyvala, ani som to nikdy nerobila, nechapem ak si niekto umyva vlasy denne trebars aj ked nemusi pre mna je to nepredstavitelne a este k tomu som aj leniva Laughing

Pod toto sa podpisujem. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2015 8:01 pm    Předmět: Citovat

Uz mam 2. balenie pangamínu, najprv som mala klasik v tom zelenom sáčku, teraz mam klasik dražé...a nejak zatiaľ..neviem..nič Confused padaju, obcas sa zlomia..ja viem ze treba pockat aspon dva mesiace, kym sa vysledok prejavi, ale ked ja chcem hneeeeeed Very Happy Very Happy kedy ste videli vysledky vy? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2015 10:24 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se podíval na nový příspěvek a koukám, co to ten pangamin je... No, nakonec jsem se nechal zlákat a už mám objednáno. Smile Tak uvidíme, co z toho vzejde (resp. kolik jich vzejde Very Happy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 7:50 am    Předmět: Citovat

Slavinka napsal:
Uz mam 2. balenie pangamínu, najprv som mala klasik v tom zelenom sáčku, teraz mam klasik dražé...a nejak zatiaľ..neviem..nič Confused padaju, obcas sa zlomia..ja viem ze treba pockat aspon dva mesiace, kym sa vysledok prejavi, ale ked ja chcem hneeeeeed Very Happy Very Happy kedy ste videli vysledky vy? Smile

Já se přiznám, že si všimnu vždycky spíš zhoršení, takže když konkrétní potravinový doplněk vysadím, začne se všechno vracet k původnímu stavu a já si najednou všimnu, že to vlastně do té doby fungovalo Smile. Třeba sis jenom nevšimla, že ty vlasy padají míň Wink. Pangamin mi funguje na všechno, vlastně ani nevím, proč ho pokaždé přestanu jíst Smile. Možná, když má tělo těch látek dostatek, přestane na něj mít chuť, nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2015 12:29 pm    Předmět: Citovat

Mně se právě líbí, jak si tělo umí říct, co potřebuje: Zezačátku mi Pangamin ohromně voněl. Vždycky jsem chvilku ,,fetoval" tu vůni, než jsem ho snědl. Teď už mi tak moc nevoní.
Ale i po těch necelých 3 týdnech už koukám, že na nehtech je jasně viditelný předěl, za kterým jsou silnější a vypadají lépe. Snad se to nakonec projeví i na vlasech. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malá Nezábudka
21-40
21-40


Založen: 1.2.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2015 7:14 am    Předmět: Citovat

Keď som ho začala užívať tak na nechtoch to bolo vidieť raz dva, ale užívala som ich skoro dva mesiace ale potom to prestalo fungovať, asi to bude zo stresu Very Happy alebo mám dosť B-komplexu Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2015 8:35 am    Předmět: Citovat

ja to nemám na čom pozorovať, ja som mala nechty silné vždy..meeeh Sad inak, už mám tretie balenie, tentokrát to s pupalkovým olejom a ten myslím ostatné dievčatá chválili tak uvidím...odporúčaná dávka je 4 tabletky 3x za den pre dospelých...ja si dávam 3...tak hadam si tak neznižujem učinok Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.