Potravinové doplňky pro dlouhé vlasy- obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4d9f22c42d2009b05c27845b614a0b5bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

který přípravek vám nejvíce pomohl na RŮST VLASŮ
Biosil plus
51%
 51%  [ 78 ]
Revitalon
7%
 7%  [ 11 ]
Revalid
9%
 9%  [ 15 ]
Tablety z DM
13%
 13%  [ 21 ]
Pangamin
13%
 13%  [ 21 ]
Methionin
2%
 2%  [ 4 ]
Inneov
0%
 0%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 151

Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 4:00 pm    Předmět: Citovat

Ten čaj Křemíková bomba se dá koupit kde? Na netu mi to nabízí lékárny (já si teda čaj v lékárně nikdy nekupovala, tak nevim...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 4:21 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Ten čaj Křemíková bomba se dá koupit kde? Na netu mi to nabízí lékárny (já si teda čaj v lékárně nikdy nekupovala, tak nevim...)

Já jsem nedávno byla v čajovně a chtěla křemíkovou bombu a paní prodavačka říkala že takový nemají a doporučla mi jiný(mimochodem moc dobrý-rooibos s příchutí vanilky) a jelikož jí to vrtalo hlavou tak scháněla informace a když jsem tam byla předevčírem znova tak mi řekla že se na ten čaj hodně ptala a prý je to jen takový trik že ten čaj vůbec neprospívá že křemík si tělo umí brát jen z jídla nebo tak něco ale že to jen slyšela od hodně lidí a četla to ale že mi své poznatky prý nebude vnucovat Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 12:49 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Soufflet napsal:
Ten čaj Křemíková bomba se dá koupit kde? Na netu mi to nabízí lékárny (já si teda čaj v lékárně nikdy nekupovala, tak nevim...)

Já jsem nedávno byla v čajovně a chtěla křemíkovou bombu a paní prodavačka říkala že takový nemají a doporučla mi jiný(mimochodem moc dobrý-rooibos s příchutí vanilky) a jelikož jí to vrtalo hlavou tak scháněla informace a když jsem tam byla předevčírem znova tak mi řekla že se na ten čaj hodně ptala a prý je to jen takový trik že ten čaj vůbec neprospívá že křemík si tělo umí brát jen z jídla nebo tak něco ale že to jen slyšela od hodně lidí a četla to ale že mi své poznatky prý nebude vnucovat Shocked


Čaj křemíková bomba je bylinkový, je tam tuším přeslička, kopřiva,máta, pýr, atd - takže by to tělo mělo umět zužitkovat (ale nemá se pít dlouhodobě!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 1:25 pm    Předmět: Citovat

Já jsem ho dneska koupila- v lékárně ho neměli (ale jiné od Dr.Popova jo), nakonec ho měli v Mamce (Olomouc), taky ho mívají v Herbě nebo Pí-Centru pokud u vás neco takového je. Zkusím ho hned dneska:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 3:57 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Denynka napsal:
Soufflet napsal:
Ten čaj Křemíková bomba se dá koupit kde? Na netu mi to nabízí lékárny (já si teda čaj v lékárně nikdy nekupovala, tak nevim...)

Já jsem nedávno byla v čajovně a chtěla křemíkovou bombu a paní prodavačka říkala že takový nemají a doporučla mi jiný(mimochodem moc dobrý-rooibos s příchutí vanilky) a jelikož jí to vrtalo hlavou tak scháněla informace a když jsem tam byla předevčírem znova tak mi řekla že se na ten čaj hodně ptala a prý je to jen takový trik že ten čaj vůbec neprospívá že křemík si tělo umí brát jen z jídla nebo tak něco ale že to jen slyšela od hodně lidí a četla to ale že mi své poznatky prý nebude vnucovat Shocked


Čaj křemíková bomba je bylinkový, je tam tuším přeslička, kopřiva,máta, pýr, atd - takže by to tělo mělo umět zužitkovat (ale nemá se pít dlouhodobě!)


taky si myslím, že pokud si to tělo bere z jídla, tak by si to mělo brát i z toho čaje, není to jak ty "chemické" tabletky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 5:44 pm    Předmět: Křemík... Citovat

JJ, čaj Křemíková bomba je pouze bylinný čaj, tedy spíše odvar, protože se nepřipravuje pouhým zalitím horké vody, ale musí se vařit. 1 čaj. lžička se zalije 0,4l(teď si nejsem upe jistá) vody a nechá se vařit dokud nezbyde přibližně polovina vody, potom se zcedí a nechá vychladnout. já se musím občas do pití toho čaje donutit, protože mi nijak zvláš´t nechutná, ale dá se to přežít. Tento čaj sem sehnala v prodejně v racio výživou a bylinkami. Mám dobré zkušenosti i s jinými čaji a přípravky Dr. Popov, např. Psyllium(taky si nejsem jistá jestli je to tak správně), které obsahuje tuším vlákninu a pomáhá čistit střeva. Pomohlo mi to zhubnout pár kilo, protože zaplní žaludek a nemáte hned hlad, ale taky to není zrovňa mňamka. Ale co, pro krásu se musí trpět, ne? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 6:31 pm    Předmět: Citovat

Héééj tak ten s vlákninou si musím koupit! Dík za tip, máš to u mě jestli z toho něco bude Wink

Mě Křemíková bomba chutnala i když jsem ji teda dělala klasickým zalitím vroucí vodou- domácí bylinkové čaje tak běžně připravuju takže se tam snad něco vylouhovalo (minimálně barva a chuť) Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 5:20 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se dneska konečně zastavila v lékárně s tím, že chci kúru od Dolivy, vlasovou vodu a křemíkovou bombu. Neměli ani jedno Laughing Laughing
Ale paní v lékárně mi dala jiný čaj-nějaký bylinkový "Na vlasy, zuby, nehty", tak jsem ho teda vzala Smile
Bála jsem se, jaký bude, ale voní úžasně a chutná taky Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 9:23 pm    Předmět: Re: Křemík... Citovat

Mikineczka napsal:
Mám dobré zkušenosti i s jinými čaji a přípravky Dr. Popov, např. Psyllium(taky si nejsem jistá jestli je to tak správně), které obsahuje tuším vlákninu a pomáhá čistit střeva. Pomohlo mi to zhubnout pár kilo, protože zaplní žaludek a nemáte hned hlad, ale taky to není zrovňa mňamka. Ale co, pro krásu se musí trpět, ne? Laughing


Psyllium je jitrocelová vláknina, dá se koupit od různých výrobců, kromě Dr. Popova se dost chválí od ASP CZECH , ta je i s extraktem se zeleného čaje, který také podporuje hubnutí. Doporučuji namíchat s vodou a urychleně vypít, rychle to houstne a hořkne. A někdo to míchá do jogurtu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 7:26 am    Předmět: Re: Křemík... Citovat

ilona napsal:
Mikineczka napsal:
Mám dobré zkušenosti i s jinými čaji a přípravky Dr. Popov, např. Psyllium(taky si nejsem jistá jestli je to tak správně), které obsahuje tuším vlákninu a pomáhá čistit střeva. Pomohlo mi to zhubnout pár kilo, protože zaplní žaludek a nemáte hned hlad, ale taky to není zrovňa mňamka. Ale co, pro krásu se musí trpět, ne? Laughing


Psyllium je jitrocelová vláknina, dá se koupit od různých výrobců, kromě Dr. Popova se dost chválí od ASP CZECH , ta je i s extraktem se zeleného čaje, který také podporuje hubnutí. Doporučuji namíchat s vodou a urychleně vypít, rychle to houstne a hořkne. A někdo to míchá do jogurtu.


Chuť je fakt příšerná, nejvíc mi vadí, že je to takové slizké a zároveń upe bez chuti. Ale jednou sem si koupila psyllium s pomerančovou příchutí a nebylo to až tak špatné. Prostě sem si říkala, že piju pomerančový džus a na jeden lok sem to do sebe hodila. Myslím, že příchutí bude víc, jenom hledat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.