Biosil
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=795c7ffb44e9ea8f8101f7de908906f7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ivkaaa1000
21-40
21-40


Založen: 21.2.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 11:53 am    Předmět: Citovat

Brala jsem poctivě měsíc biosil (2 tablety denně) a co se týká stavu mé pleti, tak mi vůbec nepomohl. Vliv na vlasy těžko posoudím. Takže už ho neberu a radši jsem koupila bylinkový čajík, který mé pleti prospívá už po týdnu užívání http://www.everest-ayurveda.cz/index.php?id=2&item_id=1&temp=7&products=1&prod_id=9&it=r1 a na kvalitu a růst vlasů pořídím i tento: http://www.everest-ayurveda.cz/index.php?id=2&item_id=1&temp=7&products=1&prod_id=21&it=r1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 12:26 pm    Předmět: Citovat

Tak už asi měsíc beru poctivě jednu tabletu Biosilu, a musím říct, že vlasy se mi zlepšily, jsou hustější i přes vlasopád a rostou docela rychle. Nevím ale jestli je to přímo Biosilem, používám totiž ještě Bioaquanol U, Biohar, občas Alverde kofeinový tonikum a tak. Každopádně změnu vidím Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivkaaa1000
21-40
21-40


Založen: 21.2.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 1:13 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Tak už asi měsíc beru poctivě jednu tabletu Biosilu, a musím říct, že vlasy se mi zlepšily, jsou hustější i přes vlasopád a rostou docela rychle. Nevím ale jestli je to přímo Biosilem, používám totiž ještě Bioaquanol U, Biohar, občas Alverde kofeinový tonikum a tak. Každopádně změnu vidím Smile


Hm, teď si mi nasadila brouka do hlavy a přemýšlím, jestli přece jen ten biosil nezlepšil kvalitu vlasů v kombinaci s Bioaquanolem.. No, uvidím, jak se budou vlasy chovat teď po vysazení biosilu a pokračováním s kúrou Bioaquanolu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 8:18 pm    Předmět: Citovat

biosil beriem mesiac a nič Smile ... tak uvidíme, keď to pomohlo Vám, mohlo by aj mne... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 8:22 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06: a zkoušela jsi něco komplexnějšího? Biosil je jen třísložkový. Určitě bych se nabála ho s něčím vystřídat (revalidl, donna hair, nutricap, clinical hair....). I když měsíc je krátká doba na posouzení Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 8:26 pm    Předmět: Citovat

ja som tu niekde na DV vyčítala kombináciu biosil+hairbooster, že sa dobre dopĺňajú ... tak to beriem tak. Pol tabletky haiboosteru a jednu biosilu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 8:33 pm    Předmět: Citovat

Aha Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chanel
0-7
0-7


Založen: 15.5.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 10:27 am    Předmět: Citovat

Ahoj, jsem tu nová a tak se spíš potřebuju vypovídat někde, kde mi budou rozumět Very Happy
Měla jsem vlasy do půlky zad, ale už hodně poničené, roztřepené, zkrátka to už nebyl nijak zvlášť hezký pohled Rolling Eyes
A v záchvatu kréda "raději krátké zdravé než dlouhé poničené", jsem si je ostříhala na "mikádo" (vzadu to mám to půlky krku a vpředu delší). Nejdelší část vlasů vpředu má teď JEN 25cm...

Jsem z toho nešťastná, nechápu co mě to popadlo..no ale co už teď, že... Rolling Eyes

Každopádně se snažím, aby vlasy co nejvíce rostly a snažím se jim dopřávat. Samozřejmě se snažím, aby to zvládla i moje peněženka.

Takže beru zatím už delší dobu Methionin, ale ten mi už dochází. Takže ho teď asi na jednu lahvičku vystřídám Biosilem.
Pak jsem koupila Křemíkovou bombu, tu mám ale teprve druhý den.
A 2 týdny používám Biohar aktivátor - po tom se mi možná zdá, že mi vlásky malilinko poskočily - ale hlavně je to možná tím, že jsem doteď na ty dlouhé vlasy nějak nekoukala, to až teď, když se snažím, aby porostly. Každopádně na spáncích mi jakoby vyrašilo pár vlásků, tak to možná má něco do sebe, protože doteď jsem tam měla lysinky Smile

Tak poradil by mi někdo ještě něco? Ale asi už žádné vlasové vody, nechci jich míchat víc. Děkuju hlavně za morální podporu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2012 1:55 pm    Předmět: Citovat

Dobírám druhý měsíc a kupodivu poctivě, ačkoliv jsem docela nepřítel všech prášků Very Happy Začala jsem spíš ze zvědavosti, vlasy mi rostou jako dřív, možná o trošku rychleji, ale viditelnější výsledky očekávám až tak po druhé flaštičce, kterou si ještě koupím, ale potom dám určitě pauzu. Každopádně se mi velmi zlepšily nehty, na pleť žádný vliv, jenom mi připadá, že nemám po těle tak suchou pokožku. Všimla jsem si ale, že mi vyrašily drobné vlásky na čele, týle a spáncích, kde jsem je předtím nikdy neměla, což je milé Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 12:42 pm    Předmět: Citovat

Idem nato do metra este chyba jeden cm, takze som sa rozhodla im trocha pomoct, uvidime co to spravi. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.