Panthenol - pěna, kapsle dr. Mullera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6a9c44597709dc56fe7912d6ebb4a7eaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MyScene
41-80
41-80


Založen: 29.10.2010
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2011 7:32 pm    Předmět: Citovat

Já si kolikrát myslím, že u mě to fakt bude spíš tím placebo efektem Very Happy Protože po požití jediné tabletky (v mém případě to byl Biosil ale ono je to prakticky jedno) se mi do druhého dne vlasy nezlepší... ach ta psychika Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haldira
0-7
0-7


Založen: 31.7.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 9:15 am    Předmět: Panthenol Citovat

Také jsem podlehla mámení a zakoupila jsem celou řadu od Dr.Mullera, Panthenol kapsle, šampon, kondicioner i pěnu. Nejhůře hodnotím šampon a kondicioner, nehezká vůně a vlasy jako sláma, po pěně se mi udělalo tolik lupů že jsem byla jako sněžítko. Nejdéle jsem brala kapsle, cca půl roku, ale žádný extra výsledek jsem nepozorovala, spíš tedy žádný. Na mě to prostě nefungovalo. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 3:16 pm    Předmět: Citovat

Zrovna vcera som bola v lekarni a tak som si povedala, ze si rovno popytam aj tie Panthenolove kapsle.
Magistra na mna najskor nechapavo, potom podozrievavo zazerala a ked pochopila co chcem, schytila sa vykrikovat aka je to volovina, reklamna kampan a ci si chcem privodit hypervitaminozu. Shocked
Tak som len ostala stat ako obarena, slusne odmietla "zarucene fungujucu komplexnu kuru" za 33(!!!) eur a zdrhala co mi nohy stacili. Rolling Eyes
Tak teraz neviem, co si mam mysliet, ked tu niektore tvrdite, ze vam to velmi pomohlo. (Osobne by som brala hlavne ucinky na plet, lebo ta moja je v katastrofalnom stave.) Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 3:36 pm    Předmět: Citovat

Hypervitaminozu? Panthenolem? Ta firma co vyrábí ty krabičky po 33 eurech jí platí asi hodně, co?

Edit, jinak panthenol samozřejmě není všelék, je to jen jeden "vitamín". Na pleť bych zkusila spíše něco jiného a na vlasy, pokud padají z nedostatku např. železa to taky prostě nezabere...ale jed to teda není, pokud se sním správně zachází Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 11:46 pm    Předmět: Citovat

Tiez som pozerala ako puk, ze co tam placa za hovadiny, ale akonahle na mna vytasila 33-eurovy produkt oproti mnou pytanemu cca 5-eurovemu, mala som jasno. Odteraz uz budem zrejme chodit len do samoobsluznych lekarni... Rolling Eyes
Jo a ohladom tej pleti - ja zazraky necakam, doteraz mi na nu pomohla len HAK, ale topiaci sa aj slamky chyta a za skusku nic nedam. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ariela.a
81-160
81-160


Založen: 21.7.2011
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 11:40 am    Předmět: Citovat

Panthenol už nějaký ten pátek beru. Začala jsem s ním kvůli vlasům, ale na nich se jeho užívání neprojevilo. Zato mám ale po dlouhé době nádherně pevné a dlouhé nehty Laughing A to jsem na jejich vylepšení zkoušela kde co, včetně Biosilu, který mi nezabral ani trochu. Very Happy Zatím jsem toho Panthenolu vybrala 3/4 krabičky, takže se třeba ještě nějaký opožděný výsledek dostaví i v oblasti vlasů. Rolling Eyes Každopádně si myslím, že za pokus určitě stojí. Není předražený (koupila jsem ho za 72 Kč) a pastilky jsou relativně malé a dobře se polykají. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 12:36 pm    Předmět: Citovat

Ja to s tymi nehtami nejako furt nepoberam. Confused
Ved vyziva nehtu zacina predsa uz v lozku a pripravky by mali tym padom posobit prave na tuto cast. No a kym odrastie, tak to trva aj 3-6 mesiacov, tak ako moze byt vidno vysledok za par tyzdnov??? Shocked
Ariela Arrow Nie je to skor zasluha toho Biosilu, co si brala predtym?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 12:41 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Ja to s tymi nehtami nejako furt nepoberam. Confused
Ved vyziva nehtu zacina predsa uz v lozku a pripravky by mali tym padom posobit prave na tuto cast. No a kym odrastie, tak to trva aj 3-6 mesiacov, tak ako moze byt vidno vysledok za par tyzdnov??? Shocked
Ariela Arrow Nie je to skor zasluha toho Biosilu, co si brala predtym?

Taky to nechápu, ale i mně se po braní přípravku na vlasy a nehty (Revitalon) zpevnily nehty úplně neuvěřitelně asi za měsíc nebo dva. Ze svých obvyklých tvrdých drápů jsem měla superdrápy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 5:56 pm    Předmět: Citovat

Tak pokial ti nehty rastu superrychlo, tak by som tie 2 mesiace celkom aj verila. Very Happy
A fakt si predtym nebrala dlhsiu dobu ziaden iny pripravok? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 9:06 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Ja to s tymi nehtami nejako furt nepoberam. Confused
Ved vyziva nehtu zacina predsa uz v lozku a pripravky by mali tym padom posobit prave na tuto cast. No a kym odrastie, tak to trva aj 3-6 mesiacov, tak ako moze byt vidno vysledok za par tyzdnov??? Shocked
Ariela Arrow Nie je to skor zasluha toho Biosilu, co si brala predtym?


Nemyslím si, že by mi nehty rostly extrémně rychle, ale odhaduju že za měsíc a půl se celý vyroste (déle to trvá jen na palci u nohy, ten odrůstá i několik měsíců), takže za měsíc nebo dva může být výsledek klidně znát.

V pondělí jsem začala brát panthenol. Jsem na něj zvědavá, je to jedna z mála věcí proti nadměrnému maštění vlasů, kterou jsem zatím nevyzkoušela. Jsem sice poměrně pesimistická, že něco může pomoct, ale stejně pořád doufám (hm, a kdyby se vlasy zbláznily a začali rychle růst, taky bych se nezlobila, to dvoubarevné mikádo mě štve Twisted Evil )


Naposledy upravil Lúthien dne st září 14, 2011 9:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.