Jak udělat, aby narostly dlouhé vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 67, 68, 69  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=080f7ff89526874f8b4d487011be6964Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 2:01 pm    Předmět: Citovat

Ten vlaštovičník ne, leptá to jako bejk a taky to staví množení buněk. To bych si na hlavu za nic na světě nedala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 2:02 pm    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
Ten vlaštovičník ne, leptá to jako bejk a taky to staví množení buněk. To bych si na hlavu za nic na světě nedala



uááááááá, jak bejk Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing myslím, že to přesně vystihuje Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 10:20 am    Předmět: Citovat

Já to asi vzdávám Sad já nejsem přírodní typ a ačkoli se snažím a dávám vláskům jen to nej tak mi to nijak nevrací.Už mě to nebaví Crying or Very sad Furt se jen třepí a lámou tak ať si dělají co chtějí.Když se roztřepí až na mikádo tak co.ustříhnu je je mi to jedno.Půjdu do drogerie a koupím si šampon plný silikonů jak tomu bylo až do té doby,než jsem se dozvěděla že něco takového existuje a je to.Nebudu se s tím trápit když to stejně nepomáhá Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 12:27 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Já to asi vzdávám Sad já nejsem přírodní typ a ačkoli se snažím a dávám vláskům jen to nej tak mi to nijak nevrací.Už mě to nebaví Crying or Very sad Furt se jen třepí a lámou tak ať si dělají co chtějí.Když se roztřepí až na mikádo tak co.ustříhnu je je mi to jedno.Půjdu do drogerie a koupím si šampon plný silikonů jak tomu bylo až do té doby,než jsem se dozvěděla že něco takového existuje a je to.Nebudu se s tím trápit když to stejně nepomáhá Crying or Very sad

Deny,nesmíš to vzdávat,ono chvilku trvá než najdeš to,co tvým vlasům opravdu pomůže....zkus si sepsat jaké přípravky a hlavně jak dlouho jsi používala, důležité je nejen zkoušet nové věci,ale také u nich chvíli vydržet protože účinky se projeví i po několika týdnech nebo měsících, obvzlášť pokud jde o regeneraci..neklesej na mysli Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 1:04 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Já to asi vzdávám Sad já nejsem přírodní typ a ačkoli se snažím a dávám vláskům jen to nej tak mi to nijak nevrací.Už mě to nebaví Crying or Very sad Furt se jen třepí a lámou tak ať si dělají co chtějí.Když se roztřepí až na mikádo tak co.ustříhnu je je mi to jedno.Půjdu do drogerie a koupím si šampon plný silikonů jak tomu bylo až do té doby,než jsem se dozvěděla že něco takového existuje a je to.Nebudu se s tím trápit když to stejně nepomáhá Crying or Very sad


Hm, tak tak nějak sem nedávno rezignovala já Sad zkoušela jsem všechny rady, co jsem si tu přečetla, o vlasy sem se fakt starala a ony byly snad ještě horší Evil or Very Mad přestala sem chodit na tyto stránky, ale už mě to zase chytlo a čtu si tu všechno a už je ze mě zase takový "vlasový závislák" Very Happy Very Happy Very Happy a hodně mi přes léto povyrostly Wink už mám doma přírodní šampony a na hlavě hennu :)prostě pořád mám svůj velký cíl, kterého chci dosáhnout: krásné, zdravé, lesklé a dlouhé vlasy Wink :wink:tak hlavu vzhůru a nevzdávej to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 2:10 pm    Předmět: Citovat

Já taky rezignuju. Z tohoto fóra jsem byla nadšená a zkoušela jsem snad všechny rady. Chtěla jsem jen, aby mi vlasy narostly tak o 5-10 cm. Mám skromný cíl. Mít vlasy po zadek je pro mě sci-fi Smile
Bohužel se mi to nedaří. Nedokážu mít roztřepené vlasy. Musím prostě stříhat. Pak začnu nanovo s péčí, po několika měsích zase stříhám a tak pořád dokola...
A z krásných vlasů zdejších dívek mívám deprese Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Já taky rezignuju. Z tohoto fóra jsem byla nadšená a zkoušela jsem snad všechny rady. Chtěla jsem jen, aby mi vlasy narostly tak o 5-10 cm. Mám skromný cíl. Mít vlasy po zadek je pro mě sci-fi Smile
Bohužel se mi to nedaří. Nedokážu mít roztřepené vlasy. Musím prostě stříhat. Pak začnu nanovo s péčí, po několika měsích zase stříhám a tak pořád dokola...
A z krásných vlasů zdejších dívek mívám deprese Crying or Very sad


Mě by stačil cíl po boky...ale i do pasu je pro mne hranice v nedohlednu, chybí mi tak něco kolem 10,15cm...
A ty deprese mívám stále častěji, takže opravdu chápu...i když se na takové vlasy i mco ráda koukám... ráda bych i tak dlouhé a hezké měla i já Embarassed
Na roztřepené konce už kašlu, dál se mi netřepjí, jen ty milimetry, jinak ne... ale..nerostou, ač plácám lopušák, myjujednou za 3 dny, podle potřeby jinak zvláčnuji oleji a květinovými vodami... a nic, začíná být šíleně zoufalá Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 2:27 pm    Předmět: Citovat

Ale no tak!!!!! To jste zoufalé proto,že nemáte vlasy do pasu ale "jenom"do puli zad? Buďte rády, že nějaké vlasy máte! Co by měli říkat nemocné děti a lidé po chemoterapii....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 2:27 pm    Předmět: Citovat

elune napsal:
Lily napsal:
Já taky rezignuju. Z tohoto fóra jsem byla nadšená a zkoušela jsem snad všechny rady. Chtěla jsem jen, aby mi vlasy narostly tak o 5-10 cm. Mám skromný cíl. Mít vlasy po zadek je pro mě sci-fi Smile
Bohužel se mi to nedaří. Nedokážu mít roztřepené vlasy. Musím prostě stříhat. Pak začnu nanovo s péčí, po několika měsích zase stříhám a tak pořád dokola...
A z krásných vlasů zdejších dívek mívám deprese Crying or Very sad


Mě by stačil cíl po boky...ale i do pasu je pro mne hranice v nedohlednu, chybí mi tak něco kolem 10,15cm...
A ty deprese mívám stále častěji, takže opravdu chápu...i když se na takové vlasy i mco ráda koukám... ráda bych i tak dlouhé a hezké měla i já Embarassed
Na roztřepené konce už kašlu, dál se mi netřepjí, jen ty milimetry, jinak ne... ale..nerostou, ač plácám lopušák, myjujednou za 3 dny, podle potřeby jinak zvláčnuji oleji a květinovými vodami... a nic, začíná být šíleně zoufalá Crying or Very sad


Prosím tě, chtěla bych se zeptat, co je to ten lopušák a k čemu je dobrý? Casto tu o tom čtu, a nevim... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Ale no tak!!!!! To jste zoufalé proto,že nemáte vlasy do pasu ale "jenom"do puli zad? Buďte rády, že nějaké vlasy máte! Co by měli říkat nemocné děti a lidé po chemoterapii....


To je sice pravda, ale když se mi vlasy nehly více jak rok, asi to nebude moc dobré. Ty možná máš co chceš, a je to dobře... ale když mě mrzí, že se sebou nejsem spokojena a ač se s tím snažím něco dělat, nejde to, tak je mi to hold líto..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 67, 68, 69  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.