Avon
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ff75a4cc6d614870f251af8ebdaa8cf2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 10:08 pm    Předmět: Citovat

Mno... dnes jsem dostal něco od Avonu... tu bude ta 'přírodní' série. Budu to mít do zásoby, pro případ, že by přírodní zdroje došly. Smile (Neobsahuje -cony.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 11:03 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Já měla taky tu olejovou kúru od Planet Spa,ale moc mě neuchvátila. Měla tam silikon(ale vymývací) a taky se mi blbě nanášela na vlasy-vůbec mi na nich nedržela a spíše jsem to měla jen na rukách. Tak jsem lahvičku vylila a teď do ní dávám ty jednorázové masky Swiss O Par z Rossmana nebo dmka. Takže nemám problémy s tím otevřeným sáčkem Wink Pak jsem od Avonu ještě měla ten ochranný sprej na léto,ale zas sem nebyla spokojená,tak mám jen tu lahvičku a do ní přelévám jiné věci které se mi neprakticky skladují nebo nanášejí na vlásky. Nezkoušela jsem sice šampony od Naturals,ale měla jsem jednou vzorek těch šamponů Advance Techniques a byla to hrůza.


Tak ty šampony Advance Techniques jsou hrozný, to je fakt Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 11:06 am    Předmět: Citovat

mě příde že avon jenom krásně voní,ale po kvalitě - známe...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 3:52 pm    Předmět: Citovat

cockatiel napsal:
marjej napsal:
A co říkáte na Planet Spa od Avonu Question Já jsem přemýšlela, že bych si od nich objednala masku nebo kúru na vlasy. Máte s tím někdo zkušenosti Question


Avon neni vubec kvalitni kosmetika, uz jsem vsechno vyhazela!


Nejde takhle generalizovat, mě například Avon velmi vyhovuje, kupuji si jej již několik let a vlasy mám myslím docela fajn. Konkrétně od Planet Spa jsem nic neměla, je to na mě drahé, ale řada Naturals mi připadá dobrá a navíc krásně voní po ovoci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 4:19 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
cockatiel napsal:
marjej napsal:
A co říkáte na Planet Spa od Avonu Question Já jsem přemýšlela, že bych si od nich objednala masku nebo kúru na vlasy. Máte s tím někdo zkušenosti Question


Avon neni vubec kvalitni kosmetika, uz jsem vsechno vyhazela!


Nejde takhle generalizovat, mě například Avon velmi vyhovuje, kupuji si jej již několik let a vlasy mám myslím docela fajn. Konkrétně od Planet Spa jsem nic neměla, je to na mě drahé, ale řada Naturals mi připadá dobrá a navíc krásně voní po ovoci.


Taky si myslím, že všechno je velmi individuální, fakt je, že po AVONU jsem narozdíl např. od Urtekramu aspoň rozčesala vlasy, každý si musí najít to svoje, co mu vyhovuje Very Happy Dnes mi přišla ta indická kosmetika Himylaya, tak jsem zvědavá Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 7:20 pm    Předmět: Citovat

mně osobně avon taky nevadí a chci si objednat právě ten šamp s mákem. měla sem na blond vlasy s heřmánkem a dobrýSmile a maska z toho technics krásně voní, sice neni zázračná, ale ani neublížuje:) a senses, to už je jiná kapitola, super...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 7:53 pm    Předmět: Citovat

No já měla od Avonu asi před dvěma lety šampon a kondicionér pro blond vlasy a k tomu ještě nějaký zesvětlovací gel(smrděl peroxidem ale v té době mi to nevadilo a pravidelně jsem ho nanášela na vlasy) a ejhle asi po měsíci jsem byla blondýna.Vím že to nebylo nic vlasům prospěšnýho ale výhodou toho bylo, že to neodrůstalo...Prostě se to nějak pak asi po půl roce vypařilo samo od sebe ale fakt jsem měla vlasy jak kuřátko... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

aw, to de jo? to je vostrýSmile něco podobnýho pro zrz by nebylo? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 11:08 am    Předmět: Citovat

tiborMel:No to asi ne Smile Vím, že byly tyhle gely i na hnědé a zrz vlasy ale bez peroxidu prostě jen jako maska.........na ty blond to bylo speciálně. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 6:16 pm    Předmět: Citovat

Jak si tady tak procitam ty celkovy reakce na AVON,tak vidim,ze nejsem jedina komu tato sice vonava,zato vysoce nekvalitni kosmetika nevyhovuje.No..kazdopadne jsem se chtela vyjadrit k te rade PLANET SPA,konkretne k vyrobkum z mrtveho more a pak ke kure z olivoveho oleje.Nevim proc ale nejak ujizdim na kosmetice z bahna tak jsem si pred par mesici objednala nakou tu kosmetiku z Avonu jako krem na ruce,masku na plet,na vlasy atd...vysledky zadny,byla jsem zklamana.Nakonec jsem se dozvedela a i spusta dalsich lidi mi rikalo,ze to bahnem mozna jen voni nic vic .Pred 14 dnama jsem objevila kosmetiku NEVO.Tech vyrobku od nich jsem si koupila vic ale na vlasy jen hydratacni emlulzi,parkrat potrela konecky a musim rict,ze vysledky byly vic nez dokonaly.Uplne mi to ozdravilo vlasy jak nikdy nic predtim.Uz zadny suchy,krepaty vlasy a roztrepny konecky.Cela ta lahev,350 ml stala 450 KC a ja jsem strasne rada,ze jsem neco takovyho objevila.Avon uz nikdy vice to si radsi udelam masku domaci z nahratyho olivovyho oleje nebo kokosaku-levnejsi a tisickrat ucinejsi!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.