Avon
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dfd8fa67f835fce9ec31194997c7f66cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cookie
21-40
21-40


Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 7:21 pm    Předmět: Citovat

Je zajímavé, že každému sedí něco jiného. Používám už dlouho (cca rok) Avon s mákem a je super, ani tam myslím nejsou ty potvory silikony, co se nevymývají, ale jenom ty vymývací. Z drogerkových šamponů mi vyhovoval Sunsilk, o kterém jsem tady četla, že je samý slilikon, tak už ho nepoužívám. Po všem ostatním z drogerie (a to jsem myslím vyzkoušela většinu těch známých značek) jsem měla druhý den mastné vlasy a suché konečky nebo to naopak bylo slepené všechno Evil or Very Mad . Asi jsem nějaký zvláštní případ Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 7:26 pm    Předmět: Citovat

Nee nejsi, mě také Avon s mákem vyhovuje, mám po něm krásně lesklé a vzdušné vlásky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 7:29 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Nee nejsi, mě také Avon s mákem vyhovuje, mám po něm krásně lesklé a vzdušné vlásky!


Kato, ja si ho koupila na tve doporuceni a je fakt skvely Smile. Ten lesk po jinem nemam Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

Děkuju, Brett, to mě moc těší SmileJá jsem chtěla vyzkoušet zase nějaký úplně jiný šampon, třeba Baronku nebo žlutý Gliss kur, ale mě se prostě katalog od Avonu nesmí dostat do ruky...Takže jsem si objednala novinku- 2v1 s papájou a kiwi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 7:48 pm    Předmět: Citovat

No jo, katalogy Very Happy, to je perfektne vymyslene, clovek listuje a listuje, to je zajimave, tady vyhodna cena, hmm, to se neda nekoupit Very Happy. Tak dej pak Vedet, jakej je Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 9:09 pm    Předmět: Citovat

Tak ja pouzivam od Avonu sampon s jasminem a citronovou travou a jsem s nim celkem spokojena. Sampony stridam, ale kdyz pouzivam delsi dobu tenhle, nemam pocit, ze by se mi mastily vlasy nejak vic Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 10:07 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem teď párkrát použila ten s mákem a taky mně hodně vyhovuje, nemám po něm takový ty splihlý mastný vlasy, ale prostě takový akorát... ještě má mamka doma ten s tím banánem, avoní pěkně, ale používat se mně moc nechce, protože já potřebuju právě něco na ty suchý vlasy...
Návrat nahoru
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 2:10 pm    Předmět: Citovat

Ten banánový je právě na suché a poškozené. Taky se na něj chystám...Ten je tuším 2v1. Před tím makovým jsem měla 2v1 a mangem a zázvorem. Ten mi taky vyhovoval, ale ten s mákem je lepší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gecittka
21-40
21-40


Založen: 15.7.2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 5:44 pm    Předmět: Avon Citovat

Šampony z Avonu mi nikdy nesedli - z žádné řady. Měla jsem ten z "profesionální řady" (nevím jak se to jmenuje Embarassed ) na objem a měla jsem ty vlasy naopak splihlé. Makový šampon mi vysušoval hrozně vlasy, ale jelikož jsem si v dobré víře koupila to velké balení, tak jsem s ním prala ponožky na dovolené. A loni k Vánocům jsem dostala Heřmánkový s citronem - opět Avon. Není to žádný zázrak, ale používám ho na "první" umytí vlasů a potom použiju něco "lepšího" Cool .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

Takže já mám se šampony od AVONU - řadou Naturals velice dobrou zkušenost, nejvíce se zde vychvalovaným šamponem s mandlovým mlékem, je úžasný, vlasy byly po umytí krásně hebké a leské, a hlavně nááááádherně voní Very Happy Šampon s heřmánkem jsem taky měla a byl fajn. Taky mám ráda od AVONu řadu Planet Spa, hlavně tu masku s olivovým olejem. Jinak ty šampony z řady Advance Techniques nemusím, ty mě nevyhovovaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.