Schauma - šampóny a kondicionéry
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4f10e73f7c2cd81ff3b8e8c6969fb6ebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 2:43 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Ja jsem si taky dove nedavno koupila, takovy ten svtlemodry?? myslim, lehky stupen pece. A me ted vubce nesedl.
Ale jsem prekvapena z te Schaumy. Vlasy mam fakt pekne, jsou teda hodne uhlazene, ale ne splihle, nadherne se lesknou a vypadaji zdrave. Jeste jsemsi koupila filaovy- je na normalni vlasy, tak treba tak uhlazovat nebude, prece jenom mam radsi nadychanejsi vlasy. Vyzkousim


No vidíš to a mě hnědá Schauma ( jestli je to ta s kokos. mlékem, na poškozený vlasy ) nevyhovovala vůbec. Vlasy jsem měla u hlavy takový nijaký a konce byly hrubý a suchý... Měla jsem šampon i balzám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 6:30 pm    Předmět: Citovat

Jo, Schauma se mi zdá fajn Smile Na tu cenu a na to, že je to obyčejný "drogerkový" šampon je přímo skvělá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 10:18 am    Předmět: Citovat

Já mám 7 bylin a jsem spokojenáSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gecittka
21-40
21-40


Založen: 15.7.2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 5:46 pm    Předmět: Shauma Citovat

Shaumu jsem taky párkrát měla a za tu cenu mi příjde zlatý. Uvažovala jsem nad koupí toho s kiwi (myslím, že to má být na lesk), ale nakonec jsem koupila Alverde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 6:17 pm    Předmět: Citovat

Shauma mi moc nevyhovovala, žádný extra účinek, vlasy jsem po ní nerozčesala (měla jsem tu hnědou řadu s kokosem). Tu řadu s kiwi jsem neměla, ale koukala jsem na ni v drogerce a nádherně voní, ale nevím, jestli ji mám zkusit po mých zkušenostech... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 8:17 am    Předmět: Citovat

Jsem zhrzená Crying or Very sad Kondicionér schauma obsahuje normálně jak silikon,tak praffinum liquidum Crying or Very sad to je ten ropný derivát ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 1:01 pm    Předmět: Citovat

Shaumu sem používala tu proti lupům (světlemodrou) a nejen že mi vůbec nepomohla, navíc voněla jako typický pánský šampon a cítit jako chlap se mi fakt nechce Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 1:39 pm    Předmět: Citovat

Ja som mal Schaumu urcenu pre panske vlasy a som si povedal UZ NIKDY VIAC!!!Take hnusne vlasy som mal po nom,ani rozcesat nesli poriadne!!!Konce zlepene do dredov doslovne!!!Tak som si ho nechal ako mydlo na umyvanie ponoziek-vyborne posluzil Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 5:01 pm    Předmět: Citovat

Nemůžu si pomoct, ale ve všech drogerkách do kterých já chodím mají jenom pár druhů Schaumy. Tak jsem se chtěla zeptat-viděli jste někdo v nějaké drogerce tento šampon:
http://www.drogeriemartina.cz/inshop/pictures/store/1/henkel/4015000501262.jpg
nebo tento (je to kondicionér, ale předpokládám, že by k němu měl být i šampon. Každopádně neviděla jsem ani jeden):
http://www.drostra.cz/ProductPictures/Res/DH27_1.jpg

(jo a btw jsou tu dvě vlákna Schauma, tak vy co s tím můžete hýbat, nešlo by to nějak spojit?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 8:18 pm    Předmět: Citovat

No tady je nabidka Schaumy dost omezena, v nemecku je to opravdu vyber. Ale ono je to jedno, Schauma neni dobr ani jedna rada, tak na jedno pouziti, po druhem uz se pozna, ze to je nekvalitni sampon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.