Schauma - šampóny a kondicionéry
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=53ca1f721c8086151db306c9d239d147Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Nemůžu si pomoct, ale ve všech drogerkách do kterých já chodím mají jenom pár druhů Schaumy. Tak jsem se chtěla zeptat-viděli jste někdo v nějaké drogerce tento šampon:
http://www.drogeriemartina.cz/inshop/pictures/store/1/henkel/4015000501262.jpg
nebo tento (je to kondicionér, ale předpokládám, že by k němu měl být i šampon. Každopádně neviděla jsem ani jeden):
http://www.drostra.cz/ProductPictures/Res/DH27_1.jpg

(jo a btw jsou tu dvě vlákna Schauma, tak vy co s tím můžete hýbat, nešlo by to nějak spojit?)


Já jsem je viděla, ten první jsem si kdysi ještě kupovala, krásně voněl, ale to bylo dřív, myslím, že už je asi stáhli z prodeje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 8:26 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
No tady je nabidka Schaumy dost omezena, v nemecku je to opravdu vyber. Ale ono je to jedno, Schauma neni dobr ani jedna rada, tak na jedno pouziti, po druhem uz se pozna, ze to je nekvalitni sampon.


Shocked Fakt?? Já měla za to, že je to docela fajn šampon. já vím, žádná sláva, ale za ty peníze se mi zdála vždycky dobrá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Soufflet napsal:
Nemůžu si pomoct, ale ve všech drogerkách do kterých já chodím mají jenom pár druhů Schaumy. Tak jsem se chtěla zeptat-viděli jste někdo v nějaké drogerce tento šampon:
http://www.drogeriemartina.cz/inshop/pictures/store/1/henkel/4015000501262.jpg
nebo tento (je to kondicionér, ale předpokládám, že by k němu měl být i šampon. Každopádně neviděla jsem ani jeden):
http://www.drostra.cz/ProductPictures/Res/DH27_1.jpg

(jo a btw jsou tu dvě vlákna Schauma, tak vy co s tím můžete hýbat, nešlo by to nějak spojit?)


Já jsem je viděla, ten první jsem si kdysi ještě kupovala, krásně voněl, ale to bylo dřív, myslím, že už je asi stáhli z prodeje.


Jo, tím oranžovým jsem si jednou umývala vlasy u babičky, ale už je to dél, možná i několik let...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 5:14 am    Předmět: Citovat

Mně kdysi moc vyhovoval šampon od Schaumy se slunečnicovým olejem, který byl určen jako letní péče o vlasy s UV filtrem a ten mi moc vyhovoval i moc pěkně voněl. Kondicionér k němu tuším nevyráběli nebo jsem si asi nevšimla. No a samozřejmě ho přestali vyrábět Sad nebo alespoň u nás v Čechách už není. Mám takový dojem, že když konečně objevím něco co mi sedne, tak to přestanou prodávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 3:10 pm    Předmět: Schauma Citovat

A este nieco, priatel si dost zvykol na sunsilk a aj sa mu paci, naucila som ho pouzivat aj kondicioner a tiez si nan zvykol, no sked vidim kvalitu jeho vlaskov tak mi to nedalo a kupila som mu schaumu pre muzov bez silikonov. Teda ziadne tam neuvadzaju. Vas nazor?
Návrat nahoru
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 4:04 pm    Předmět: Re: Schauma Citovat

valalo napsal:
A este nieco, priatel si dost zvykol na sunsilk a aj sa mu paci, naucila som ho pouzivat aj kondicioner a tiez si nan zvykol, no sked vidim kvalitu jeho vlaskov tak mi to nedalo a kupila som mu schaumu pre muzov bez silikonov. Teda ziadne tam neuvadzaju. Vas nazor?


Tak ja som uz mal tu Schaumu pre muzov a ...NIKDY VIAC!!!mal som po nich vlasy jak droty-tvrdy,nepoddajne a nerozcesatelne.Nakoniec ten sampon dobre padol ako mydlo na ponozky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 7:07 pm    Předmět: Re: Schauma Citovat

valalo napsal:
A este nieco, priatel si dost zvykol na sunsilk a aj sa mu paci, naucila som ho pouzivat aj kondicioner a tiez si nan zvykol, no sked vidim kvalitu jeho vlaskov tak mi to nedalo a kupila som mu schaumu pre muzov bez silikonov. Teda ziadne tam neuvadzaju. Vas nazor?


Jo jo, Schaumu pro muže jsme kdysi měli, ale nic moc... Nakonec skončila u bráchy, který na ty šampony zas tolik nehledí... Wink Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 9:57 pm    Předmět: Citovat

No uvidime, uz ju dostal, mozno mu sadne a mozno nie. Ak nie navrhnem mu tie ponozky Wink
Návrat nahoru
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 8:15 am    Předmět: Citovat

taky jsem kdysi měla nesmývací péči z té hnědé řady a vyhovovala mi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 7:31 pm    Předmět: Citovat

Mě zas né... moje vlasy byly po ní matné a jakoby slepené...podobně jako po té reflexní kůře od Nivey.Když nad tím tak přemýšlím, tak nejvíc se mi vlasy lesknou, když na ně nic nedám Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.