Výtvarné umění
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=77165c94a0f67f4c93b9143d2a5dabf7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 11:46 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Tree napsal:
Milovník napsal:
Hned se mi vybavil pan doktor Železný, kterého záliba ve sbírání obrazů přivedla až k soudu... Děvčata, nyní jsem opravdu mimo téma, ale jak mám v Brně tu svou "sestřičku", se kterou jsme se adoptovali, tak ona mě/nás občas zavedla do nějaké galerie, kde jsem se ocitl poprvé. Rozšiřovala mi mé obzory, sem tam i něco vysvětlila... Třeba jsem s ní byl ve Vaňkovce... Měl bych dodat, že v Brně na pajdáku studuje český jazyk a výtvarnou výchovu a předtím chodila na střední uměleckou školu - tuším, že do Uherského Hradiště, nebo tam někde...


s tím železným to vůbec nevím Laughing
nj,to se někdo má když má někde blízko střední umělku Rolling Eyes Smile
a jinak..bavilo tě to v těch galeriích?


Ale jo... Dalo se to přežít... S milým doprovodem to jde, ale mohl bych jít i sám. Mrknu se na vše, rozšířím si obzory... Doktor Železný přivezl nějaké obrazy - českých mistrů - a zapomnělo se to proclít... On je začal sbírat v době, kdy se do toho u nás moc lidí nehrnulo, byl možná první, má v tom dost penět, díla se zhodnotila... Tehdy nebyla taková poptávka jako nyní. Zase si v Brně někam zajdeme. Ono jí už udělá radost, když s tím přijdu sám... Very Happy Ale na pajdáku v Brně jsem si teď zapsal předmět, kde mě snad naučí fotit (na výtvarce) a na jaře se bude točit nějaký krátký film...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 8:04 am    Předmět: Citovat

Vincent van Gogh a jeho Hvězdná noc, to je něco, co mě opravdu oslovuje.
Vůbec mám tohoto malíře ráda. Je mi ho dost líto, protože to měl v životě těžké, ale zbyla po něm krásná díla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 8:07 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Vincent van Gogh a jeho Hvězdná noc, to je něco, co mě opravdu oslovuje.
Vůbec mám tohoto malíře ráda. Je mi ho dost líto, protože to měl v životě těžké, ale zbyla po něm krásná díla.


jo to je nádhernej obraz:)taky se mi líbí Very Happy
kdyby to měl v životě lehký,tak by nevznikly tak krásný díla...já mám taky ráda třeba munchovu práci,ten to měl taky sakra těžký Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 8:12 am    Předmět: Citovat

Ale jo... Dalo se to přežít... S milým doprovodem to jde, ale mohl bych jít i sám. Mrknu se na vše, rozšířím si obzory... Doktor Železný přivezl nějaké obrazy - českých mistrů - a zapomnělo se to proclít... On je začal sbírat v době, kdy se do toho u nás moc lidí nehrnulo, byl možná první, má v tom dost penět, díla se zhodnotila... Tehdy nebyla taková poptávka jako nyní. Zase si v Brně někam zajdeme. Ono jí už udělá radost, když s tím přijdu sám... Very Happy Ale na pajdáku v Brně jsem si teď zapsal předmět, kde mě snad naučí fotit (na výtvarce) a na jaře se bude točit nějaký krátký film...

ach jo,proč nejsem z brna Confused všichni moji dobří známmí jsou bud z olomouce nebo z brna..já bych se k vám hrozně ráda přidala co se týče tý výstavy Crying or Very sad tady semnou nikdo nechodí,maximálně přítel kterej jde kvůli mě a ne protože by ho to zajímalo Sad nj...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:33 am    Předmět: Citovat

Ja jeste, ze mam rada ceske umelkyne, za vsechy treba Zorku Saglovou, Belu Kolarovou nebo Evu Kmentovou. Smile

Pocitacova grafika neni tezka, jen to chce radne poznat ty programy a mit tablet a k nemu jeste idealni teblet pc Smile, pak uz to jde samo Wink.

Jo a Emil Filla, taky rada.

( Ja taky koncila loni Very Happy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:30 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Ja jeste, ze mam rada ceske umelkyne, za vsechy treba Zorku Saglovou, Belu Kolarovou nebo Evu Kmentovou. Smile

Pocitacova grafika neni tezka, jen to chce radne poznat ty programy a mit tablet a k nemu jeste idealni teblet pc Smile, pak uz to jde samo Wink.

Jo a Emil Filla, taky rada.

( Ja taky koncila loni Very Happy).


u nás v ústí je galerie emila filly:)
já ty holky znám jenom pod přezdívkama,jedna je hrošice,taková hipísačka při těle,a druhá je gorgona,krátkovlasá(nevim jestli byla předtim) a šla dělat někam do nějakýho institutu pro umění,už nevim jak se to jmenuje..musíš je znát ale:)

ted sem koukala na zorku ságlovou a má něco společnýho s plastikama,to je super:)takže díky za rozšíření obzoru Wink na ty další se taky kouknu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:39 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsou moje dve nejlepsi kamaradky ze studii v Brne Very Happy, takze je asi mozna znas z Pismaka? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:53 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Tak to jsou moje dve nejlepsi kamaradky ze studii v Brne Very Happy, takze je asi mozna znas z Pismaka? Very Happy


jasny no,z písmáka Laughing tak to je hustý..gorgi znám z letošního srazu na medlově, a hrošici sem neviděla už dloouho,tak je pozdravuj Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:55 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Brett napsal:
Tak to jsou moje dve nejlepsi kamaradky ze studii v Brne Very Happy, takze je asi mozna znas z Pismaka? Very Happy


jasny no,z písmáka Laughing tak to je hustý..gorgi znám z letošního srazu na medlově, a hrošici sem neviděla už dloouho,tak je pozdravuj Very Happy


Vyridim, jak te znaji, jako Tree? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 2:07 pm    Předmět: Citovat

taaaaaaak ted az se zpozdenim jsem objevila to to zuzovy tema Laughing Embarassed A mimochodem dlouho sem se odhodlavala ho zalozit Embarassed Dekuju Tree zes to udelal za me Very Happy

Takze vyjmenovanio vseho to je na strasne dlouho,ale mezi me velke favority patri jednoznacne Gustav Klimt a z ceskych Preisler.Celkove me hodne tahne symbolismus a hlavne secese Very Happy (na skole mi rikali secesni vila od muchy Laughing )Pak mam silny vztah k Fride Cahlo-mela to taky sakra tezky a byla uzasna osobnost.Ze starsich mistru mam slabost pro Boticelliho a Goyu.Hltam impresionisty a prerafaelisty,jak jejich zivoty tak hlavne jejich dila(Toulose Lotrec v jeho vecech je sila)Moc se mi zamlouva i stare cinske umeni,to hlavne diky tygrikovi(je to jeho slabost).Ja mam teda stesti ze tygrik nechodi na vystavy jen kvuli mne ,ale taky kvuli silnemu zajmu.
Mimochodem artchiv mame stazeny doma v pocitaci.
Ted si na vsechno co bych chtela rict nevzpomenu,ale postupne budu pripisovat me zvatlani Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.