Australian Body Care

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=174d20fdb0f7c5c616bd527b8d1d22f5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 1:05 pm    Předmět: Re: Vonavy sampon Citovat

Deather666 napsal:
lučnívíla napsal:
To me mrzi,ze sem te nepotesila,ja byla kdysi stejne neprijemne prekvapena,ale ted pouzivam prirodni sampony a je to mnohem lepsi a kdyz jeste dodavam vlasum olejiky tak je to bajecny.Je mozne ze v tom tvem samponu nejsou silikony,ja rikala jen mozna,protoze uz je to leta,co sem ho mela a o silikonech sem se dozvedela az toto jaro,ale vzhledem k tomu,ze pouzivam prirodni pripravky v kterych snad nikdy silikony nejsou,tak je mi to celkem jedno(protoze se me netykaji) Wink Na jednu stranu je skoda,ze ti ten sampon vyhovuje,protoze kdyz ti je lito zvirat,tak bys mel snazsi ho nepouzivat,ale na druhou stranu byva zas zazrak kdyz se najde neco co vyhovuje,tak je to ted na tobe,no.


Vies,ja by som si aj kupil tie prirodne sampony ako napr Urtekram apod..ale tu u nas v Poprade ani to nemaju...Sama drogerka,a v lekarnach maju len take nieco ako Fitoval.Uz som pisal o nom na tomto fore.Nevyhovuje mi,lebo vysusuje moje konce na vlasoch...Taha ma ten Urtekram,ale ako sa k nemu dostat???Skusal som zohnat aj ten jojobovy olej-NO NIKDE HO v CELOM POPRADE NIET!!!! Fakt na hanbu,mesto plne chemie... Crying or Very sad Crying or Very sad ...Co uz...
Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad

Bohužel, Urtekram v Popradě jsem nenašla Sad Ale aspoň nějakou jinou přírodní kosmetiku, já jí nevyzkoušela, ale mám pocit, že tu o ní někdo mluvil celkem kladně, Australian Body Care, http://www.australian-bodycare.sk. Mají obchod v Popradě.
Pokud jde o jojobák, našla jsem od firmy Nobilis. Tady je seznam obchodů na Slovensku, dva z toho jsou v Popradě: http://www.nobilistilia.sk/indexe.htm
Těžko říct, jestli mají i ten olej, asi by bylo dobré tam napřed zavolat. Tak hodně štěstíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 1:20 pm    Předmět: Re: Vonavy sampon Citovat

citace:
Bohužel, Urtekram v Popradě jsem nenašla Sad Ale aspoň nějakou jinou přírodní kosmetiku, já jí nevyzkoušela, ale mám pocit, že tu o ní někdo mluvil celkem kladně, Australian Body Care, http://www.australian-bodycare.sk. Mají obchod v Popradě.
Pokud jde o jojobák, našla jsem od firmy Nobilis. Tady je seznam obchodů na Slovensku, dva z toho jsou v Popradě: http://www.nobilistilia.sk/indexe.htm
Těžko říct, jestli mají i ten olej, asi by bylo dobré tam napřed zavolat. Tak hodně štěstíSmile


Diki,pozriem sa na to,dam potom vediet.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 1:01 pm    Předmět: Citovat

a zrovna ta australska kosmetika vypada lakave Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 7:51 pm    Předmět: Citovat

australian bodycare je opravdu docela kvalitní kosmetika - tedy používala jsem ji asi před pěti lety, pak tu nějak přestala být dostupná ta původní "pravá", a je tu jen nějaká náhražka, které úplně nevěřímSmile měla jsem šampon, dokonce jako litrové balení (což obvykle nemůžu, musím střídat, jinak mám vlasy nehezké) a žádný problém. Doteď máme doma tělové mléko a olejíček, který je perfektní jako dezinfekce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 6:36 am    Předmět: Australian BodyCare Citovat

Tak vcera som dostal vzorku zo samponu Australian BodyCare.Bol to ten jemny s 1% obsahom tea tree.A vysledok??Vlasy su krasne jemne,na dotyk prijemne a poddajne...
Tak co,ake su vase skusenosti s touto kozmetikou??Podelte sa s vasimi poznatkami. Wink Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 1:23 pm    Předmět: Citovat

Kosmetiku Australian body care užívám hodně mám krémy a olejíčky i šampon jsem mívala ale po nějaké té době mě z něj začala svědit pokožka hlavy takže to není asi vhodné na dlouhodobé užívání ale rozhodně jsem pro jednou za čas si s ním vlasy umýt. =) Vydezinfikuje je a zbaví je lupů a bakterií=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Kosmetiku Australian body care užívám hodně mám krémy a olejíčky i šampon jsem mívala ale po nějaké té době mě z něj začala svědit pokožka hlavy takže to není asi vhodné na dlouhodobé užívání ale rozhodně jsem pro jednou za čas si s ním vlasy umýt. =) Vydezinfikuje je a zbaví je lupů a bakterií=)


Ktory sampon si mala??Ten Intensive,alebo ten jemny???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 7:50 am    Předmět: Citovat

jééjda to já už si nepamatuju Laughing je to asi 3 roky zpátky Wink no zkus to třeba ti sedne a už ho nedáš z ruky Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.