Celulitida
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=37eb16ff4ce83cd78f6f37260496451aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Tak to at si pan doktor začne raději chystat oblek do truhly Laughing


Pročpak...ale vážně mě taky nic z těch ¨zaručených¨výrobků proti celulitidě nepomohlo.A co ty reklamy ty mě dostávají.Tam jsou holky hubený jak proutek(vím že to na to nemá vliv) ale ony mají pokožku pevnou jak skála a dělají reklamu na celulitidu.Brrrrr Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 7:38 pm    Předmět: Citovat

Jo a mojí mamce udělá vždcky strašnou radost nějaká lepší kosmetika do koupele, nějaký takový koupelový opečovávadlo ( oleje, soli, pěny... Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 7:41 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Káťa napsal:
Tak to at si pan doktor začne raději chystat oblek do truhly Laughing


Pročpak...ale vážně mě taky nic z těch ¨zaručených¨výrobků proti celulitidě nepomohlo.A co ty reklamy ty mě dostávají.Tam jsou holky hubený jak proutek(vím že to na to nemá vliv) ale ony mají pokožku pevnou jak skála a dělají reklamu na celulitidu.Brrrrr Twisted Evil


Denynko a třeba na tu Phytodermu se reklama nikdy nedělala a funguje.
Mrkni na: http://www.krasa.cz/zahrivaci-zestihlovaci-gel--intenzivni-kura.html
Píšu z vlastní zkušenosti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 7:42 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Denynka napsal:
Jo a s těma práškama....chystám se na ně protože jiná ochrana vyjde dost draho Laughing Vím že je to soukromá věc ale tak sme holky Laughing No a důrazně varuju toho doktora že nechci ztloustnout ani nechci dolíčky nebo ho zabiju Laughing


Já výrazně nabrala jen po jedněch práškách a to po těch prvních. Pramino - 15 kg za 4 měsíce. Fáááákt mazec... Evil or Very Mad
Další byly v poho ohledně váhy, ale zase tam byly jiný problémy. No furt něco...
Jinak, Denynko, on ten Vichy fakt funguje. Je drenážní a to je prostě věc, která na ďolíky platí ( neříkám že definitivně a 100% ). Jinak super je i přírodní gel, zeštíhlující a na celulitidu, od Phytodermy, je silně prohřívací ( silice ze skořice ) a obsahuje 40% mořský řasy. Fakt vyhlazuje. Bez nadsázky. Jen mi vadí ta "vůně". Holt příroda Laughing A taky to, že jak to hodně prohřívá, tak to místo dočasně zčervená ( na cca 10 minut ) a sem tam mi bylo žinantní chodit před Robertem se zadkem rudým jak pavián Laughing Laughing Laughing


A to já se zas ráda projdu martin se mi stejně směje a je jedno jestli mám rudej zadek nebo koukám do blba.Ten přírodní omrknu na netu Embarassed jestli přiberu 15kg tak umřu žalem a to myslím vážně.Já sem nikdy neměla skoro nic navíc a kdyby se to mělo změnit jen kvůli práškům...radši připravím martina na to že si bude muset vystačit sám.že se mnou nic nebude Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 7:44 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
sarahpentium napsal:
Denynka napsal:
Jo a s těma práškama....chystám se na ně protože jiná ochrana vyjde dost draho Laughing Vím že je to soukromá věc ale tak sme holky Laughing No a důrazně varuju toho doktora že nechci ztloustnout ani nechci dolíčky nebo ho zabiju Laughing


Já výrazně nabrala jen po jedněch práškách a to po těch prvních. Pramino - 15 kg za 4 měsíce. Fáááákt mazec... Evil or Very Mad
Další byly v poho ohledně váhy, ale zase tam byly jiný problémy. No furt něco...
Jinak, Denynko, on ten Vichy fakt funguje. Je drenážní a to je prostě věc, která na ďolíky platí ( neříkám že definitivně a 100% ). Jinak super je i přírodní gel, zeštíhlující a na celulitidu, od Phytodermy, je silně prohřívací ( silice ze skořice ) a obsahuje 40% mořský řasy. Fakt vyhlazuje. Bez nadsázky. Jen mi vadí ta "vůně". Holt příroda Laughing A taky to, že jak to hodně prohřívá, tak to místo dočasně zčervená ( na cca 10 minut ) a sem tam mi bylo žinantní chodit před Robertem se zadkem rudým jak pavián Laughing Laughing Laughing


A to já se zas ráda projdu martin se mi stejně směje a je jedno jestli mám rudej zadek nebo koukám do blba.Ten přírodní omrknu na netu Embarassed jestli přiberu 15kg tak umřu žalem a to myslím vážně.Já sem nikdy neměla skoro nic navíc a kdyby se to mělo změnit jen kvůli práškům...radši připravím martina na to že si bude muset vystačit sám.že se mnou nic nebude Laughing


O kousek výš máš odkaz Smile Jinak já do tý doby taky neměla nic víc, snad ani deko, dělala jsem závodně atletiku, takže jsem ani neměla šanci nabrat. Pak jsem musela přestat kvůli kolenům, během měsíce jsem pak souhrou událostí raději zašla pro prášky Laughing a pak už jsem jen koukala Sad Já měla pocit, že si tloustnu před očima Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 7:46 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Denynka napsal:
Káťa napsal:
Tak to at si pan doktor začne raději chystat oblek do truhly Laughing


Pročpak...ale vážně mě taky nic z těch ¨zaručených¨výrobků proti celulitidě nepomohlo.A co ty reklamy ty mě dostávají.Tam jsou holky hubený jak proutek(vím že to na to nemá vliv) ale ony mají pokožku pevnou jak skála a dělají reklamu na celulitidu.Brrrrr Twisted Evil


Denynko a třeba na tu Phytodermu se reklama nikdy nedělala a funguje.
Mrkni na: http://www.krasa.cz/zahrivaci-zestihlovaci-gel--intenzivni-kura.html
Píšu z vlastní zkušenosti Wink

až budu mít 3 stovky který nebudu potřebovat,kopím si to Laughing Já mám tendenci házet penízky do věcí který sou vidět Sad třeba hadříky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 7:48 pm    Předmět: Citovat

Já měla taky problémy,proto jsem z práškama zatočila. A to jsem je brala v celém svém životě jen půl roku. Už je nechci nikdy vidět a doufám, že už neuvidím Razz páč plánujem velkou rodinu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 7:51 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já měla taky problémy,proto jsem z práškama zatočila. A to jsem je brala v celém svém životě jen půl roku. Už je nechci nikdy vidět a doufám, že už neuvidím Razz páč plánujem velkou rodinu Embarassed


jenže já právě ještě neplánuju, pomáhají mi od ukrutných křečí, který jsem bez prášků měla ( a to byly stavy, kdy mi ochrnula půlka těla a křečema jsem nemohla ani ležet, ani sedět, ani stát... ), spoléhat na jeho "to stihnu" rozhodně nehodlám, protože tu rodinu ještě neplánujem Laughing a kondomy mi vadí. Tak dlabu tablety Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 8:16 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Káťa napsal:
Já měla taky problémy,proto jsem z práškama zatočila. A to jsem je brala v celém svém životě jen půl roku. Už je nechci nikdy vidět a doufám, že už neuvidím Razz páč plánujem velkou rodinu Embarassed


jenže já právě ještě neplánuju, pomáhají mi od ukrutných křečí, který jsem bez prášků měla ( a to byly stavy, kdy mi ochrnula půlka těla a křečema jsem nemohla ani ležet, ani sedět, ani stát... ), spoléhat na jeho "to stihnu" rozhodně nehodlám, protože tu rodinu ještě neplánujem Laughing a kondomy mi vadí. Tak dlabu tablety Smile


To ej mi moc líto že máš bolesti Sáro...tak prášky jsou stejně asi nejvýhodnější když pominu vedlejší účinky.Snad natrefím na nějaký co ej mít nebudou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:07 am    Předmět: Citovat

Minulé prázdniny jsem dělala očišťovací kůru a celulitida po ní nebyla vůbec viditelná.
Pila jsem i 3 litry nebublinkaté vody denně, jedla spousty zeleniny, nic, co by obsahovalo jakékoli podezřelé látky jako éčka apod.,přestala jsem brát antikoncepci a už se k ní nevrátím, prováděla střiky teplou a studenou vodou, masáže krémy na to určenými od Ryoru. Když jsem měla chuť na sladké, dala jsem si lžičku medu. Pila jsem speciální čaje na rozproudění lymfy apod.
Opravdu to pomohlo, ale je to dost náročné všechno to podnikat. Ze sportů mi na tohle nejvíc pomáhá plavání.
tak jsem se chtěla jen podělit se svými zkušenostmi:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.