Umělá vs. přirozená krása
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ef5d14b8d849e91367194070d8590f8aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 1:03 pm    Předmět: Citovat

Já na přezůvky teď celou zimu slastně vzpomínala...u nás na fakultě se totiž není kde přezout a je tam vesměs pěkně přetopeno, takže se všichni pěkně vaří v zimních botech Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 1:03 pm    Předmět: Citovat

Chápu, taky mě bolí po delším chození v balerínách noh- zrovna mám teakové, že tam nemůžu vecpat tu zdravotní vložku.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 1:28 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Chápu, taky mě bolí po delším chození v balerínách noh- zrovna mám teakové, že tam nemůžu vecpat tu zdravotní vložku.

O balerínách mi ani nemluvte. Jedny vlastním, ale nohy mi v nich trpí. Mám pak samé puchýře, takže na baleríny jsem již zanevřela.
Co se týče ve škole, tak u nás se musíme jak jinak přezouvat, ale je jedno jestli je to obuv na ven, hlavní je, že se přezuje člověk. Very Happy
Nejvíc nosím podpatky, miluju je Smile jednak jsem malinká 160 cm Smile a jednak se cítím hodně důležitě a miluju, když jdu a klape to. Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 1:39 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Já na přezůvky teď celou zimu slastně vzpomínala...u nás na fakultě se totiž není kde přezout a je tam vesměs pěkně přetopeno, takže se všichni pěkně vaří v zimních botech Rolling Eyes


Já tohle (pravda, asi trochu netaktně) řeším tak, že si v posluchárně zalezu někam spíš dozadu, a když už sedím, prostě nenápadně vytáhnu z tašky svoje přezůvky a přezuju se. Většinou nosím dlouhou sukni, takže není vidět, co mám na nohách. Kdybych měla pocit, že jsou ty vyzuté boty tam moc nápadné, prostě tu sukni přehodím i přes ně, takže nikdo nic neuvidí Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 2:14 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
Caithlin napsal:
Já na přezůvky teď celou zimu slastně vzpomínala...u nás na fakultě se totiž není kde přezout a je tam vesměs pěkně přetopeno, takže se všichni pěkně vaří v zimních botech Rolling Eyes


Já tohle (pravda, asi trochu netaktně) řeším tak, že si v posluchárně zalezu někam spíš dozadu, a když už sedím, prostě nenápadně vytáhnu z tašky svoje přezůvky a přezuju se. Většinou nosím dlouhou sukni, takže není vidět, co mám na nohách. Kdybych měla pocit, že jsou ty vyzuté boty tam moc nápadné, prostě tu sukni přehodím i přes ně, takže nikdo nic neuvidí Laughing


Taky jsem o tom uvažovala, ale jak byl sníh, tak se mi nechtělo ty mokré boty někam odkládat...navíc se docela hodně přesouváme po budově. No uvidím jestli se příští rok nerozhoupu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 2:53 pm    Předmět: Citovat

U nás na fakultě nosí přezůvky tak leda už někteří profesoři. Když má člověk jednu hodinu ráno a jednu večer, tak se to nevyplatí. Ale teda máme na katedře týpka, co je schopný si vzít trekové sandále od rákosů jako přezůvky k obleku Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2012 7:41 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych se zeptat hlavně přítomných pánů na POSLEDNÍ fotku modelky Faltýnové.

Tohle se chlapům opravdu líbí?Shocked Protože opravdu nechápu, proč je to údajně jedna z nejkrásnějších českých modelek.

http://lesk.cas.sk/clanok/99206/opuchnuta-maresova-exmilenka-hanka-co-ta-tvar-je-to-botox.html
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2012 8:59 pm    Předmět: Citovat

Á, já se vyděsila Shocked Co blázní, holka jedna Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.