Tipy na dárky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=351cb21ea75a5392a33ff92ffc003fc0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 11:28 pm    Předmět: Citovat

no mě by udělala radost nějaká sbírka poezie Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 7:52 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem dala loni příteli jak jinak než polštářek se slonem Very Happy k Vánocům dostal sadu kosmetiky a voňavku, měl z toho docela radost a ten jeden krém z té sady si už kupoval znovu... K výročí dostal rámeček na fotku srdíčko s naší fotkou... a teď jsem přemýšlela o tom, že bych mu upekla dort - srce a ještě něco k tomu bych vymyslela, jenže jsem si vzpoměla, že dorty mu vždycky nosí babičky... Tak nevím... a jinak taťkovi dávám většinou něco praktickýho... Mamce letos dám asi nějakej doplněk do domu... a brácha je ve hvězdách... a ostatní taky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 7:54 am    Předmět: Citovat

Ale ten župan je dost dobrej nápad, jenže už ho má... a myslím, že by ho u nás ani nikdo moc neunosil, jen já Very Happy možná ještě mamce by se líbil... Jo a ještě jsem zapoměla, že kamarád má v listopadu 30. Pro něho jsem viděla knížku, i když nečte... ale ta knížka je o motorkách - veteránech a to je jeho láska, jenže stojí 600 Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:38 am    Předmět: Citovat

A co takhle tip na svatební dar, ten by nebyl? Ne moc drahý, ale dobrýSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:45 am    Předmět: Re: Tipy na dárky Citovat

MIMISEK napsal:
Uteče to a za chvilku budou Vánoce a já nikdy nevím, co mám komu dát za dárek a hlavně, protože bude mít přítel narozeniny, potřebovala bych poradit? Nemáte někdo nějaký originální nápad? [/url]


... já už pár dárků mám Embarassed - kolegyně mají ze mne srandu, že jsem Vánoci posedlá...Jinak jsem na tom stejně jako Helenkaaa většina mých příbuzných se narodila koncem roku, takže je to vždycky síla. U nás nesmí chybět knížky - ať už různé encyklopedie nebo beletrie a většinou udělám radost kosmetikou ( samo nejdřiv musím zjistit, co kdo používá).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 10:30 am    Předmět: Re: Tipy na dárky Citovat

ilona napsal:
MIMISEK napsal:
Uteče to a za chvilku budou Vánoce a já nikdy nevím, co mám komu dát za dárek a hlavně, protože bude mít přítel narozeniny, potřebovala bych poradit? Nemáte někdo nějaký originální nápad? [/url]


... já už pár dárků mám Embarassed - kolegyně mají ze mne srandu, že jsem Vánoci posedlá...Jinak jsem na tom stejně jako Helenkaaa většina mých příbuzných se narodila koncem roku, takže je to vždycky síla. U nás nesmí chybět knížky - ať už různé encyklopedie nebo beletrie a většinou udělám radost kosmetikou ( samo nejdřiv musím zjistit, co kdo používá).


Já nakupuji vždy když mám za co.Alespoň toho potom není tolik naráz.Teď mě čeká přítelův svátek,mamky narozky,táty narozky,bráchův svátek a vánoce Laughing Přítel má rád nápadisot takže skočit koupit voňavku u mě nehrozí Crying or Very sad K minulým vánocům ode mě dostal tričko (jak jinak než značkové Laughing jinak by to nenosil) a taky peněženku a nechala jsem mu nafotit od pana fotografa moje fotky Embarassed na víc už mi penízky nezbyly protože fotograf byl drahej zmetek jeden Rolling Eyes Jinak mamka tradičně kosmetika a pak taky takové ty podtácky pod svíčky.Nejlépe skleněné mističky různých tvarů.Nejhorší je to pro bráchu a taťku.Těm nikdy nevím Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 12:11 pm    Předmět: Citovat

Tak pro bráchu a taťku taky nikdy nevím. A abych trošku konstruktivně přispěla, tak tímhle už jsem obdarovala své blízké:
Mamka: pěna do koupele, voňavka, čaj (jsme s mamkou na čaje trošku maniaci, takže jsem jí koupila drahý bílý čaj....a pila ho samozřejmě s ní), ....ééé, nějak si na víc nevzpomínám... Rolling Eyes
Taťka: lahev medoviny, originální placatici, na víc si zase nevzpomínám, ale teď to vypadá, že je tatínek alkoholik... Rolling Eyes Laughing
Brácha: většinou mu kupuju nějakou knížku, protože brácha čte hodně, hlavně sci-fi. Zatím nejlepší dárek byla knížka Pan Tompkins v říši divů (nic pro lidi, co nemusí fyziku), je to docela chuťovka, taky mi dalo docela práci ji sehnat...
Kámošky: většinou nějakou kosmetiku, sprcháčem nebo lakem na nehty se nic nezkazí, pokud je to nějaká lepší kámoška, tak třeba řetízek nebo naušnice.
Přítel: na vánoce dostal vlastnoručně vyrobené (vypálené Embarassed ) CD s písničkama (byli tam třeba písničky, na které jsme spolu tancovali v době, kdy jsme spolu začínali chodit, nebo prostě na které máme nějaké společné vzpomínky), jako obal toho CD byla koláž z našich společných fotek. Pak jsem mu ještě batikovala tričko, pletla náramek a k výročí dostal knížečku s básničkama, které mi za celý ten rok posílal (mě se ten dárek zdál jako hloupost, maličkost, prostě jsem přepsala jeho vlastní básničky a vytiskla, ale on z toho měl strašnou radost, prý netušil, že jich bylo tolik a že si je všechny archivuju Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 1:42 pm    Předmět: Citovat

Jo dárky, tak to si ráda vymění zkušenosti:-)

Co se týče přítele, tak dostal batůžek s odvětráváním zad proti pocení, luxusní bubnovací paličky (ale to se asi hodí jen pro bubeníky že? Wink ), knížku v polštině (doplňte jakýkoliv jazyk co tne váš má rád), pak občas různé vlastnoručně upečené laskominy a umělecká dílka, CD, nebo třeba oblíbené slané oříšky v půlkilovém balení Very Happy

Ségra: luxusní ročně namletá káva s příchutí, hrníčky na kávu s malinkými nerezovými kávovými zrníčky na obale, polštářek, waflovač (ten fakt překvapil a potěšil:-) ), předplatné časopisu

Tatík: handsfree, repráky k PC, víc nevim:-)

Mamka: vlastnoručně malované květináče, přírodní mýdla, originální číše na víno ze sklárny

a už nevim, jo ještě babičkám jsem loni dala pout-pouri (skleničky naplněné voňavýma sušenýma květinama a kůrou)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 1:50 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
A co takhle tip na svatební dar, ten by nebyl? Ne moc drahý, ale dobrýSmile


Co takhle nějaký originální velký zrcadlo v nějakém pěkném nápaditém rámu? Myslím že mladí manželé co si vybavujou byt, pokud už v něm nežijí, nepohrdnou, taková věc se dá pověsit kamkoliv... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 2:01 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Tak pro bráchu a taťku taky nikdy nevím. A abych trošku konstruktivně přispěla, tak tímhle už jsem obdarovala své blízké:
Mamka: pěna do koupele, voňavka, čaj (jsme s mamkou na čaje trošku maniaci, takže jsem jí koupila drahý bílý čaj....a pila ho samozřejmě s ní), ....ééé, nějak si na víc nevzpomínám... Rolling Eyes
Taťka: lahev medoviny, originální placatici, na víc si zase nevzpomínám, ale teď to vypadá, že je tatínek alkoholik... Rolling Eyes Laughing
Brácha: většinou mu kupuju nějakou knížku, protože brácha čte hodně, hlavně sci-fi. Zatím nejlepší dárek byla knížka Pan Tompkins v říši divů (nic pro lidi, co nemusí fyziku), je to docela chuťovka, taky mi dalo docela práci ji sehnat...
Kámošky: většinou nějakou kosmetiku, sprcháčem nebo lakem na nehty se nic nezkazí, pokud je to nějaká lepší kámoška, tak třeba řetízek nebo naušnice.
Přítel: na vánoce dostal vlastnoručně vyrobené (vypálené Embarassed ) CD s písničkama (byli tam třeba písničky, na které jsme spolu tancovali v době, kdy jsme spolu začínali chodit, nebo prostě na které máme nějaké společné vzpomínky), jako obal toho CD byla koláž z našich společných fotek. Pak jsem mu ještě batikovala tričko, pletla náramek a k výročí dostal knížečku s básničkama, které mi za celý ten rok posílal (mě se ten dárek zdál jako hloupost, maličkost, prostě jsem přepsala jeho vlastní básničky a vytiskla, ale on z toho měl strašnou radost, prý netušil, že jich bylo tolik a že si je všechny archivuju Very Happy )


To je vážně originální s těma básničkama...jinak já si archivuju všecko co mi martínek dá do svého deničku.Už do něj moc nepíšu spíš čtu co se dřív dělo ale vevnitř mám nalepenou obálku a v ní všecky ¨maličkosti¨které mi kdy dal.říkám maličkosti protože jsou to věci malé aby se do obálky vešly ale mají pro mě cenu zlata Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.