Tipy na dárky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4f7bc401874eb33f382968d18dbb2026Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 2:08 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
A co takhle tip na svatební dar, ten by nebyl? Ne moc drahý, ale dobrýSmile


Záleží na tom, jak dobrý přehled o budoucích manželích máš Wink Pokud třeba víš o něčem, co jim schází a co by se jim fakt hodilo, tak není asi problém... No a pokud ne, tak si myslím, že není problém poptat se - já jsem kamarádkám normálně dala seznam takových nepříliš drahých věcí, které bychom potřebovali a ony si to samy mezi sebou podělily, co nám kdo dá Wink Protože ono je někdy fakt těžké uhodnout, co by se hodilo, případně udělalo radost. My jsme třeba naprostou většinu věcí už měli před svatbou a co jsme neměli, to by se nám od našeho pidibytu stejně nevešlo, takže to byly fakt jen maličkosti, které nám scházely.
Zmiňované zrcadlo není špatný nápad, ale je otázka, jestli nějaké potřebují, případně se jim strefit do vkusu a stylu zařízení, v neposlední řadě jsou taky pořádná zrcadla hodně drahá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 3:16 pm    Předmět: Citovat

No já s mým mužem to mme celkem snadné, vzhledem k naší oboustranné posedlosti historií - naposledy jsem od něj dostala ocílku a pazourky na křesání a on ode mě ručně šité boty. Ale tohle nejsou dárky, jakými by byla většina lidí nadšená Wink

Z toho civilnějšího se mi osvědčily svítící hvězdičky k nalepení na strop pro přátele a pro rodiče, vzhledem k tomu, že už žiju od nich, něco, co by mě jim připomínalo. Teď naposledy to byla pro tátu podložka pod myš s mou fotkou a věnováním.

Jinak moje drobná úchylka - k narozeninám pro přátele peču dorty, co nějakým způsobem odrážení jejich zájmy, vlastnosti... Voják dostal "maskovací dort" (potřený máslovým krémem se zeleným barvivem a hnědými čokoládovými fleky), kytarista zase měl místo svíček nahoru zapíchaných 25 trsátek a počítačoví nadšenci dostanou často dort se vzorem klávesnice nebo třeba marcipánovou myš a tak. (pokud nejsou na sladké, tak velkou sklenici zavináčů Smile )
A pekla jsem i jeden svatební dort - byl v něm zapečený pilník Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 4:00 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
No já s mým mužem to mme celkem snadné, vzhledem k naší oboustranné posedlosti historií - naposledy jsem od něj dostala ocílku a pazourky na křesání a on ode mě ručně šité boty. Ale tohle nejsou dárky, jakými by byla většina lidí nadšená Wink

Z toho civilnějšího se mi osvědčily svítící hvězdičky k nalepení na strop pro přátele a pro rodiče, vzhledem k tomu, že už žiju od nich, něco, co by mě jim připomínalo. Teď naposledy to byla pro tátu podložka pod myš s mou fotkou a věnováním.

Jinak moje drobná úchylka - k narozeninám pro přátele peču dorty, co nějakým způsobem odrážení jejich zájmy, vlastnosti... Voják dostal "maskovací dort" (potřený máslovým krémem se zeleným barvivem a hnědými čokoládovými fleky), kytarista zase měl místo svíček nahoru zapíchaných 25 trsátek a počítačoví nadšenci dostanou často dort se vzorem klávesnice nebo třeba marcipánovou myš a tak. (pokud nejsou na sladké, tak velkou sklenici zavináčů Smile )
A pekla jsem i jeden svatební dort - byl v něm zapečený pilník Wink


Já bych vraždila pro dorty.Ale takové ty pravé narozeninové.S těmi máslovými proužky uvnitř a na vrchu ztuhlá čokoláda jůůů a uprostřed marcipánová růže...no...tak ten sem nejedla už 4 roky no Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 5:16 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:

Z toho civilnějšího se mi osvědčily svítící hvězdičky k nalepení na strop pro přátele a pro rodiče, vzhledem k tomu, že už žiju od nich, něco, co by mě jim připomínalo. Teď naposledy to byla pro tátu podložka pod myš s mou fotkou a věnováním.


Jooo, hvězdičky jsou paráda, já na ně mám úchylku... Embarassed Jednou jsem dostala od kámoška asi třicet fakt kvalitních, co hodně svítily. Bohužel od té doby už jsem tak dobré nikdy nesehnala... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 6:22 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Bonemína napsal:

Z toho civilnějšího se mi osvědčily svítící hvězdičky k nalepení na strop pro přátele a pro rodiče, vzhledem k tomu, že už žiju od nich, něco, co by mě jim připomínalo. Teď naposledy to byla pro tátu podložka pod myš s mou fotkou a věnováním.


Jooo, hvězdičky jsou paráda, já na ně mám úchylku... Embarassed Jednou jsem dostala od kámoška asi třicet fakt kvalitních, co hodně svítily. Bohužel od té doby už jsem tak dobré nikdy nesehnala... Crying or Very sad


jé, ty mám taky na stropě, jsou super Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:33 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Bonemína napsal:

Z toho civilnějšího se mi osvědčily svítící hvězdičky k nalepení na strop pro přátele a pro rodiče, vzhledem k tomu, že už žiju od nich, něco, co by mě jim připomínalo. Teď naposledy to byla pro tátu podložka pod myš s mou fotkou a věnováním.


Jooo, hvězdičky jsou paráda, já na ně mám úchylku... Embarassed Jednou jsem dostala od kámoška asi třicet fakt kvalitních, co hodně svítily. Bohužel od té doby už jsem tak dobré nikdy nesehnala... Crying or Very sad


Tak to jsme dvě Very Happy akorát teď nemůžu sehnat už ani obyčejné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:46 pm    Předmět: Citovat

Donedávna byly v Bankrotu, někde je třeba ještě mají. Jinak velice často jsou v obyčejných papírnictvích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:58 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Jooo, hvězdičky jsou paráda, já na ně mám úchylku... Embarassed Jednou jsem dostala od kámoška asi třicet fakt kvalitních, co hodně svítily. Bohužel od té doby už jsem tak dobré nikdy nesehnala... Crying or Very sad


Tak hvězdičky máme taky, je to hezké. Kromě papíráku je mívají v obchodech, kde se prodávají hračky.

A já mám úchylku na stříbrné šperky a knížky, takže.... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 10:06 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Klarusa napsal:

Jooo, hvězdičky jsou paráda, já na ně mám úchylku... Embarassed Jednou jsem dostala od kámoška asi třicet fakt kvalitních, co hodně svítily. Bohužel od té doby už jsem tak dobré nikdy nesehnala... Crying or Very sad


Tak hvězdičky máme taky, je to hezké. Kromě papíráku je mívají v obchodech, kde se prodávají hračky.

A já mám úchylku na stříbrné šperky a knížky, takže.... Laughing Laughing Laughing


No jo, ony se dají sehnat snadno, jenomže většinou samé šunty, co moc nesvítí. Ty, které jsem dostala byly fakt dokonalé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 10:09 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

No jo, ony se dají sehnat snadno, jenomže většinou samé šunty, co moc nesvítí. Ty, které jsem dostala byly fakt dokonalé.


A byly ty hvězdy samolepky z papírové folie nebo plastu? My jsme měli doma obojí, ty plastové svítily víc a déle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.