Tipy na dárky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=80d7bb6e0e5dcbd0c5d864f4a761685cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 6:55 am    Předmět: Citovat

Letos je první rok, kdy mám dárek pro přítele vymyšlený daleko dřív než pro kohokoliv jiného Smile Vždycky jsem něco vymýšlela na poslední chvíli, pro chlapy je to nejhorší... Nicméně můj drahý má doma elektrickou kytaru, na kterou se tak nějak snaží naučit sám (což mu moc nejde), tak mu zaplatím nějaké kurzy Smile Myslím že něco takového je rozhodně lepší dárek než další věc, která se bude válet doma Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 9:44 am    Předmět: Citovat

Tak se mi povedlo vytipovat nový dárek - předplatné časopisu Zahrádkář. Dostanou ho asi tři členové rodiny. Všichni projevili těžké nadšení. Navíc je to dárek co se dá každoročně opakovat.
Myslím, že by to tak šlo dobře i s jinýma "odbornýma" časopisama, ideálně pro různé babičky a podobný typ lidí.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 9:46 am    Předmět: Citovat

U nás se s přítelem letos ponesou dárky v duchu nového auta Laughing Je potřeba ho trochu dovybavit, takže bude asi couvací kamera, otočná konzole, nějaký kapsář atd. ( ka nrozkám už byl převaděč napětí Wink )
Vzdálenější přibuzné, na které nějak nemám fantazii, postupně obdarovávám Envirosaxkami http://www.envirosax.com/ a snažím se tak světu ulevit od plastů Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 10:21 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Tak se mi povedlo vytipovat nový dárek - předplatné časopisu Zahrádkář. Dostanou ho asi tři členové rodiny. Všichni projevili těžké nadšení. Navíc je to dárek co se dá každoročně opakovat.
Myslím, že by to tak šlo dobře i s jinýma "odbornýma" časopisama, ideálně pro různé babičky a podobný typ lidí.


Jo, ty časopisy jsou super... Přítel dostal k narozenínám nějaký časopis o plastových modelech (vychází jen jednou za 14 dní)... Dávali jsme třeba i History Revue (sice je to občas trochu jako historický bulvár, ale vyskytne se tam i něco dobrého), Epochu (tam si zase vybere skoro každý.) a tak... Časopisů jsou mraky.
Možná mamce bych předplatila nějaký o psychologii, porád říká, že jí to zajímá, ale do knihovny průkazku nemá a pokud jí někdo nějakou knížku vysloveně nedá, sama si nekoupí...

Já akorát porád nevím, co pro přítulu - od příbuzenskva si objednal všechno co šlo na stříkací pistoli na malování modelů... A já mu už k modelům nic dávat nechci! (maximálně nějaký dražší model, který by sis ám nekoupil...) Asi vyberu nějaké pěkné oblečení, ale zase nesmí být pěkné moc, to by nenosil Rolling Eyes Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 10:29 am    Předmět: Citovat

Hele, jestli chceš časopis míň bulvární než tu revue, zkus Živou historii, ta je stále hodně čtivá, ale IMHO lepší. http://www.epublishing.cz/aktualni-vydani-zive-historie

A pro mámu by byla ideální Moje psychologie: http://www.mf.cz/produkty/moje-psychologie/
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 10:34 am    Předmět: Citovat

Díky! To vypadá dobře... (History Revue jsem taky jednou dostala - a obšas jsem se opravdu bavila Laughing)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 3:15 pm    Předmět: Citovat

Za poslední dva roky mi tak prořídly řady obdarovaných, že letos budu dávat jen dvěma osobám. Takže jsem bez starosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 3:34 pm    Předmět: Citovat

Mno, vypadá to, že letos budu dávat mj. i brutfanu (pro Čechy pekáč s poklicí Very Happy ) a deskovou hru. Eště nevím jakou, ale mám hafo tipů.

TEda to je ale debilní, že vám nemožu napsat dárky pro adoptivní famílii, bo je tu celá naregistrovaná Twisted Evil Laughing

Ale co netuším, je co dát matce a segře - té jsem dávala loni keramické nože, co si moc pochvaluje. Vylučují se (tak jako loni, kdy jsem si tady taky zoufala) věci kosmetické (nemusí kupovat, díky práci jí chodí tuny vzorků), hadry (nemáme stejný vkus, ani velikost), boty a kabelky (dtto, plus na to nemám). Knížky jsem jí dávala hodně ty roky předtím. Náušnice taky - ty navíc teď začala sbírat a už jich má tři krabice. Rolling Eyes Laughing
Máti nečte, ergo knížky jsou zbytečné. Na filmy moc nekouká, bižuterii sbírá taky (a taky máme jiný vkus). Předplatné časopisu taky nepůjde, bo to bych jí musela předplatit letáky z GLobusu a z Kauflandu Twisted Evil Kosmetiku jí dává vždyky segra a pak se nám to hromadí ve špajzu. ráda vaří, ale kuchařek už máme tisíce. Mám já takovou rodinu zapotřebí? Confused Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 6:42 pm    Předmět: Citovat

S tím předplatným jste mě nadchli ! Smile Ale těch časáků je hromada, chce to projet, co se vůbec vydává, jak to vypadá a projít si aktuální číslo v obchodě...
Lalaith - při tom hledání jsem narazila na tohle http://www.send.cz/casopis/480/psychologie-dnes (je to v sekci zdravotnictví, ale těžko říct, jaká je kvalita článků, časák neznám Smile )
_________________
....zivot je zazrak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Anetka*
41-80
41-80


Založen: 13.8.2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 7:19 pm    Předmět: Citovat

Dárečky sice ještě koupené nemám, ale už vím, co komu koupím. Smile
Mamka v obchodě strašně obdivovala jednu dřevěnou lucerničku, takže tohle bylo hodně jednoduché.
Taťkovi něco k jídlu, nějaké lepší sýry nebo tak něco...
Babičce (aromalampičku????) prostě jak se dá dovnitř svíčka a nahoru se naleje vonný olejík Very Happy + přírodní mýdlo s vůní šeříku.
Ovšem se sestrou a kámoškou jsem bezradná.... Sestře je devět (nebo osum???), rozmazlená malá potvora ráda mi komplikující život. Rolling Eyes No samozřejmě, že ju mám ráda. Very Happy Ale co jí koupit, to fakt netuším. Hraček, náramků, naušnic a jiných ,,kravinek" má až nad hlavu. S knížkou bych taky neuspěla, stejně by jí ju enem přečetla mamka. Fakt nevím.
A kámoška... nooooo, takový můj úžasný otrávený človíček. Smile Věčně má špatnou náladu, je trošku takový ten tip ,,já já jenom já" a taky trošičku namyšlená... Embarassed Knihou, přírodní kosmetikou, nebo něčím co bych jí s láskou vyrobila bych ju nepotěšila... Kupovala sem jí náramky, náušnice, náhrdelníky, ale asi se jí netrefím do vkusu, protože nic z toho co sem jí koupila sem na ní ani jednou neviděla. Zájmy snad ani žádné nemá... Momentálně mi vtlouká do hlavy, že se chce dostat na gympl a že ju nic jiného než škola nezajímá. Su z ní opravdu na nervy, fakt nevím, co by ji potěšilo..... Navíc jsme teďka v devítce a jelikož každá bysme chtěli na úplně jinou školu do úplně jiného města je dost možné, že se pak uvidím tak jednou za půl roku, takže bych jí chtěla dát něěco, z čeho by mněla fakt radost a aby si na mně sem tam vzpomněla...
Ach jo, je to ale prekérie s těma vánocema... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.