Bambucké máslo / Sheabutter (Karité)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4ce63f8c264b76e9b5763d548c17c32cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 8:33 pm    Předmět: Citovat

jo tak přesně tohle mám jáSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 7:57 pm    Předmět: Citovat

zebych jsi koupila bambucke maslo, nebo poprosim pod vanocni stromecek..hehe Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 2:45 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Co všechno je v tom bambuckém másle od Salusu? Aby to byl krém, tak tam musí být ještě něco jiného, ne? (něco "krémového")
A dá se sehnat ještě něco jiného, jako je ten Salus, ale od jiné firmy?


"Krémové" je samotné bambucké máslo, jsou to nějak speciálně drcené ořechy stromu Shea tree. Inzerují to jako čistě přírodní produkt.

Podle prospektu Saloos obsahuje: vysoký podíl vzácných rostlinných sterolů, nenasycených mastných kyselin, kyselinu skořicovou, léčivé vosky, karitény a vitamíny. Doporučuje se na ošetření přesušené pokožky, je účinné při ekzémech, lupénce a akné. Chrání před nepříznivými vlivy a UV zářením, má protizánětlivé a hojivé účinky. Používá se jako prvenece vzniku strií, zmírňuje příznaky stárnutí pokožky. Vhodné i pro děti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 4:44 pm    Předmět: Citovat

Taky mám bambucké máslo od Salusu, už pomohlo při Arrow odřeném nose z rýmy, popraskaných rtech, vysušených a popraskaných prstů na ruce...je to jednička!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 1:08 pm    Předmět: Citovat

Já dostala to bambucké máslo s labuťkama k Vánocům. Používám ho místo nočního krému a je naprosto jedinečné! Strašně rychle takhle přes noc vyléčí již vyrašené pupínky, takže ten, který by mě zlobil týden, zlobí mě teď jen dva dny. Jinak poslední půlrok jsem straně trpěla na koutky u úst a poté co si je na noc mažu bambuckým máslem a přes den Laverou s bambuckým máslem a jojobou, po koutcích ani památka:) A to mi nepomáhal ani tea tree oil (ten mi nepomáhá ani na to akné). Už mám skoro půlku vypatlanou, tak se budu muset zásobit dalším, ale stojí to za to!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 3:16 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem si ještě pořídila Rakytníkový balzám od Salusu (bambucké máslo+olej z rakytníku) a musím pět jenom chválu..je parádní na akné a různé boláčky a krásně vyhlazuje vrásky, teda pozoruju, že na čele už nemám tak obrovskou rýhu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 5:25 pm    Předmět: Citovat

Mně z vás asi vykrvácí peněženka Laughing Twisted Evil V jednom tématu mě lákají na oční krém Alverde, ve druhém zase na rakytníkový balzám... Very Happy Asi bych si měla na tyto stránky zakázat přístup Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 7:13 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Mně z vás asi vykrvácí peněženka Laughing Twisted Evil V jednom tématu mě lákají na oční krém Alverde, ve druhém zase na rakytníkový balzám... Very Happy Asi bych si měla na tyto stránky zakázat přístup Very Happy


Herminko, o tom mi ani nemluv, snažím se stát pevně nohama na zemi, ale tady se pořád něco vychvaluje Twisted Evil ...ale ten rakytník fakt příteli "uzdravil" ten boláček během 2 dnou a mně čelo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 7:28 pm    Předmět: Citovat

tak ty labuťky jsou myslím od botanicus, ale jistá si nejsem, ale tady to mi vůbec nedělalo dobře, ale saloosove BM je skvělé a používám to na skoro všechno včetně vlasů, ale hodně to mastí, tak se musím krotit Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 7:34 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
tak ty labuťky jsou myslím od botanicus, ale jistá si nejsem, ale tady to mi vůbec nedělalo dobře, ale saloosove BM je skvělé a používám to na skoro všechno včetně vlasů, ale hodně to mastí, tak se musím krotit Embarassed


Takže zůstat u Salusu Smile a snad mi vyhojí i rozpraskaný paty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.