Bambucké máslo / Sheabutter (Karité)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f40c2bc1e503f440219b68569ed6ce3dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 9:40 am    Předmět: Citovat

Začala jsem používat bambucké máslo na tělo, je to úžasný Smile Moc příjemně voní a mám dobrý pocit, že se mažu něčim čistě přírodnim. Musim se pořád očuchávat Embarassed Je sice tuhé, ale beru ho s sebou do sprchy a mažu se na mokrou kůži. Na suchou to vážně nejde, ale takhle mi to netrvá dýl než se namazat běžným tělovým mlékem. Jinak ono v té sprše i trošku povolí, tak pokud má někdo problém s tuhostí, může to vyzkoušt Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 9:57 am    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Začala jsem používat bambucké máslo na tělo, je to úžasný Smile Moc příjemně voní a mám dobrý pocit, že se mažu něčim čistě přírodnim. Musim se pořád očuchávat Embarassed Je sice tuhé, ale beru ho s sebou do sprchy a mažu se na mokrou kůži. Na suchou to vážně nejde, ale takhle mi to netrvá dýl než se namazat běžným tělovým mlékem. Jinak ono v té sprše i trošku povolí, tak pokud má někdo problém s tuhostí, může to vyzkoušt Wink


máš od saloosu? to mi teda vůbec nevoní Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 10:18 am    Předmět: Citovat

Mám. A to máš čisté, nobo s dalšíma přísadama? Já mám 100% a ta vůně se mi právě moc líbí, je taková lehká nevtíravá.. Nemam obecně ráda výrazné vůně, přírodní mi všechno nevoní a syntetické parfemace jsou mi vyloženě nepříjemné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 11:22 am    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Mám. A to máš čisté, nobo s dalšíma přísadama? Já mám 100% a ta vůně se mi právě moc líbí, je taková lehká nevtíravá.. Nemam obecně ráda výrazné vůně, přírodní mi všechno nevoní a syntetické parfemace jsou mi vyloženě nepříjemné.


čisté...to mi právě vůbec nevoní. já jako na výrazné vůně taky moc nejsem, ale ta bambuckého másla je mi nepříjemná Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 3:40 pm    Předmět: Citovat

ahojky, nepoznáte nietorá toto maslo? je to čisté 100% bambucké? tá cena je fakt super oproti salossu Laughing chcem to hlavne na vlasové zábaly... Smile

http://www.aromatherapy-sk.eu/product/bambucke-maslo-shea-butter-428/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 3:58 pm    Předmět: Citovat

mixer napsal:
ahojky, nepoznáte nietorá toto maslo? je to čisté 100% bambucké? tá cena je fakt super oproti salossu Laughing chcem to hlavne na vlasové zábaly... Smile

http://www.aromatherapy-sk.eu/product/bambucke-maslo-shea-butter-428/


To je od Hadka, chystám se na něj a myslim že ho tu holky chválily Smile Mělo by to být čitsé bambucké máslo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:


To je od Hadka, chystám se na něj a myslim že ho tu holky chválily Smile Mělo by to být čitsé bambucké máslo.


dík, takže by malo byť OK Smile už som si ho objednala Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt prosinec 02, 2010 8:20 pm    Předmět: Citovat

Konečně jsem se odhodlala k objednávce bambuckého másla od Karla Hadka, konkrétně odsud: http://www.karelhadek.eu/cs/. Už je to pár dní a nepřišel mi ani potvrzující mail o objednávce. Máte někdo s tímto obchodem zkušenosti? Jak dlouho trvalo doručení vaší objednávky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: čt prosinec 02, 2010 9:27 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem si poprvé koupila čisté bambucké máslo od Hádka (zatím jsem mívala jenom Atopikderm od Saloosu) a ta konzistence mi přijde trošku divná. Hrozně hrudkatá, že pomalu nejde vzít na prst je pravda že na obličeji jde rozetřít, ale je to docela práce a trvá to Rolling Eyes proto se chci zeptat jestli je to normální Question
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 11:32 am    Předmět: Citovat

Mě to moc normální nepříjde. Bambucké máslo by mělo být sice tuhé ale hladké konzistence. Teď přes léto jsem měla to maličké bambucké máslo na rty a jak bylo v teple, tak mi takhle zhrudkovatělo, je to taková jakoby větší krupička, takové kuličky. Dá se sice dál používat, ale podle mě je to nějaké sražené, má jinu vůni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.