VyVolení 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bfcb164e6c648397cbda6004ad09dcdcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Tree napsal:
to je tak trapná věc!!! Exclamation to je HUMUS Exclamation a nejvíc mě štve že debílek co to vyhraje dostane obrovskou sumu peněz a vlastně nic neumí,nic nedokázal, jenom měl štěstí že se líbil lidem Evil or Very Mad Mad
ale musím říct že se mi líbí na to koukat jako na tlupu zvířátek v kleci jak mezi sebou tokají soupeří apod... Laughing


Naprostý souhlas Exclamation Akorát, že mě ani nebaví se na to koukat Confused


tak aspoň ze škodolibosti:) Twisted Evil jak jsou trapní a povrchní a celej národ to vidí...bože já bych se styděla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 7:24 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Já jsem trochu studovala psychologii, tak se na to dívám, jako na materiál ke studiu. Třeba takové řešení konfliktních situací je tam docela hezky vidět.
Taky se občas ujistím o tom, že nejsem tak moc divná, jak si o sobě často myslím Smile


právě já bych si to taky chtěla vyzkoušet,myslim být zavřená s více lidmi v jenom bytě,ale v rámci psych.výzkumu třeba,pod dohledem vědců,ale ne pod dohledem ČR..
ráda bych zjistila jak bych reagovala v určitých situacích..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 8:07 pm    Předmět: Citovat

na to, že už poběží 3. řada tohoto, nedokážu říci čeho, tak se musím přiznat, že jsem viděl maximálně asi 2 díly a to jen kousky a mohu říci, že mě tento druh pořadů neoslovil.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 10:20 pm    Předmět: Citovat

Ale na ty ¨zpěváky¨v superstar nikdo nemá.Myslím takový ty co tam přijdou a diví se že je nevzali a cítí se dotčeni a my se zatím za obrazovkama řežeme smíchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 10:25 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Ale na ty ¨zpěváky¨v superstar nikdo nemá.Myslím takový ty co tam přijdou a diví se že je nevzali a cítí se dotčeni a my se zatím za obrazovkama řežeme smíchy


to už je na další nit Laughing
ale jo,je to sranda...já bych tam nevlezla ani za nic Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 11:43 pm    Předmět: Komentář Citovat

Tree napsal:
Lily napsal:
Já jsem trochu studovala psychologii, tak se na to dívám, jako na materiál ke studiu. Třeba takové řešení konfliktních situací je tam docela hezky vidět.
Taky se občas ujistím o tom, že nejsem tak moc divná, jak si o sobě často myslím Smile


právě já bych si to taky chtěla vyzkoušet,myslim být zavřená s více lidmi v jenom bytě,ale v rámci psych.výzkumu třeba,pod dohledem vědců,ale ne pod dohledem ČR..
ráda bych zjistila jak bych reagovala v určitých situacích..


Tree, já tu po tom volám už dlouho. Na DV se najde i pár psychologů... Já bych do toho šel, klidně bych se s Tebou nechal někde zavřít - a samozřejmě i s dalšími lidmi z DV. To by byla jízda - lepší než sraz. A jak bychom se poznali, všechno si vysvětlili, debatili, ale asi bychom měli čas jen na jeden víkend... Ještě sehnat nějakou chalupu... Nebudou tu chajdu VV pak pronajímat? Že bychom se složili... Very Happy Shocked Rolling Eyes Wink Mám už zkušenost z naší koleje... Také jsme si říkali, že stačí namontovat jen pár kamer...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 5:50 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Tree napsal:
Lily napsal:
Já jsem trochu studovala psychologii, tak se na to dívám, jako na materiál ke studiu. Třeba takové řešení konfliktních situací je tam docela hezky vidět.
Taky se občas ujistím o tom, že nejsem tak moc divná, jak si o sobě často myslím Smile


právě já bych si to taky chtěla vyzkoušet,myslim být zavřená s více lidmi v jenom bytě,ale v rámci psych.výzkumu třeba,pod dohledem vědců,ale ne pod dohledem ČR..
ráda bych zjistila jak bych reagovala v určitých situacích..


Tree, já tu po tom volám už dlouho. Na DV se najde i pár psychologů... Já bych do toho šel, klidně bych se s Tebou nechal někde zavřít - a samozřejmě i s dalšími lidmi z DV. To by byla jízda - lepší než sraz. A jak bychom se poznali, všechno si vysvětlili, debatili, ale asi bychom měli čas jen na jeden víkend... Ještě sehnat nějakou chalupu... Nebudou tu chajdu VV pak pronajímat? Že bychom se složili... Very Happy Shocked Rolling Eyes Wink Mám už zkušenost z naší koleje... Také jsme si říkali, že stačí namontovat jen pár kamer...


Laughing Laughing Laughing s kolejemi máš asi pravdu,ono stačí chodit 4roky do jedné třídy se stejnými lidmi...navíc jenom holky
no,já bych se nechtěla nechat zavřít s uživateli DV protože tohle je fajn server a pak už by fajn nebyl:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 8:36 am    Předmět: Citovat

Cože, ona běží ještě třetí řada? Nemáme televizi, takže tohle jde mimo mě a jsem ráda, protože mi to přijde opravdu ujeté, co lidi vymyslí, když už se nezměrně nudí Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 9:22 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Tree napsal:

Laughing Laughing Laughing s kolejemi máš asi pravdu,ono stačí chodit 4roky do jedné třídy se stejnými lidmi...navíc jenom holky
no,já bych se nechtěla nechat zavřít s uživateli DV protože tohle je fajn server a pak už by fajn nebyl:)


... dobrý postřeh a je to tak Laughing Ony stačí virtuální konflikty - taky dokáží pokazit náladu, ty v realu by pak možná vedly k násilným činům! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 9:31 am    Předmět: Citovat

Kdyby byli zavření lidé z DV, tak by to mohlo dopadnou opravdu špatně. Vzpomínáte si na Vladka a jeho stříhání vlasů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.