Ryor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7458bf930947ab390523fe824e5c64c3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 3:23 pm    Předmět: Citovat

Já mám od Ryoru ráda ten zklidňující gel na oči - příjemně chladí. Mám kolem očí hodně citlivou kůži, takže mi většina očních krémů přijde dost "těžká" a pálí mě z nich oči, i když si samozřejmě ten krém nepatlám přímo do nich. Ale přišla jsem na jednoduchej trik - na dlaň si dám trošičku normálního očního krému a trošičku toho Ryoráckýho gelu a spatlám to dohromady: líp se to nanáší a oči mi to nedráždí - a taky to příjemně chladí. Možná je to míchání barbarství, ale mně to kupodivu vyhovuje.
Jinak jsem od Ryoru taky používala denní krém s tekutými krystaly - ten byl moc fajn, přestaly se mi po něm dělat takový ty otravný jednotlivý pupínky na obličeji (vždycky tam aspoň jeden musel někde bejt, mrcha). Ale možná to, že zmizely bylo hlavně věkem (to mi bylo asi 25). A mamče jsem občas uždíbla tu Q10, taky fajn, na mě trochu těžkej. Přijde mi, že poměr kvalita-cena je u týhle firmy docela rozumnej. Žádný zázraky, ale příjemná kosmetika.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 3:23 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Má tu někdo zkušenost z českým Ryorem? Měla by to být nějaká polopřírodní kosmetika, dostala jsem k ježíšku mlíčko, tonikum a krém- hydratační a zatím jsem spokojená. Nevíte něco o jeho krému na oči s kaviárem? Mám problém s tmavými kruhy.


Od Ryoru jsem měla krém a tonikum na problem. pleť, nijak mi to nepomáhalo.
Teď mám břeč. gel na celu. a určitě trošičku mi pomohl, ač se natírám nepravidelně.
Z vlasové kosmetiky jsem měla balzám na vlasy a s tím jsem spokojená byla moc.
Kamarádčina maminka používá tuhle značku už nějaký ten rok a nedá na ní dopustit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 4:46 pm    Předmět: Citovat

Já mám od Ryoru tyčinku Aknestop a je skvělá! Very Happy Jinak mám šampon a kondicionér, ale ten jsem ještě nevyzkoušela, dostala jsem to od Ježíška, tak pak napíšu, jak mi vyhovovali...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 7:04 pm    Předmět: Citovat

Takže - vyzkoušela jsem včera ten bylinný šampon od Ryoru a kondicionér od stejné firmy, a..........SUPER!!! Krásně voní, vlasy se pěkně rozčesávají, takže určitě si ho znovu koupím. Very Happy Další bod pro Ryor! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veivi
21-40
21-40


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 11:13 am    Předmět: Citovat

Protože se tu píše nejen o šampónu ryor,tak ja mam odličovač 2v1,je sice trochu mastnější,ale odličuje skvěle 8)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 5:59 pm    Předmět: Citovat

Incrí napsal:
Protože se tu píše nejen o šampónu ryor,tak ja mam odličovač 2v1,je sice trochu mastnější,ale odličuje skvěle Cool


Myslíš tu dvojbarevnou Ryoherbu? Tu máme doma taky, je parádní!!! Používám ji na odlíčení očí. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 6:02 pm    Předmět: Citovat

Ryor ma také karité maslo - ale v porovnání se Saloosem je dražší a jeho méně.
http://www.eurokosmetika.eu/cz-detail-412.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veivi
21-40
21-40


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 10:34 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Incrí napsal:
Protože se tu píše nejen o šampónu ryor,tak ja mam odličovač 2v1,je sice trochu mastnější,ale odličuje skvěle Cool


Myslíš tu dvojbarevnou Ryoherbu? Tu máme doma taky, je parádní!!! Používám ji na odlíčení očí. Very Happy


[list=] Laughing že jooo..hlavně odličuje,všechnoooo! Laughing [/list]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 10:18 am    Předmět: Citovat

Někdo tu psal, že používá bezoplachový balzám na vlasy od Ryoru. A můžu se zeptat jak působil na vlasy. Píše se tu že je vynikající. Já se na něj dívala v krámu a konzistence mi přijde trošku krémovější, tak aby to vlasy nezatížilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 10:42 am    Předmět: Citovat

Já jsem měla bezoplachový balzám Ryor, vlasy mi tedy nezatěžoval (ale dávala jsem jen na konce), spíš mi připadalo, že by je mohl ještě trochu víc promastit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.