Ryor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b1456a788e8f229f36b779becdedb593Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 3:03 pm    Předmět: Citovat

rossmann taky Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 1:23 pm    Předmět: Citovat

a teta drogerie Wink
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 2:48 pm    Předmět: Citovat

človíček napsal:
ilona napsal:
Mám od Ryoru zmatnující krém na smíšenou plet ( obsahuje nějakou mořskou řasu) - a je fajn! OPRAVDU zmatnuje! Laughing Cena dobrá - pouze 109,- Kč!

a můžu se zeptat, co to dělá s akném? Já mám hodně citlivou pleť v zimě se mi dělá ekzém (atopický),tak jsem ji vždy hodně promazávala,ale teď se mi po hormonálních výkyvech dělá akné a lesknu se:cry: Bojím se,abych si nekoupila krém,který by mi opět nesedl. Potřebovala bych nějaký,co dobře zmatňuje a tónuje a zklidňuje Wink

Také mám problematikou plet a tenhle krem mi problemy nezhoršil Zmatňuje, dá se říct že i snad zklidňuje - ale neni to tonovací krem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 11:42 am    Předmět: Citovat

Tak jsem si koupila kondicionér Ryor (už asi rok a půl používám jenom kondiše od Alverde, tak jsem chtěla změnu), donesu to domů, ještě jednou mrknu na zadní stranu a najednou vidím "naneste na mokré vlasy a neoplachujte" Shocked Toho jsem si nějak nevšimla Sad Rolling Eyes Chtěla jsem obyčejný oplachovací kondicionér, s těma bezoplachovýma totiž moc neumím pracovat, jsem zvyklá si na hlavu patlat kondicionéru docela dost, tak teď nějak nevim Rolling Eyes Zkoušela jste ho některá smývat? A jestli ne-zatěžuje nebo mastí vlasy, když se to s ním přežene?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 1:13 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Tak jsem si koupila kondicionér Ryor (už asi rok a půl používám jenom kondiše od Alverde, tak jsem chtěla změnu), donesu to domů, ještě jednou mrknu na zadní stranu a najednou vidím "naneste na mokré vlasy a neoplachujte" Shocked Toho jsem si nějak nevšimla Sad Rolling Eyes Chtěla jsem obyčejný oplachovací kondicionér, s těma bezoplachovýma totiž moc neumím pracovat, jsem zvyklá si na hlavu patlat kondicionéru docela dost, tak teď nějak nevim Rolling Eyes Zkoušela jste ho některá smývat? A jestli ne-zatěžuje nebo mastí vlasy, když se to s ním přežene?


Víš co, oni maji 2 ( Exclamation ) druhy, tento a oplachový. Já jsem ho neumývala, ten co máš ty, tak nevím.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 1:39 pm    Předmět: Citovat

aha, tož to jsem nevěděla.... Já jsem viděla jenom jeden. Ten druhý je taky v tubě? (jestli jsem ho jenom přehlédla nebo ho nemají vůbec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 1:43 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
aha, tož to jsem nevěděla.... Já jsem viděla jenom jeden. Ten druhý je taky v tubě? (jestli jsem ho jenom přehlédla nebo ho nemají vůbec)

Jj, taky - ten normalny oplachovaci je v priehladnej tube s napisom Regeneracni kondicioner, ten neoplachovaci v bielej a s napisom Balzam na vlasy (ale to uz asi vies). Ten oplachovaci mne osobne (jemne, na koncoch suche vlasy) vyhovoval takmer dokonale, ten neoplachovaci je tiez dobry, ale vlasy su po nom bez rozcesania akoby tvrdsie...ale s rozcesanim dobre Smile Ten neoplachovaci som oplachovat neskusala, ak skusis, som zvedava na vysledok Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 2:06 pm    Předmět: Citovat

Už je to déle, co se tu někdo ptal, kde sehnat Ryor, já ho viděla i v některých lékárnách, nevím ale, jestli celý sortiment. Každopádně jsem nedávno koukala po tom bylinném šamponu, nakonec jsem ale zase koupila citron a meruňku od Alverde. Ryor jsem nikdy nebrala moc na vědomí, měla jsem jen bylinnou pleťovou vodu kdysi, protože mi ji mamka přinesla z práce (pracovala v Tetě), ta se mi ale moc nezamlouvala. Nicméně šampon někdy vyzkouším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirča
81-160
81-160


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 9:37 pm    Předmět: Citovat

Tak se s Vámi jdu také podělit o zkušenosti. Nikdy jsem k této kosmetice neměla velkou důvěru. Nevypadá nijak zvlášť atraktivně a tak. No, teď nejsem moc při penězích a tak jsem si řekla zkusím to, ohlasy nejsou špatné. Tak mám tyčinku Aknestop-je moc fajn, ale musí se používat tak, jak má. Alespoň 2-3x denně. Potom krém s měsíčkem. Chtěla jsem něco na zimu, hutnějšího. Jsem mile překvapená. Pěkně voní, nijak nedráždí, příjemná konzistence. Dvoufázový odličovač Ryoherba-ted je vynikající. A konečně hydratační tonikum s výtažky z grepu. Je bez alkoholu, což vítám. Výborně dočišťuje pleť od líčidel, krásně voní.
Takže když to shrnu, jsem zatím velmi mile překvapena a dělám si zálusk na další věci. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 9:02 am    Předmět: Citovat

Mirča napsal:
Tak se s Vámi jdu také podělit o zkušenosti. Nikdy jsem k této kosmetice neměla velkou důvěru. Nevypadá nijak zvlášť atraktivně a tak. No, teď nejsem moc při penězích a tak jsem si řekla zkusím to, ohlasy nejsou špatné. Tak mám tyčinku Aknestop-je moc fajn, ale musí se používat tak, jak má. :


Já bych řekla, že ta tyčinka je dost dobrá Wink Taky jsme ji mívali a vždycky spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.