Ryor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4ab532feb72b59a7dd740d83726c7972Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 3:24 pm    Předmět: Citovat

Si teda musím postěžovat na krém Ryoherba od Ryoru. Chtěla jsem si koupit nějaký krém na léto bez UV filtru a bez Dimethiconu, krém Ryoherba se zdál super. Voní hezky, hydratuje taky celkem hezky, ale po několika dnech používání mi vyskočily na obličeji miniaturní pupínky. Ne podráždění, nebylo to červené, ale prostě hrbolky jeden vedle druhého!!! Jako kdybych měla hrbolatej obličej Mad Napřed mě nenapadlo, že je to z toho krému, myslela jsem, že ze slunka, nebo z jídla, moje pleť snese víceméně všecko, v životě jsem se z ničeho neosypala. Tak jsem krém přestala používat a hrbolky naštěstí zmizely!!!! Pak jsem se tím krémem po měsíci zkusmo namazala znovu a zas náznak hrbaté pleti! Tak si s tím teď mažu nohy, šmejd jeden. Nebo ho rovnou vyhodím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 3:28 pm    Předmět: Citovat

Ja od nich milujem radu aknestop. Mám ju celú. Neuveritelne mi pomohla Wink Len vdaka nej mam bezproblemovu plet.... len mi lezie na nervy ten kazdodenny stereotyp: rano tonikum+krem , vecer:pena + krem . Pre dokonalu plet sa ale trpi Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 3:58 pm    Předmět: Citovat

Ja si meju už několik let pleť večer mýdlem Dove, odlíčí všechen makeup, a pleť je v pohodě a ušetřím korunky za drahé odličovače. A je to lepší pocit, mýt se vodou, než mléka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mehta
161-320
161-320


Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 179

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 4:18 pm    Předmět: Citovat

Mauči napsal:
Si teda musím postěžovat na krém Ryoherba od Ryoru. Chtěla jsem si koupit nějaký krém na léto bez UV filtru a bez Dimethiconu, krém Ryoherba se zdál super. Voní hezky, hydratuje taky celkem hezky, ale po několika dnech používání mi vyskočily na obličeji miniaturní pupínky. Ne podráždění, nebylo to červené, ale prostě hrbolky jeden vedle druhého!!! Jako kdybych měla hrbolatej obličej Mad Napřed mě nenapadlo, že je to z toho krému, myslela jsem, že ze slunka, nebo z jídla, moje pleť snese víceméně všecko, v životě jsem se z ničeho neosypala. Tak jsem krém přestala používat a hrbolky naštěstí zmizely!!!! Pak jsem se tím krémem po měsíci zkusmo namazala znovu a zas náznak hrbaté pleti! Tak si s tím teď mažu nohy, šmejd jeden. Nebo ho rovnou vyhodím.

Nevím odkud jsi, ale Ryor dělá skoro od všech svých věcí vzorky, které jsou (nebo aspoň bývaly, dlouho jsem tam nebyla) k dostání v jejich prodejnách, tak jestli tě to úplně neodradilo, můžeš tam vyrazit. Na vzorečku zjistíš, jestli ta která věc vůbec stojí za utrácení Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 4:25 pm    Předmět: Citovat

Viděli jste někdo v obchodech jejich biokosmetiku? Na internetu se o ní píše už docela dlouho a měli ji i v jednom e-shopu (už si nepamatuji jakém), ale jinak jsem ji nikde neviděla. Než jsem začala používat přírodní kosmetiku, měla jsem Ryor ráda a tak bych od nich něco zkusila. Také se mně líbí, že je to česká značka.
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 2:31 pm    Předmět: Citovat

Mehta: Ne, úplně mě to neodradilo, vyzkoušela bych i jiné výrobky od Ryoru, ale bohužel se do značkové prodejny pro vzorek nedostanu, jsem z Brna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 1:25 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem včera vyzkoušela šampon a kondicionér - kondicionér jsem měla na hlavě poprvé po víc než roce. Vlasy nebyly špatné, vypadaly nadýchaně, voněly, na omak mi přijdou hodně hladké, a jsou prapodivně lesklé Very Happy Asi je v tom tuna silikonů. Na občasné prostřídání je to ale dobré.
Jinak Od Ryoru tyčinka Aknestop je fakticky výborná. A čisticí pěna v kombinaci s emulzí Miraclean mi na xichtě udělala učiněný zázrak, hned po prvním použití Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirča
81-160
81-160


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 12:21 pm    Předmět: Citovat

Marion napsal:
Viděli jste někdo v obchodech jejich biokosmetiku? Na internetu se o ní píše už docela dlouho a měli ji i v jednom e-shopu (už si nepamatuji jakém), ale jinak jsem ji nikde neviděla. Než jsem začala používat přírodní kosmetiku, měla jsem Ryor ráda a tak bych od nich něco zkusila. Také se mně líbí, že je to česká značka.


Jo, jo. Často jezdím do Ústí, kde je podniková prodejna Ryoru. Už si na ten biokrém brousím zuby, jen musím dodělat své železné zásoby. Sortiment biokosmetiky budou rozšiřovat, tak se mooc těším Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolitka
8-20
8-20


Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 11:28 pm    Předmět: Citovat

Mauči napsal:
Ja si meju už několik let pleť večer mýdlem Dove, odlíčí všechen makeup, a pleť je v pohodě a ušetřím korunky za drahé odličovače. A je to lepší pocit, mýt se vodou, než mléka.


jaké mýdlo myslíš? Takovou tu klasickou kostku? Nevysušuje moc?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 11:42 pm    Předmět: Citovat

Jo, přesně tu. Lépe mi voní ta zelená. Ještě je myslím nějaká hydratační, ta by měla být na tom lépe s vysušováním. Já hned potom použiju pleť vodu a hned mažu krémem, pleť se ani nestihne vysušit za tu chvili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.