Réell'e/Balea Professional
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b3081d765effbe2a0697693be6f108bbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 1:57 pm    Předmět: Réell'e/Balea Professional Citovat

Koupila jsem si dneska masku o Reelle na suchý a poškozený vlasy, tak jsem na ní zvědavá. Ve složení nemá žádný silikon ( což u mě euforii nevyvolává ), ale mám od nich i olejíček a ten je super, tak sje mse rozhodla to zkusit. Vzala jsem tam i jeden pytlíček ( na jedno použití ) s péčí pro blond vlasy, na tu jsem neméně zvědavá. Pak poreferuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 11:18 am    Předmět: Citovat

Poznatek k repair masce Reelle - naprosto perfektní!! Ač neobsahuje silikony, vlas uhladí ( ale skutečně nezatíží ), takže nekrepatí ani není hrubej na dotek. Nádherně voní, není přehnaně hutná a i druhý den mám vlasy nadýchaný ( a to se často nestává, jsem expert na přeležení vlasů Very Happy ). Obvykle jsem musela druhý den po mytí konečky dovyživit sprejem nebo olejíčkem a teď absolutně není potřeba! Konečky heboučký, bez známek suchosti a to že mám konce hooodně suchý. Valím kukadla a zítra běžím pro šampon a kondiš a budu střídat s Dove ( po dlouhodobějším používání mi přestal tak dobře "fungovat" ).
Nevím, jestli je bez silikonů i šampon a kondiš, nicméně maska na blond vlasy v pytlíčku, kterou mám, je taky bez silikonů, je to tam výslovně napsáno. Docela koukám, že mi tak hezký vlasy zvládne udělat i kosmetika bez silikonů, protože běžně mi non silicon věci dělaly na hlavě paseku Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 2:29 pm    Předmět: Réell'e Citovat

Tak mám za sebou vyzkoušení celý řady ( šampon + kondicioner + maska + olejíček na konečky ) od Réelle a můžu říct, že super! Šampon ani maska neobsahují silikony ( u kondiše je ten smývací, ale plánuje se receptura bez silikonu úplně ), všechno je lehounký, nádherně to voní a krásně to pečuje. Takže za mě můžu doporučit ( i odpůrcům silikonů Smile ) Mají řadu na blond, červený, hnědý a i přímo na černý vlasy ( "barevný" varianty mají obsah příslušné henny ), pak na vlasy suché a poškozené, barvené, na vlasy kudrnaté a pro objem Smile Pro blond a červené vlasy mají navíc "jednorázové" pytlíčky s maskou. Za blond vlasy můžu jejich masku prohlásit za perfektní, vlasy rozzáří a vyživí ( přitom neobsahuje barvu, jen výtažky z heřmánku a citronu ). Mě vlasy o stupeň zesvětlila, ale já ji nechala na hlavě mořná až moc dlouho Laughing
Cena je navíc víc než příznivá - šampon 70 Kč, kondiš taky 70 Kč, maska bez kačky za 100 Smile


Naposledy upravil sarahpentium dne st září 05, 2007 2:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 2:31 pm    Předmět: Re: Réell'e Citovat

sarahpentium napsal:
Tak mám za sebou vyzkoušení celý řady ( šampon + kondicioner + maska + olejíček na konečky ) od Réelle a můžu říct, že super! Šampon ani maska neobsahují silikony ( u kondiše je ten smývací, ale plánuje se receptura bez silikonu úplně ), všechno je lehounký, nádherně to voní a krásně to pečuje. Takže za mě můžu doporučit ( i odpůrcům silikonů Smile ) Mají řadu na blond, červený, hnědý a i přímo na černý vlasy ( "barevný" varianty mají obsah příslušné henny ), pak na vlasy suché a poškozené, na vlasy kudrnaté a pro objem Smile
Cena je navíc víc než příznivá - šampon 70 Kč, kondiš taky 70 Kč, maska bez kačky za 100 Smile


A zkoušela jsi tu řadu na blond vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 2:33 pm    Předmět: Re: Réell'e Citovat

Llucy napsal:
sarahpentium napsal:
Tak mám za sebou vyzkoušení celý řady ( šampon + kondicioner + maska + olejíček na konečky ) od Réelle a můžu říct, že super! Šampon ani maska neobsahují silikony ( u kondiše je ten smývací, ale plánuje se receptura bez silikonu úplně ), všechno je lehounký, nádherně to voní a krásně to pečuje. Takže za mě můžu doporučit ( i odpůrcům silikonů Smile ) Mají řadu na blond, červený, hnědý a i přímo na černý vlasy ( "barevný" varianty mají obsah příslušné henny ), pak na vlasy suché a poškozené, na vlasy kudrnaté a pro objem Smile
Cena je navíc víc než příznivá - šampon 70 Kč, kondiš taky 70 Kč, maska bez kačky za 100 Smile


A zkoušela jsi tu řadu na blond vlasy?


Jsem ještě doplňovala první příspěvek a ty jsi mě předběhla Very Happy Zkoušela jsem jen tu masku, zkušenost popsána výše Smile
Jinak já mám tu Repair řadu, ale přemýšlím, že pořídím i tu na blond a budu to střídat Smile Jo, a tern pytlíček s maskou mě vyšel na 18 Kč Wink


Naposledy upravil sarahpentium dne st září 05, 2007 2:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 2:35 pm    Předmět: Re: Réell'e Citovat

Prosím tě, a zesvětlí je do bíla nebo do žluta Question S některými šampony na blond vlasy mám bohužel tu zkušenost, že je mám pak žluté jak sláma Crying or Very sad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 2:36 pm    Předmět: Re: Réell'e Citovat

Nee, stáhl mi to do bíla. Všimlo si toho i okolí. Resp. nevybělí, ale stáhne žlutou Smile Budu jí sem tam používat, dost mě nadchla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 2:38 pm    Předmět: Re: Réell'e Citovat

Fakt? Tak do toho půjdu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 2:44 pm    Předmět: Re: Réell'e Citovat

Za těch pár kaček to za pokus stojí Wink Seženeš to jen v DM, kdybys náhodou nevěděla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 2:47 pm    Předmět: Re: Réell'e Citovat

Díky Very Happy Vím,koukala jsem tam na tu řadu minule, ale váhala jsem. Tak teď už budu vědět Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.