Réell'e/Balea Professional
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1255211cf1264c2c900469572d78e518Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 10:09 am    Předmět: Citovat

Taky mi ta maska na červené hodně vyhovovala. Kde je jí konec... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 9:43 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem si koupila to vychvalované sérum na konečky (DM Karlovo náměstí), tak jsem zvědavá!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 6:26 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem bohužel asi jedna z mála, komu to sérum na konečky nevyhovuje (stejně tak sérum na vlny Rellé) ... dělá mi to podobou neplechu s vlasy jako tekuté krystaly (takové narovnané a krepaté) Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 6:38 pm    Předmět: Citovat

Leilo, a dáváš to na vlhké vlasy po umytí? Stačí jen několik kapek rozemnout mezi prsty a projet těmi prsty konce. A hlavně na vlhké vlasy. Pak by nic krepatět nemělo.
Možná je problém v množství. Toho séra je lepší použít méně než více. Jestli to děláš jinak, tak zkus takhle, třeba to zafunguje a sérum začne pracovat pro tebe a ne proti tobě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 6:46 pm    Předmět: Citovat

Tiež som si kúpila to vychvaľované sérum na končeky. Dala som si ho zatiaľ len raz do takých polovlhkých/polosuchých vlasov. Nejaké viditelné zlepšenie nevidím, čo možem čakať po jednom raze,ze jo?ale ani zhoršenie Smile a keď už nič aspom mi to celkom príjemne vonia Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 4:32 pm    Předmět: Citovat

Dés, dávala jsem ho na navlhčené vlasy. Máš pravdu, že bych ještě mohla zkusit po umytí na mokré/vlhké, tak díky za radu! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 7:13 pm    Předmět: Citovat

Rozhodně po umytí, mě tak všechny tyhle séra zabíraly líp. A vždycky jsem dala jen trochu a do konců, a nikdy nebyl problém, však zkus, třeba to bude lepší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela_1
81-160
81-160


Založen: 25.5.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 11:48 pm    Předmět: Re: Réell'e Citovat

sarahpentium napsal:
Tak mám za sebou vyzkoušení celý řady ( šampon + kondicioner + maska + olejíček na konečky ) od Réelle a můžu říct, že super! Šampon ani maska neobsahují silikony ( u kondiše je ten smývací, ale plánuje se receptura bez silikonu úplně ), všechno je lehounký, nádherně to voní a krásně to pečuje. Takže za mě můžu doporučit ( i odpůrcům silikonů Smile ) Mají řadu na blond, červený, hnědý a i přímo na černý vlasy ( "barevný" varianty mají obsah příslušné henny ), pak na vlasy suché a poškozené, barvené, na vlasy kudrnaté a pro objem Smile Pro blond a červené vlasy mají navíc "jednorázové" pytlíčky s maskou. Za blond vlasy můžu jejich masku prohlásit za perfektní, vlasy rozzáří a vyživí ( přitom neobsahuje barvu, jen výtažky z heřmánku a citronu ). Mě vlasy o stupeň zesvětlila, ale já ji nechala na hlavě mořná až moc dlouho Laughing
Cena je navíc víc než příznivá - šampon 70 Kč, kondiš taky 70 Kč, maska bez kačky za 100 Smile


Taky jsem koupila ten na poskozene barvee vlasy...A ktery mas vyzkoušeny?Jen ten na blond?Ja si koupila jen sampon na poskozene vlasy..a pritom ja mam jemne vlasy ale barveny. Ale nestezuju si ..mam prirodni blond tak jsem si rikala ze bych taky vyzkousela...Takze jaky mas na nej nazor jen kladny??A nemaji ani jeden silikony?Ja teda predpokladala ze maji ale ingredience nectu ani se v nich nijak nevyznam.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 5:12 pm    Předmět: Citovat

Leila napsal:
Tak já jsem bohužel asi jedna z mála, komu to sérum na konečky nevyhovuje (stejně tak sérum na vlny Rellé) ... dělá mi to podobou neplechu s vlasy jako tekuté krystaly (takové narovnané a krepaté) Crying or Very sad

U nás tohle serum zmizelo - sháním je od září - a zbytečně! Snad je nestáhli z prodeje!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 5:21 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že stačí počkat až k nám dojde ta řada Balea proffesional, jsou to v podstatě totožný výrobky co bylo reellé Smile

http://www.balea.de/cgi-bin/balea_professional.pl?k=&hp=1257438023
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.