Marodí nám mazlíčci...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e7eb0a1110b91f43160f02ce0f2d4d51Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 2:47 pm    Předmět: Citovat

to měla moje kryska, taky padala na stranu, resp. otáčela hlavičku k jedné straně ze začátku, prvněkrát se nám ji podařilo srovnat, dostávala asi 14 dní nějaké léky do potravy, když se to objevilo po druhé, bylo to mnohem horší a neskončilo to zrovna nejlíp... ten konec byl ošklivej, a to utracení.... brrrr
Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
kdyby měl někdo zájem, jednou jsem to sepsala....
Arrow http://www.tibormel.webgarden.cz/krysatka/pribeh-jednoho-mysaka.html
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

moj zajko ochrnul. tiez to bolo strasne. najhorsie je, ze za to asi aj ja mozem, lebo som ho nechala skackat po linoleu:(

maruska vcera bola akasi cudna. zacala tazko dychat a sa zalizovat a hlavicka sa jej kyvala, tak sme s nou rychlo utekali na pohotovost, kym sa to nerozbehlo. dostala diazepan a glukozu na doplnenie energie. dneskaj som bola u svojho vet a dostala poslednu infuzku a dal jej lieky na epilpsiu. tie phena..nieco. ak jej to nepomoze, je to nador...Sad akurat rozmysla, jak mi ten nvcerajsi doktor menoval druhy epilepsie, ci to nemohlo spustit to, ze pred 2 tyzdnami dost skaredo spadla na betone.. take nejake salto spravila, ked sa zlakla hafana za nou... Confused
inak mi este poradil ju tak 2krat za den kupat vo vlaznej vode, aby sa trochu schladila a sama tomu neverim, ale dal mi zadarmo celu skatulu vitaminov. za to krvne testy stali skoro 1400sk..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 4:40 pm    Předmět: Citovat

hm, a nevie niekto ako je to s tymi liekmi na epilepsiu a pecenou? mozem davat psovi pestrec marianksy na pecen?

http://zore.sk/catalog/product_info.php/products_id/00000000159?osCsid=845b940cdf1f483cad9aa75e11ccdd7f
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 4:44 pm    Předmět: Citovat

to je olej, to z pestřece mariánského? teď jsem o něm četla, je asi šíleně zdravej... ale odborník na výživu nejsem... každopádně našemu kazovi jednou za čas do jídla přimíchám lžíci olivového oleje taky... ale toto je asi něco jiného ...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 4:55 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
to je olej, to z pestřece mariánského? teď jsem o něm četla, je asi šíleně zdravej... ale odborník na výživu nejsem... každopádně našemu kazovi jednou za čas do jídla přimíchám lžíci olivového oleje taky... ale toto je asi něco jiného ...


praveze toto su pomlete semienka. ale prave som nasla, ze sa pridava aj do krmiv. do nejakych granuli pre psov, co maju prob s pecenou. tusim trainer. aj nejaky olej by jej bol asi prospesny. musim pozistovat nieco na poslinenie pre moju malu. som jej dala kusok z tabletky, co bereme riasy. to sa tiez psom dava. vecer dam trochu toho pestreca
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arcana
41-80
41-80


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 6:07 pm    Předmět: Citovat

Ostropestřec je určitě na játra dobrej, mám knížku Léčení zvířat od bylináře Pavla Váni, ten tu doporučuje ten olej, ale někde tam bylo něco i o drceném ostropestřeci. Řasy dávám psovi taky, koupila jsem mu tyhle. Olej jsem zatím mu zatím zkoušela dávat pupalkový a lněný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 6:22 pm    Předmět: Citovat

ja som akurat nasla, ze je dobry aj kokosovy a toho mam celkom dobru zasobu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 6:50 pm    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
tiborMel napsal:
to je olej, to z pestřece mariánského? teď jsem o něm četla, je asi šíleně zdravej... ale odborník na výživu nejsem... každopádně našemu kazovi jednou za čas do jídla přimíchám lžíci olivového oleje taky... ale toto je asi něco jiného ...


praveze toto su pomlete semienka. ale prave som nasla, ze sa pridava aj do krmiv. do nejakych granuli pre psov, co maju prob s pecenou. tusim trainer. aj nejaky olej by jej bol asi prospesny. musim pozistovat nieco na poslinenie pre moju malu. som jej dala kusok z tabletky, co bereme riasy. to sa tiez psom dava. vecer dam trochu toho pestreca


Vřele doporučuju ostropestřec, náš pes měl játra ve velmi velmi špatném stavu po vysokých dávkách kortikosteroidů, měl je úplně zborcený a daly jsme to do kupy doplňkama na játra s ostropestřcem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 10:45 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
eetynka napsal:
tiborMel napsal:
to je olej, to z pestřece mariánského? teď jsem o něm četla, je asi šíleně zdravej... ale odborník na výživu nejsem... každopádně našemu kazovi jednou za čas do jídla přimíchám lžíci olivového oleje taky... ale toto je asi něco jiného ...


praveze toto su pomlete semienka. ale prave som nasla, ze sa pridava aj do krmiv. do nejakych granuli pre psov, co maju prob s pecenou. tusim trainer. aj nejaky olej by jej bol asi prospesny. musim pozistovat nieco na poslinenie pre moju malu. som jej dala kusok z tabletky, co bereme riasy. to sa tiez psom dava. vecer dam trochu toho pestreca


Vřele doporučuju ostropestřec, náš pes měl játra ve velmi velmi špatném stavu po vysokých dávkách kortikosteroidů, měl je úplně zborcený a daly jsme to do kupy doplňkama na játra s ostropestřcem Smile


ano? dikes. tak ja jej budem preventivne trosku davat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 7:42 am    Předmět: Citovat

Nee, nemocný zvířátka néé! Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.