konopný olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

Popis konopného oleje Nobilis Tilia:

na suché ekzémy, lupénku a akné, důležitý doplněk stravy

Olej z konopí setého (Cannabis sativa) obsahuje více než 75 % nenasycených mastných kyselin, které lidská pokožka potřebuje ke správné funkci.
Pro pokožku jsou nejvíce důležité kyseliny omega-6-linoleová, omega-6-gama-linoleová a omega-3-linoleová, které jsou pro lidský organismus esenciální (neumí si je sám vytvořit a je třeba je přijímat z potravy nebo vstřebáváním pokožkou).
Tyto kyseliny mají výborné regenerační, zvláčňující, zklidňující, protizánětlivé a promašťující schopnosti a také posilují odolnost pokožky. Omega-3 blokuje tvorbu histaminu, a tím brzdí rozvoj alergické reakce. Konopný olej obsahuje omega-6 a omega-3 kyseliny v ideálním poměru 3:1, a pomáhá tak zmírnit nebo dokonce úplně vyléčit kožní problémy, jako je suchost pokožky, atopický ekzém nebo lupénka.
Olej obsahuje i velké množství vitamínů (A, B1, B2, B3, B6, C, D a E), které ve spojení s nenasycenými kyselinami mají blahodárné účinky. Omezuje vznik nových vrásek, zmírňuje nebo zamezuje projevům akné.
Působí velmi dobře také jako olejový zábal na vlasy a jeho vtírání do nehtových lůžek posiluje růst a zdraví nehtů.
Díky výjimečně vyváženému zastoupení nenasycených esenciálních mastných kyselin je konopný olej považován za vůbec nejhodnotnější z rostlinných olejů.
Konopný olej Nobilis Tilia je lisovaný za studena.

500 ml 360 Kč
200 ml 181 Kč
100 ml 111 Kč

No nezní to dobře? Určitě ho vyzkouším Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 7:41 pm    Předmět: Citovat

Ale zní, až moc dobře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 7:51 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Ale zní, až moc dobře Smile


Já mám od Cannadermu a ten je taky super Very Happy Konopný olej na vlasy je vážně perfektní, doporučuju vyzkoušet...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 10:17 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Janie napsal:
Ale zní, až moc dobře Smile


Já mám od Cannadermu a ten je taky super Very Happy Konopný olej na vlasy je vážně perfektní, doporučuju vyzkoušet...


Aaachjo, další lákadlo Very Happy Laughing jak jsi tady už psala, byl by super v kombinaci s jojobákem..pouvažuji o něm Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 11:31 pm    Předmět: Citovat

Měla bych si přestat číst o olejích a místní diskuse o nich nebo mi hrábne, zajdu si do obchůdku, kde mají Nobilis Tiliu a požádám paní prodavačku o kousek od každého Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 8:59 am    Předmět: Citovat

TamtaOna napsal:
Měla bych si přestat číst o olejích a místní diskuse o nich nebo mi hrábne, zajdu si do obchůdku, kde mají Nobilis Tiliu a požádám paní prodavačku o kousek od každého Laughing



Jooo, konečně řešení!! Do toho jdu taky!! Moooc fikané Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 8:11 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem byla v pí-centru, konopný olej bohužel neměli, ale objednají mi ho. Při té příležitosti jsem to tam pěkně prošmejdila - moc pěknej obchůdek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 8:32 pm    Předmět: Citovat

LittleStar napsal:
Dneska jsem byla v pí-centru, konopný olej bohužel neměli, ale objednají mi ho. Při té příležitosti jsem to tam pěkně prošmejdila - moc pěknej obchůdek Smile


Jééé a neměli náhodou nové zboží? oni tam pořád nic nemají a co tam přijdu tak až prý přijde zboží nebo objednat. ...ale to se mi nechce, pokaždé si říkám, že to možná seženu jinde a co pak jim říct...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 8:39 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
LittleStar napsal:
Dneska jsem byla v pí-centru, konopný olej bohužel neměli, ale objednají mi ho. Při té příležitosti jsem to tam pěkně prošmejdila - moc pěknej obchůdek Smile


Jééé a neměli náhodou nové zboží? oni tam pořád nic nemají a co tam přijdu tak až prý přijde zboží nebo objednat. ...ale to se mi nechce, pokaždé si říkám, že to možná seženu jinde a co pak jim říct...


měli tam spoustu věcí od Urtekramu, Lavery (včetně vzorečků), ale Nobilis Tilia žádná sláva.. ale určitě tam toho měli víc než ve Studánce. Měla jsem málo času, zítra se tam asi zase podívám a možná i objednám. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 10:49 pm    Předmět: Citovat

Nic si z toho nedělejte, v Brně v tom Pí centru to taky není žádná sláva. Navíc kdykoliv jsem se na něco zeptala té paní prodavačky, pokaždé se zarazila, jak kdyby mně nerozumněla Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.