Olivovy olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=494601f8508930a9a90083724f8734eaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 6:51 pm    Předmět: Citovat

Ilona napsal:
Mauell napsal:

A kdepak je takový fikaný lunární kalendář k sehnání? Very Happy V normálním knihkupectví asi ne, viď Rolling Eyes ?


Kde koupit Lunární kalendář najdeš:
ZDE


Děkují Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 10:10 pm    Předmět: Citovat

Moc by mě zajímala jedna věc. Myslíte, že může olivák vysušovat? Rolling Eyes Když jsem ho začala před dvěma měsíci používat, bylo to skvělé. Konečky mi krásně uzdravil, "zacelil", vlasy byly lesklé a pevné. Teď? Děs, běs :-/ Přijde mi, že po každém mytí, před kterým si dám na vlasy olivák, mám konce děsivě přesušené a krepaté. Jsem z toho docela konsternována Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 10:21 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Moc by mě zajímala jedna věc. Myslíte, že může olivák vysušovat? Rolling Eyes Když jsem ho začala před dvěma měsíci používat, bylo to skvělé. Konečky mi krásně uzdravil, "zacelil", vlasy byly lesklé a pevné. Teď? Děs, běs :-/ Přijde mi, že po každém mytí, před kterým si dám na vlasy olivák, mám konce děsivě přesušené a krepaté. Jsem z toho docela konsternována Rolling Eyes
Wink možná to chce malou změnu, možná už máš vlasy přepečovaný,třeba by prospěl jinej olej:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 11:04 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Kathory napsal:
Moc by mě zajímala jedna věc. Myslíte, že může olivák vysušovat? Rolling Eyes Když jsem ho začala před dvěma měsíci používat, bylo to skvělé. Konečky mi krásně uzdravil, "zacelil", vlasy byly lesklé a pevné. Teď? Děs, běs :-/ Přijde mi, že po každém mytí, před kterým si dám na vlasy olivák, mám konce děsivě přesušené a krepaté. Jsem z toho docela konsternována Rolling Eyes
Wink možná to chce malou změnu, možná už máš vlasy přepečovaný,třeba by prospěl jinej olej:)


A dáváš ho na suché nebo vlhké vlasy? Myslím, že to by na to mohlo mít vliv, podle mě je určitě lepší na ty vlhké - toď má zkušenost. Rolling Eyes . No a nebo ho zkus načas vyměnit za jiný, jak Ti navrhovala Tree. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 11:49 pm    Předmět: Citovat

Dávám ho na suché. Vždycky se mi stane, že na těch konečkách ztvrdne a pak se to prostě přesuší Confused Za jiný bych vyměnila ráda, uvidíme, jak mi to vyjde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 12:10 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych se zeptat jestli je lepší si dávat olivový olej na suchá nebo na mokré či vlhké vlasy? Četla jsem, že by se neměl dávat na suché vlasy což mě překvapilo tak ted jsem docela zmatená jak to teda je. A co s tím nahříváním olejem musí být nebo stačí i když nebude nahřátý. Myslela jsem si, že stačí si ho dát na vlasy a toď vše, ale ted vidím, že záleží i na jaké vlasy se dává a jestli za tepla nebo za studena Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 12:15 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
Chtěla bych se zeptat jestli je lepší si dávat olivový olej na suchá nebo na mokré či vlhké vlasy? Četla jsem, že by se neměl dávat na suché vlasy což mě překvapilo tak ted jsem docela zmatená jak to teda je. A co s tím nahříváním olejem musí být nebo stačí i když nebude nahřátý. Myslela jsem si, že stačí si ho dát na vlasy a toď vše, ale ted vidím, že záleží i na jaké vlasy se dává a jestli za tepla nebo za studena Shocked


Já osobně dávám na vysušený ručníkem nahřátý oliváček.... a proč? je to lepší, pěkně se to vcucne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 12:31 pm    Předmět: Citovat

Děkuji. Ale nevadí když si ho dám na suchý vlasy bez nahřívání 2hodiny před umytím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 1:21 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
Děkuji. Ale nevadí když si ho dám na suchý vlasy bez nahřívání 2hodiny před umytím?

...tak nevadí, spíš tě to ochrání před vysušením PŘI mytí, než jako zábal pak, ten se mi zdá jaksi komplexnější a víc učinný..... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilish
41-80
41-80


Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 9:13 pm    Předmět: Citovat

mno, tak jsem dala olivak na vlhke vlasy 2 hodiny pred umytim, zabalila do folie a rucniku, pak umyla beznym zpusobem, absolutne zadnej rozdil nevidim, jediny, co jsem zaznamenala bylo to, ze mi pri i po umyti vypadalo extremni mnozstvi vlasu, cely odpoledne jsem je tahala po chuchvalcich. chtelo se mi brecet, pece avubec vsechno normalne pri starem, ale nechce se mi verit tomu, ze by to bylo z olivaku???? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.