astrál
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=afe081fcb74908e35922795f1aab8ed9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 9:10 pm    Předmět: Citovat

MichyX napsal:
to je pravda ale je vzacnost nekoho potkat a pokud budes chtit ihned se probudis jedine diskutovatelne reseni je ze nekdo ukradne tve telo ale nikomu se to jeste nestalo proste pri jakekoliv znamce nebezpeci se probudis mozna je to riskantni ale zazijete fakt suprovni noci



Že se to ještě nikomu nestalo?
To přece nemyslíš vážně.....
Ti ubozí lidi končili ve středověku na hranici, pokud je rovnou nezabil kněz, když z nich vymítal "ďábla" alias duchy, kteří ho obsadili.
Pokud to dnes podle tebe není nebezpečné, fajn. Tobě podobným se rezervují místa v blázinci s diagnózou schizofrenie a dalších těžkých duševních poruch.

Opravdu, raději neriskovat. Chápu, že je to kouzelný svět, ale za vyhlídku následujícího života, kdy ve svém těle člověk není sám, ale jsou DVA, někdy i více, to opravdu nestojí.
Máš asi štěstí, když je to tak fajn a zatím se nic nestalo, ale nemusí to být pořád tak v klidu.

Když už to ale tedy děláš a nehodláš přestat, zkus aspoň předtím, než vyrazíš, zkontaktovat svého anděla strážného a poprosit ho o ochranu. Můžeš zavolat i archanděla Michaela, jeho andělská energie je silná a pomůže ti, jestli něco nebude podle tvých představ.
Modlitba ti zabere pár sekund, ale může ti zachránit tělo.
Hodně zdaru Smile dávej na sebe pozor. A i když máš štěstí a zatím všechno klape, raději to nikomu nedoporučuj. Ještě by se dotyčný zařídil podle tvých rad, něco zlého by se mu stalo a byl by v tom i tvůj podíl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 12:57 pm    Předmět: Citovat

Wink

Naposledy upravil Fairy dne čt září 13, 2007 12:59 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 12:58 pm    Předmět: Citovat

MichyX napsal:
to je pravda ale je vzacnost nekoho potkat a pokud budes chtit ihned se probudis jedine diskutovatelne reseni je ze nekdo ukradne tve telo ale nikomu se to jeste nestalo proste pri jakekoliv znamce nebezpeci se probudis mozna je to riskantni ale zazijete fakt suprovni noci


Pche! Jsou mnohem lepší způsoby jak zažít suprovní noci! Wink Laughing A nepotřebuji proto lézt někam do astrálu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichyX
161-320
161-320


Založen: 8.9.2007
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 4:08 pm    Předmět: Citovat

pokud nechcete hned jit do astralu doporucuju lucidni sny tam uz zadne nebezpeci nehrozi hodne lidi uz je asi zazilo ale nepamatuji si to potrebujete dodrzovat jen 3 veci

1. psat si denik vsech snu (pak si je budete lepe pamatovat)
2.autosugesce (nekolikrat denne si polozte otazku jestli jste ve snu nebo ne cim casteji to budete delat tak tim casteji se vam o tom bude zdat a v tu chvili je velka sance ze si uvedomite ze jste ve snu a muzete zacit)
3. obvykle se to povede pokud jste v REM fazi to je takove to mirne spani treba po obede a jde toho docilit i tak ze vstanete 2 hodiny pred tim nez normalne a 10 minut budete neco delat tak aby jste se probrali (rozsvitte,prjdete se na zachod,atd..) pak jdete zase spat (uspech 70% dneska se mi povedl Smile )

no a pak staci jen verit vysledek by se mel dostavit sam klidne i hned ale spis to bude asi 2 tydny trvat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 7:09 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
MichyX napsal:
to je pravda ale je vzacnost nekoho potkat a pokud budes chtit ihned se probudis jedine diskutovatelne reseni je ze nekdo ukradne tve telo ale nikomu se to jeste nestalo proste pri jakekoliv znamce nebezpeci se probudis mozna je to riskantni ale zazijete fakt suprovni noci


Pche! Jsou mnohem lepší způsoby jak zažít suprovní noci! Wink Laughing A nepotřebuji proto lézt někam do astrálu. Laughing


Taky mě napadlo Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 4:09 pm    Předmět: Komentář Citovat

Klarusa napsal:
Fairy napsal:
MichyX napsal:
to je pravda ale je vzacnost nekoho potkat a pokud budes chtit ihned se probudis jedine diskutovatelne reseni je ze nekdo ukradne tve telo ale nikomu se to jeste nestalo proste pri jakekoliv znamce nebezpeci se probudis mozna je to riskantni ale zazijete fakt suprovni noci


Pche! Jsou mnohem lepší způsoby jak zažít suprovní noci! Wink Laughing A nepotřebuji proto lézt někam do astrálu. Laughing


Taky mě napadlo Wink Laughing


Souhlas. Very Happy Mně stačí, když začnu psát do Výlevky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LenockaLugosi
81-160
81-160


Založen: 1.7.2008
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 1:21 pm    Předmět: Citovat

Astrální cestování mě zajímá už pár let, ale nikdy se mi nepodařilo. Z toho usuzuji, že člověk má v sobě jistou "pojistku". Že dokud není "připraven", tak se to prostě nepodaří. Ale někdo třeba tu pojistku nemá. Zatím se zabývám jinými věcmi. Třeba to jednou přijde. Třeba ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichyX
161-320
161-320


Založen: 8.9.2007
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 8:12 pm    Předmět: Citovat

tak po dlouhe dobe napisu dosavadni pokrok ... ZADNY , nemam na to moc cas jelikoz se da cestovat kdyz je mozek odpocaty a jelikoz vstavam v 5:30 do skoly musim si natahnout budik na 3:30 a pak znovu usout abych mel i blby lucidni sen , takze AC je skoro nemozne , presto se mi parkat povedlo slo o vicemene nahodu vzdycky jsem se tam dostal z lucidniho snu , obvykle kdyz jsem nemocny a o prazdninach to bylo super , no co chci rict je ze uz to nejak neresim .. ani nepisu denik a stejne to mivam , kdyz pisu denik tak se to akorat o neco zlepsi , porad se chystam udelat k tomu nejaky velky krok .. soustredeni,meditace,tranz atd ale proste nikdy neni cas , snad ten cas nekdy najdu pak to bude LEGENDARY.. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

Já bych do toho rozhodně nešla. Mám určité zkušenosti, ale ty pramení z otevření mysli, díky načerpaným vědomostem a jejich dalším vstřebáváním. Dělit se o tělo nehodlám. A potkávat jiné bytosti taky ne. stačí, že jejich přítomnost vnímám při vědomí. Při spaní chci mít klid a pokud se mám s někým setkat, tak stojím jenom o pozitivní bytosti a informace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 10:09 pm    Předmět: Citovat

LenockaLugosi napsal:
Astrální cestování mě zajímá už pár let, ale nikdy se mi nepodařilo. Z toho usuzuji, že člověk má v sobě jistou "pojistku". Že dokud není "připraven", tak se to prostě nepodaří. Ale někdo třeba tu pojistku nemá. Zatím se zabývám jinými věcmi. Třeba to jednou přijde. Třeba ne.


Lenocka, nezkouset. Tohle neni neco, co se da zkouset i kdyz to pro lidi, co maji talent pro prozivani ruznych zivotu (knihomolove Smile) je treba o neco blizsi, nez pro jine. Ale to proste musis vedet, proc to potrebujes pro zivot. Pak to prijde samo, ani nevis jak. V zasade si ale myslim, ze to pro zivot nutne neni, pokud nemas nejakou specialni roli nebo poslani, drive se tomu rikalo saman....
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.