Oriflame
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eb439adcc5005ad0d75eb6593b1c3fa1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:01 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:

Asi před dvema měsíci měli v akci prodluž. řasenku za 40,-, min. měsíc zase "zázračný " kelímek za 40. Ale tedy nic zázračného na něm neshledávám...taková lepší vazelína. Ta řasenka taky nic moc...Jinak na mě je oriflame docela drahý, takže moc ho nekupuji.


Jo, ta řasenka za 40 kč stála za prdlajs, ale kelímek kupuji, ten se mi osvědčil u popraskaných rtů a drobných odřenin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:05 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Káťa napsal:

Asi před dvema měsíci měli v akci prodluž. řasenku za 40,-, min. měsíc zase "zázračný " kelímek za 40. Ale tedy nic zázračného na něm neshledávám...taková lepší vazelína. Ta řasenka taky nic moc...Jinak na mě je oriflame docela drahý, takže moc ho nekupuji.


Jo, ta řasenka za 40 kč stála za prdlajs, ale kelímek kupuji, ten se mi osvědčil u popraskaných rtů a drobných odřenin.


Kelímek je fajn, taky si ho pravidelně kupuji, když je v akci. Jinak Oriflame se mi zdá cenově přijatelná, když jsou tak výrobky v akci, tak se dají výhodně nakoupit, výhodněji, než třeba u AVONU. Jinak z Oriflamu můžu taky tu řadu med a mléko, krásně voní a není mastná Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:12 pm    Předmět: Citovat

o asi je to tím, že neznám nikoho, kdo oriflame prodává, takže ty jejich akce tolik nesleduji. Kdežto Avon v práci prodávají 3 kolegyně, stále tady máme jejich katalogy, takže je pro mě těžký odolávat, když to má člověk furt před nosem. Taky tady letí Mary Kay, ale to je zase o strop výše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:15 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
o asi je to tím, že neznám nikoho, kdo oriflame prodává, takže ty jejich akce tolik nesleduji. Kdežto Avon v práci prodávají 3 kolegyně, stále tady máme jejich katalogy, takže je pro mě těžký odolávat, když to má člověk furt před nosem. Taky tady letí Mary Kay, ale to je zase o strop výše.


Já právě Oriflame prodávám i AVON, ale jen pro svou potřebu, nikde ho nenabízím, takže když něco chci, je na to 30% sleva a ještě navíc, když je výrobek v akci, tak se dá koupit za hubičku. U AVONU si mi zdá, že ty ceny pro prodejce moc výhodné nejsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:33 pm    Předmět: Citovat

Hmm, to zní zajímavě, ta 30% sleva. Možná do toho taky půjdu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:33 pm    Předmět: Citovat

Také jsem u Oriflamu zaregistrovaná, takže to výjde celkem levně, kupuji jen pro sebe a pokud má zájem někdo z rodiny, jinak nikomu nenabízím.
AVON dělá známá, od ní beru občas nějakou toaletní vodu nebo parfem. Moc se mi líbí Pur Blanka, to je příjemná vůnička a vůně vydrží hodně dlouho - skoro celý den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:37 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Také jsem u Oriflamu zaregistrovaná, takže to výjde celkem levně, kupuji jen pro sebe a pokud má zájem někdo z rodiny, jinak nikomu nenabízím.
AVON dělá známá, od ní beru občas nějakou toaletní vodu nebo parfem. Moc se mi líbí Pur Blanka, to je příjemná vůnička a vůně vydrží hodně dlouho - skoro celý den.


Já od AVONU miluju vůni Blue for her Laughing Laughing Laughing Jinak AVON má hroznou (alespoň pro mou pleť) pleťovou kosmetiku, z jejich řady na mastnou a smíšenou pleť jsem se léčila měsíc Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:49 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:

Já od AVONU miluju vůni Blue for her Laughing Laughing Laughing Jinak AVON má hroznou (alespoň pro mou pleť) pleťovou kosmetiku, z jejich řady na mastnou a smíšenou pleť jsem se léčila měsíc Crying or Very sad Crying or Very sad


Ano Blue voní také moc hezky . Na letošní léto jsem si koupila Shine - krása, voněla jsem po sluníčku! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 4:02 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
ilona napsal:
Také jsem u Oriflamu zaregistrovaná, takže to výjde celkem levně, kupuji jen pro sebe a pokud má zájem někdo z rodiny, jinak nikomu nenabízím.
AVON dělá známá, od ní beru občas nějakou toaletní vodu nebo parfem. Moc se mi líbí Pur Blanka, to je příjemná vůnička a vůně vydrží hodně dlouho - skoro celý den.


Já od AVONU miluju vůni Blue for her Laughing Laughing Laughing Jinak AVON má hroznou (alespoň pro mou pleť) pleťovou kosmetiku, z jejich řady na mastnou a smíšenou pleť jsem se léčila měsíc Crying or Very sad Crying or Very sad


Já taky nesnáším avon kosmetiku Shocked ta dělá na obličeji paseku jak nic.Mě teda po těch maskách s aloe a nebo peelingu s broskví vyrašily pupínky jak puberťákovi Crying or Very sad ale zase ta řada pro mladou pleť mi to zpravila ta je hodně dobrá ae ten zbytek....vyhnout se obloukem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 11:28 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem taky u Ori a mám velmi dobré zkušenosti s dekorativní a pleťovou kosmetikou, vcelku i s tělovou (hlavně, co se sprcháčů a pod. týče, jinak ji moc nepoužívám).
S vlasovou kosmetikou mám super zkušenosti s tou kokosovou řadou (ale teď mi to už nestíhá, tak už ji nepožívám). Ty masky jsou fajn - teda pro mě ta olivová. Ta pšeničná mi moc nepomáhá.
Kdybyste někdo v Brně nebo okolí chtěli něco v Ori, tak dejte vědět Wink . A kdybyste se chtěli někdo zaregistrovat, tak taky Razz Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.