Oriflame
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=00b8fb3301a952cca393308f6278244fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 3:48 pm    Předmět: Citovat

Týjo úplně ste mě nakopli k tomu abych se taky zaregistrovala, asi jdu do toho:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 11:34 am    Předmět: Citovat

Tak a jsem zaregistrovaná, mám objednáno, huuu to se budou čeřit vlny kosmetiky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 8:56 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Také jsem u Oriflamu zaregistrovaná, takže to výjde celkem levně, kupuji jen pro sebe a pokud má zájem někdo z rodiny, jinak nikomu nenabízím.
AVON dělá známá, od ní beru občas nějakou toaletní vodu nebo parfem. Moc se mi líbí Pur Blanka, to je příjemná vůnička a vůně vydrží hodně dlouho - skoro celý den.


Ilonko a tam je povinnost si měsíčně něco koupit? Mamka tady dělá "Oriflame lady" a lanaří mě, ať do toho jdu taky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 9:10 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
ilona napsal:
Také jsem u Oriflamu zaregistrovaná, takže to výjde celkem levně, kupuji jen pro sebe a pokud má zájem někdo z rodiny, jinak nikomu nenabízím.
AVON dělá známá, od ní beru občas nějakou toaletní vodu nebo parfem. Moc se mi líbí Pur Blanka, to je příjemná vůnička a vůně vydrží hodně dlouho - skoro celý den.


Ilonko a tam je povinnost si měsíčně něco koupit? Mamka tady dělá "Oriflame lady" a lanaří mě, ať do toho jdu taky...


Mě dotoho navezla známá - Oriflame měl zrovna akci registrace bez poplatku ( ten je asi 120 kč, ale nejsem si tím jistá Embarassed ). Nemusíš objednávat z každého katalogu, není to povinnost. Na výrobcích, které jsou mimo akci je úspora 30 % , u akčních výrobků je to samo míň. Výhoda je pokud najdeš někoho, kdo si objedná s tebou - složíte se aspoň na poštovné. Nebo si můžeš vybrané zboží vyzvednout v nějakém centru Oriflame, které je poblíž tvého bydliště ( v Liberci určitě bude) a poštovné neplatíš vůbec, jen poplatek 30 kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 12:52 pm    Předmět: Citovat

A pokud navíc objednáš nad nějaký počet bodů tak neplatíš ten poplatek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 12:57 pm    Předmět: Citovat

Taky se asi zaregistruju. Rheeso Ty jsi se registrovala přes net? A jaký je postup? A kde se ten reg. poplatek platí? Nevíte někdo, jestli zase nebude registrace zdarma?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 10:36 am    Předmět: Citovat

Já o tom taky přemýšlím Razz ale jen tak pro svou potřebu... mamka už dělá Avon...
Návrat nahoru
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 9:11 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Taky se asi zaregistruju. Rheeso Ty jsi se registrovala přes net? A jaký je postup? A kde se ten reg. poplatek platí? Nevíte někdo, jestli zase nebude registrace zdarma?


Jo přes net na www.oriflame.cz, je to ejdnoduchý. Registrační poplatek po mě zatím nechtěli a to už jsem měla tři objednávky tak asi až za rok:-) Jinak budeš potřebovat sponzora a esli žádného nemáš tzak ti přidělej, ale já ti ho klidně budu dělat, kdyžtak se ozvi na moocianek@centrum.cz Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

Ha, tak jsem vyzkoušela Cranberry red který oživí barvu (bohužel mi teda z fialové udělal červenou) Laughing a taky oživující šampon s limetkou a zázvorem a po tom jsem měla vlásky jedna báseň Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
štípková
21-40
21-40


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 6:24 pm    Předmět: Citovat

Taky si kupuju Oriflame šampony z řad Naturals...kokos, limetka a šípek.....jsem s nima hrozně spokojená a jsou levný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.