Problematicka plet a jeji mozne priciny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 230, 231, 232  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=738e5143b31887b79f7db28fcca00936Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 12:51 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
O mléku jsem četla, že hodně zahleňuje organismus a že dospělí lidé by ho vůbec neměli pít - to spíš zakysané nápoje a jogurty, které jsou pro dospělý organismus mnohem stravitelnější.


no já nevim,to si taky myslim že je spíš individuální, u nás doma se mlíko pije skoro jako voda, ale pravda že zahleŇuje,já s tim mám problém,když sem nastydnutá tak ho vubec nemůžu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 12:59 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
ilona napsal:
O mléku jsem četla, že hodně zahleňuje organismus a že dospělí lidé by ho vůbec neměli pít - to spíš zakysané nápoje a jogurty, které jsou pro dospělý organismus mnohem stravitelnější.


no já nevim,to si taky myslim že je spíš individuální, u nás doma se mlíko pije skoro jako voda, ale pravda že zahleŇuje,já s tim mám problém,když sem nastydnutá tak ho vubec nemůžu Sad


Ono se často argumentuje tím, že dřív lidé také pili pouze mléko a žádné zdravotní problémy neměly. Jenže to, co obsahuje mléko teď...( antibiotika, pesticidy, plísně... prostě to, co sežere kráva přechází do mléka. A víme, jak jsou chudery kravičky živené, že...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 1:02 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
O mléku jsem četla, že hodně zahleňuje organismus a že dospělí lidé by ho vůbec neměli pít - to spíš zakysané nápoje a jogurty, které jsou pro dospělý organismus mnohem stravitelnější.
V těhotenství jsem měla pleť krásnou (opravdu, takovou už jsem pak nikdy neměla), ale pak hrůza a děs ,pupínky jako puberťák ( bylo díky hormonům, které po porodu v těle pěkně bouří).
Pak jsem brala 10 let HA - 8 let úplně bez problému, zato poslední 2 roky katastrofa, úplně mi to rozhodilo hormonální systém ( 2 roky trvalo, než jsem přišla na to, že za moje zdravotní problémy může právě HA) a také se mi objevilo akné, které bohužel po vysazení nezmizelo (což už je rok!) a stále s ním bojuji ( i když konečně se zdá, že vyhrávám) . Byla jsem kvůli tomu i na kožním: Ptala jsem se lékařky, jestli mohu akné nějak ovlivnit jídelníčkem, a ona říkala, že v přiměřeném množství neškodí nic - ale doporučila mi, abych se vyhybala koncentrovaným džusům a alkoholu.
Když si spočítám, kolik peněz jsem vyhodila za krémy z drogerie a lékárny, které na akné měly působit.... Confused ... a které samozřejmě vůbec nepomohly...


No to neni vubec radostna zpravicka Crying or Very sad Co si pocnu bez mlicka Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 1:07 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:


Ono se často argumentuje tím, že dřív lidé také pili pouze mléko a žádné zdravotní problémy neměly. Jenže to, co obsahuje mléko teď...( antibiotika, pesticidy, plísně... prostě to, co sežere kráva přechází do mléka. A víme, jak jsou chudery kravičky živené, že...)


hm to je pravda...co s tim?já mám ráda mlíko Crying or Very sad stejně myslim že ho budu pít dál Very Happy
no jinak nevim,neznám nikoho komu by mlíko vadilo a pleť Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 1:18 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Bonemína napsal:
Ale pořizovat si svišťa z kosmetických důvodů? To je nápad Very Happy


Někdo má pleť v těhotenství naopak hroznou, je to individuální jako všechno, takže z kosmetických důvodů raději ne Laughing Laughing Laughing


To je pravda. Na každého to působí jinak, někomu vlasy padají, jinému ne, mastí se tu víc, tu míň, chytají prý úplně jinak barvy a trvalé, a vůbec se děje spousta podivných a nepředvídatelných věcí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 1:50 pm    Předmět: Citovat

pett28 napsal:
ilona napsal:
O mléku jsem četla, že hodně zahleňuje organismus a že dospělí lidé by ho vůbec neměli pít - to spíš zakysané nápoje a jogurty, které jsou pro dospělý organismus mnohem stravitelnější.
V těhotenství jsem měla pleť krásnou (opravdu, takovou už jsem pak nikdy neměla), ale pak hrůza a děs ,pupínky jako puberťák ( bylo díky hormonům, které po porodu v těle pěkně bouří).
Pak jsem brala 10 let HA - 8 let úplně bez problému, zato poslední 2 roky katastrofa, úplně mi to rozhodilo hormonální systém ( 2 roky trvalo, než jsem přišla na to, že za moje zdravotní problémy může právě HA) a také se mi objevilo akné, které bohužel po vysazení nezmizelo (což už je rok!) a stále s ním bojuji ( i když konečně se zdá, že vyhrávám) . Byla jsem kvůli tomu i na kožním: Ptala jsem se lékařky, jestli mohu akné nějak ovlivnit jídelníčkem, a ona říkala, že v přiměřeném množství neškodí nic - ale doporučila mi, abych se vyhybala koncentrovaným džusům a alkoholu.
Když si spočítám, kolik peněz jsem vyhodila za krémy z drogerie a lékárny, které na akné měly působit.... Confused ... a které samozřejmě vůbec nepomohly...


No to neni vubec radostna zpravicka Crying or Very sad Co si pocnu bez mlicka Crying or Very sad


Tak ho pij, ale s mírou. Já zastávám názor, že tělo si řekne, co zrovna potřebuje, ať se kde píše, co chce, tak jím, nebo piju, na co mám chuť, ale samozřejmě s mírou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 1:54 pm    Předmět: Citovat

Tak to já vypozorovala, že se mi začínají dělat pupínky s příchodem zimy, stačí už i podzimní ochlazení Sad . To mi tedy asi nezbývá nic jiného, než se odstěhovat do teplých krajin Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 1:57 pm    Předmět: Citovat

Jazzy napsal:
Tak to já vypozorovala, že se mi začínají dělat pupínky s příchodem zimy, stačí už i podzimní ochlazení Sad . To mi tedy asi nezbývá nic jiného, než se odstěhovat do teplých krajin Very Happy.


Přesně tak, mám ten stejný problém, v létě to ještě jde, ale podzim, zima, jaro, hrůza. Podzim je snad nejhorší Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 1:40 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
ilona napsal:


Ono se často argumentuje tím, že dřív lidé také pili pouze mléko a žádné zdravotní problémy neměly. Jenže to, co obsahuje mléko teď...( antibiotika, pesticidy, plísně... prostě to, co sežere kráva přechází do mléka. A víme, jak jsou chudery kravičky živené, že...)


hm to je pravda...co s tim?já mám ráda mlíko Crying or Very sad stejně myslim že ho budu pít dál Very Happy
no jinak nevim,neznám nikoho komu by mlíko vadilo a pleť Shocked


Tady behaji kravicky cely dny venku, papaji spousty travicky a stejne se me po zdejsim mlicku delaji Crying or Very sad Druhej den zase bez mlicka a uz si pripadnu jak narkoman, kterej si potrebuje slehnout... Porad premyslim, cim bych ho mohla nahradit, co sojovy Question ... Uz me unavuje je kazdy rano hodinu zamaskovavat Sad

Tree tak ted znas me Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 12:33 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
ilona napsal:


Ono se často argumentuje tím, že dřív lidé také pili pouze mléko a žádné zdravotní problémy neměly. Jenže to, co obsahuje mléko teď...( antibiotika, pesticidy, plísně... prostě to, co sežere kráva přechází do mléka. A víme, jak jsou chudery kravičky živené, že...)


hm to je pravda...co s tim?já mám ráda mlíko Crying or Very sad stejně myslim že ho budu pít dál Very Happy
no jinak nevim,neznám nikoho komu by mlíko vadilo a pleť Shocked

Kamarádce se taky velice zlepšila pleť, když přestala jíst mléčné výrobky - ale já bych to asi nevydržela Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 230, 231, 232  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.