Problematicka plet a jeji mozne priciny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 230, 231, 232  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=740f0b00e4d6b947b53574fc625918c9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 2:15 pm    Předmět: Citovat

Mléko opravdu není moc zdravé, jak už tady padlo Smile Člověk je jediný tvor, který pije mateřské mléko jiného živočišného druhu.
A nejen že mléko vápník do těla nedodá, naopak ho vyplavuje ven.
Reklama je všemocná a i za minulého režimu bylo lidem vtloukáno do hlavy, že mléko je zdravé. Opak je pravdou.
Severské země patří mezi největší spotřebitele mléka a mléčných výrobků na světě a přesto mají největší výskyt osteoporozy.

Když už se mléko pije, tak střídmě. Taky to není obyčejná tekutina, je to spíš takové malé "jídlo", podle toho by se s ním mělo zacházet.
Já už jsem sice s mlékem skončila, ale je pravda, že na někoho může působit zle a jiný to zvládne.
Ale nadměrné pití mléka zavání pozdějšími potížemi. Všeho s mírou
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Mléko opravdu není moc zdravé, jak už tady padlo Smile Člověk je jediný tvor, který pije mateřské mléko jiného živočišného druhu.
A nejen že mléko vápník do těla nedodá, naopak ho vyplavuje ven.
Reklama je všemocná a i za minulého režimu bylo lidem vtloukáno do hlavy, že mléko je zdravé. Opak je pravdou.
Severské země patří mezi největší spotřebitele mléka a mléčných výrobků na světě a přesto mají největší výskyt osteoporozy.

Když už se mléko pije, tak střídmě. Taky to není obyčejná tekutina, je to spíš takové malé "jídlo", podle toho by se s ním mělo zacházet.
Já už jsem sice s mlékem skončila, ale je pravda, že na někoho může působit zle a jiný to zvládne.
Ale nadměrné pití mléka zavání pozdějšími potížemi. Všeho s mírou
Smile

Déscantes, píšeš, že jsi s mlékem skončila - tj. s mlékem v jakékoli podobě? Já mléko jako takové nesnáším, jeho chuť mi strašně vadí (chtěla jsem zkusit pít syrovátku, ale strašně mi mléko připomínala), ale (jak už jsem psala) bez jogurtů, sýrů, tvarohu atd. si nedovedu svůj jídelníček představit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

Ani si nevzpomínám, kdy jsem se naposledy napila mléka - brr!!! Zato mi moc chutná podmáslí, zakysané mléko a všechny jogurty, mohla bych se tím krmit 3x denně, jenže bohužel taky nemůžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 2:38 pm    Předmět: Citovat

Já sladké mléko taky nemusím, dám si jen do kafe ráno ta 2 deci. Občas když mám možnost tak si dám čerstvě podojené z vesnice, prý zvyšuje imunitu ( to je těma braberkama, co tam jsou) to říká moje skoro-švagrová, medička. Jinak piji kysané mléčné výrobky, podmáslí, kefír. Sýry a tvarohové pomazánky skoro denně. Pořád mi to přijde lepší, než si dát na chleba salám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 2:47 pm    Předmět: Citovat

Tak co mám teda jíst????!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 2:50 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já sladké mléko taky nemusím, dám si jen do kafe ráno ta 2 deci. Občas když mám možnost tak si dám čerstvě podojené z vesnice, prý zvyšuje imunitu ( to je těma braberkama, co tam jsou) to říká moje skoro-švagrová, medička. Jinak piji kysané mléčné výrobky, podmáslí, kefír. Sýry a tvarohové pomazánky skoro denně. Pořád mi to přijde lepší, než si dát na chleba salám...

To určitě Wink Jinak jsou taky moc dobré luštěninové pomazánky .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

Ctu ted Kafku na pobrezi a jeden z hlavnich hrdinu k jakemukoli jidu pije TEPLE OHRATE mleko, jsem si vzpomenla na skolku, fuj a ble, jinak mam mleko rada, cas od casu Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Ctu ted Kafku na pobrezi a jeden z hlavnich hrdinu k jakemukoli jidu pije TEPLE OHRATE mleko, jsem si vzpomenla na skolku, fuj a ble, jinak mam mleko rada, cas od casu Smile.

Kdyby jen "teplé ohřáté" - skoro až do dopělosti jsem doma musela pít kakao z PŘEVAŘENÉHO mléka Mad V té době jsem se zapřísahala, že své děti nikdy tak trápit nebudu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

Já teda mléko můžu v jakékoli podobě, zakysané, nezakysané, studené, teplé, v kávě i v mléčných omáčkách. Ale taky ho považuju spíš za hodně řídkou kašičku než za pití.

Jestli mi kvůli tomu vyskakují bubáci na obličeji, nedá se nic dělat, mlíčka se nevzdám. Asi jsem věčný kojenec Smile

A s tím, že člověk je jediný, co pije mléko jiných savců - všechny naše kočky vždycky žily jen na mléku a myších a byly to ty nejlepší kočky z celé dědiny! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 3:13 pm    Předmět: Citovat

Většina koček má po mlíku zažívací potíže (zkušenost 20 let chovné stanice). Sice ho rády vypijí, ale pak se po něm po... takže u nás se jim dávalo jenom v malém množství jako mls.

Sranda byla s naší Emou, když se jí narodil bratříček (to jí byl rok a tři čtvtě), tak jsem jí dala ochutnat odstříkané mléko, a jí to tak strašně chutnalo, že pak každý den chodila a vyžadovala "miminí mlíko" (což jsem jí ráda dala, protože má potíže s imunitou, takže jí to leda prospělo) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 230, 231, 232  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.