Problematicka plet a jeji mozne priciny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 228, 229, 230, 231, 232  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=977d71c1dd5794c3e97b84b055c8e771Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 8:28 pm    Předmět: Citovat

wensdy, soucítím s Tebou... Já se ekzému z většiny už zbavila, ale občas ještě někde zazlobí (teď v zimě hlavně na očních víčkách a na krku Evil or Very Mad ). Ale pokud už se hojí, tak je to dobré, jen si to nerozškrábat - to je nejhorší, ale moc dobře vím, jak je to těžký... Rolling Eyes Promazáváš něčím, osvědčilo se Ti něco konkrétního? Jinak mně mamka dala jednou mýdlo s březových dehtem nebo něčím takovým - smrad je to tedy takový, že by jeden pad, ale pomáhalo dost. Na ekzém mi skoro vůbec nesedí přírodní přípravky, aspoň v těch nejhorších fázích ne. Respektive je jich hodně málo, které snesu.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 8:43 pm    Předmět: Citovat

Mám takový mastná a zároveň vcelku hydratační krém. Jako na ten ekzém fajn. Ale jen tam, na zbytku mi dělá krádnou paseku (černé tečky, bílé uhříky). Ale to co mi vyhovuje (fluidy, séra) strašně štípe! A to se fakt nedá (nezarudne to nic, ale stračnš to štípe, tam, kde je ta kůže narušená ekzémem)
Měla jsem v tom i začínající opar, takže tam to mažu herpesinem.
A to mýdlo je fakt dobrý, jsou pryč (zahojený) všechny strupy.
Takže už mi zůstavají jen místa, kde se to loupe a červené fleky (pod obočím, tváře, brada, krk...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 9:28 pm    Předmět: Citovat

Jo, přesně vím, o čem mluvíš... Měla jsem dřív ekzém právě na tvářích, čele a kolem očí - a musela jsem mazat 2 krémy, jeden na ekzém a druhým ten zbytek. Pokud jsem všechno namazala tím na ekzém, vypadala jsem jak puberťák. Pokud jsem ekzém namazala obyč krémem na obličej, byla jsem rudá jak rak a nehojilo se to. S tím se bohužel nic moc dělat nedá. Sad
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2016 8:35 pm    Předmět: Citovat

Holky, shanim radu ... kdo pouzivate/pouzival jste veprove sadlo na oblicej se sklony k akne? Ucpava pory? Mam na mysli masticky od Dr.Popova, ty maji v zakladu prave veprove sadlo a aloe vera ... vim ze sadlo je pokozce nejblizsi co do slozeni tuku, ale mam z toho trochu respekt.

Jakakoliv zkusenost mi moc pomuze, diky!

P.S. Skrz nedavne vykyvy nalad se mi zas zblaznil oblicej, coz pricitam vice vecem (mezi nimi i hormony) a tak ted likviduju nasledky ... no a TTO docela vysusuje ... XD Jenze na kremy nemam odvahu a oleje mi nesedi Confused Tak hledam kde se da ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 7:13 am    Předmět: Citovat

Jitt, asi Ti vlastně neporadím... Jednu dobu jsem po mastech od Popova pokukovala, ale nakonec do toho nešla. Místo toho jsem zvolila Saloos rakytníkový balzám (bambucké máslo a rakytníkový olej) - a ač mi jindy bambucké samo o sobě dost ucpává póry, tak tohle ne, dávala jsem na mokrý obličej...
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 9:40 am    Předmět: Citovat

Ja prave po stejne zkusenosti s bambuckym maslem se ptam, protoze naposled co jsem si ho (kdysi) dala na oblicej, to byla chutovka, ale to bylo taky to ciste Embarassed

No, asi to zkusim, neco s tim delat musim. Kdyztak se prebytecna mastnota oplachne vodou ... Embarassed To taky obcas funguje.

Ale kdyby mel jeste nekdo nejaky poznatek, tak budu rada. Kdyz uz clovek konecne myslel, ze se toho zbavil ... no, skoda mluvit Evil or Very Mad
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 10:44 am    Předmět: Citovat

Svého času mi na akné pomohlo přestat jíst čokoládu a omezit i další sladké. Je fakt, že jsem byla schopná sjet tabulku čokolády denně, takže šlo o výraznou změnu.
Pleť se každopádně znatelně zlepšila, ubylo ucpaných pórů, černých teček i zhnisaných bílých beďárů. A nešlo ještě o věk, kdy akné zpravidla ustává samo od sebe.

Nevím, jestli ti zrovna toto k něčemu pomůže, ale nemohly by mít negativní/pozitivní vliv i další potraviny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 11:07 am    Předmět: Citovat

U mě jsou to rozhodně hormony. Co se ukázala menstruace tak trpím. Pleť jsem měla hezkou akorát v těhotenství a po narození dětí. Stava se nezměnila nic... jak se tělo distalo zase hormonálně do "normálu".... je to katastrofa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 11:22 am    Předmět: Citovat

Proxim: Dekuju, ale u mne jsou to taky jednoznacne hormony. Aneb nasledky vysazeni HA pred ... eeeeh ... ctyrmi lety? Nektere "krasy" jsou videt jeste u mne v galerce, dneska uz v porovnani s tim vypadam mnohem lip, ale proste obcas se to cely zblazni no :/ Obe tvare skoro az na spanky a dolu je to az pod hranu celisti smerem k brade :/

A pokud si pamatujete ten muj emocni vylev ve vylevce nekdy v pulce ledna ... no, to zas bylo "to mesicni obdobi" a od te doby jsem zas vysypana.

Kdyby to byly jen potraviny, tak bych si piskala ... ale s hormonama se dela blbe cokoliv a k HA mne nikdo nedostane zpatky ani parem volu. Tak zatim likviduju "hektolitry" tea tree oleje, zelenym cajem no ... a prave sem si to krapet presusila, tak ted hledam neco cim to promastit, ale aby mi to "neco" neudelalo dalsi vysev ... zatim "tuk tuk tuk" musim zaklepat, I kdyz teda s tou mastickou desne skudlim a po nejake dobe ji jdu z obliceje otrit tamponkem namocenym v zelenem caji tak, ze zustane fakt jen pidivrstvicka, tak zatim ani pupinek ... resp, v me "kontrolni zone" neni ani pupinek Laughing Celo mam ciste jak detskou prdelku a pokud se tim padem neco vyhodi tam, tak je to z kosmetiky ...

Akorat narozdil od nekterych zdejsich holek mam to "stesti" ze mam "jen" akne a ne do toho jeste i nejaky suchy ekzem ... pac to uz by mne asi definitivne svaclo.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 11:46 am    Předmět: Citovat

Jitt: přemýšlím o pití kontryhelu. Nebo jsem, tuším u Grešíka, viděla přímo nějakou směs pro ženy. V tu krásnou čistou pleť, kterou jsem ještě před rokem měla nedoufám. Ale to co se mi tvoří v obočí, pod obočím, tvářích, bradě, krku, zádech, dekoltu...kdyby se to zmírnilo na půlku, budu štěstím bez sebe... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 228, 229, 230, 231, 232  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.