Ostatní výrobky Balea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=10ad6a0625f3b2ac561a5ef532b8fa2eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 6:46 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Tak na ten krém skokosem jsem se už taky dívala, já musím mít u sebe pořád nějaký krém na ruce, protože ty mám fakt strašně suchý Crying or Very sad teď mám velkou zásobu krémů na ruce z Avonu a nějakých z lékárny, ale ten kokosovej se taky chystám vyzkoušet...

Mě ty krémy z avonu nevyhovují dělají se mi záděrky Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 6:51 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Dneska jsem v DM narazila na Balea peeling s ananasem - odnesla si ho domů a před chvilkou vyzkoušela - je báječný Smile
Nádherně voní, zbaví staré kůže a vůbec není drahý - jen asi 40 korun.
Takže jsem úplně nadšená. Určitě u něj zůstanu Smile

Dés tak jsem dneska běhala po DM jelikož lilo a nenašla jsem ten peeling s kokosem Crying or Very sad tak jsem vzala nějaký mycí gel s peelingem s aloe vera za 59,90 a štrádovala si to k pokladně cestou nabrala ještě hennu pár věcí od alnatury a pak narazila na alverde a vyměnila jsem ten peeling za alverďácký Laughing protože že přírodní a byl jen o 10kč dražší.Ještě jsem chtěla koupit balzám na vlásky aloe a ibišek ale vzadu bylo napsáno že je růžový tak sem byla zmatená.Nakonec sem se rozhodla že to ještě s těma přírodníma šamponama co mám zkusím protože si furt nejsem jitá po čem se mi tak cuchaj vlasy.A kdyby to bylo neúnosné,vrátím se pro ten balzámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 8:59 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Déscantes napsal:
Dneska jsem v DM narazila na Balea peeling s ananasem - odnesla si ho domů a před chvilkou vyzkoušela - je báječný Smile
Nádherně voní, zbaví staré kůže a vůbec není drahý - jen asi 40 korun.
Takže jsem úplně nadšená. Určitě u něj zůstanu Smile

Dés tak jsem dneska běhala po DM jelikož lilo a nenašla jsem ten peeling s kokosem Crying or Very sad tak jsem vzala nějaký mycí gel s peelingem s aloe vera za 59,90 a štrádovala si to k pokladně cestou nabrala ještě hennu pár věcí od alnatury a pak narazila na alverde a vyměnila jsem ten peeling za alverďácký Laughing protože že přírodní a byl jen o 10kč dražší.Ještě jsem chtěla koupit balzám na vlásky aloe a ibišek ale vzadu bylo napsáno že je růžový tak sem byla zmatená.Nakonec sem se rozhodla že to ještě s těma přírodníma šamponama co mám zkusím protože si furt nejsem jitá po čem se mi tak cuchaj vlasy.A kdyby to bylo neúnosné,vrátím se pro ten balzámek



Ještě mi řekni, že ten alverdí peeling byl v růžověkřiklavé tubě a byl tělový - a asi mě definitivně klepne. Confused Sháním ho už nevímjak dlouho a porád nic.
Ach jo, to je smůla. Snad už ho u nás třeba konečně začnou prodávat Smile
Ten jedinej nemůžu sehnat a i proto jsem aspoň ráda za ten peeling od Baley.

A nebo jsi Deny koupila ten pidipeeling s meruňkou (od Alverde? )
Nebo velkou tubu s kokosem?
To je totiž ten, co nemůžu sehnat.

Jinak ten od Baley je s ananasem, ne s kokosem Smile

A ten balzám od alverde vyzkoušej, je fajn a nezatíží vlasy. Já teďka používám ten s citronem a meduňkou a zdá se mi krapet lepší než ten s aloe a ibiškem ( ten má i na nálepce vzadu napsáno s růží a proteiny - asi nějaká chybka ) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:

Ještě mi řekni, že ten alverdí peeling byl v růžověkřiklavé tubě a byl tělový - a asi mě definitivně klepne. Confused Sháním ho už nevímjak dlouho a porád nic.
Ach jo, to je smůla. Snad už ho u nás třeba konečně začnou prodávat Smile
Ten jedinej nemůžu sehnat a i proto jsem aspoň ráda za ten peeling od Baley.
A nebo jsi Deny koupila ten pidipeeling s meruňkou (od Alverde? )
Nebo velkou tubu s kokosem?
To je totiž ten, co nemůžu sehnat.
Jinak ten od Baley je s ananasem, ne s kokosem Smile
A ten balzám od alverde vyzkoušej, je fajn a nezatíží vlasy. Já teďka používám ten s citronem a meduňkou a zdá se mi krapet lepší než ten s aloe a ibiškem ( ten má i na nálepce vzadu napsáno s růží a proteiny - asi nějaká chybka ) Smile

Ano s ananasem já sem trubka:Djá jsem koupila docela malý s tou meruňkou od alverde jiný tam nebyl Laughing já balzám se snažím už nepoužívat uvidím dneska protože nemám žádnou masku jen lopušák tak jestli to půjde umýt.Sem teď nějak při penězích tak musím koupit věcičky na vlásky dřív než je zas nebudu mít Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:35 pm    Předmět: Citovat

Jo takhle Very Happy
Ten malý peeling je prima, dobře se osvědčil. Osobně neznám nikoho, kdo by si na něj stěžoval. Rozhodně je lepší než peeling od Baley, má lepší složení. Určitě ti bude vyhovovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 10:53 pm    Předmět: Citovat

a co hovorite na ich telove mlieka? ja mam to vo velkej tube na suchu pokozku. je take dost tuhe a tazko sa rozotiera, ale myslim, ze mi robi dobre
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 6:20 pm    Předmět: Citovat

já mám od baley peeling s ovocnými kyselinami (je dobrej, takovej hrubej oproti třeba freemanově meruňce, docela i líp obrousíSmile ) a masku na gezicht s čajovníkovým olejem (zklidňující asi). ta taky neni špatná, ale holt ksicht mám furt stejnej:D a ještě tu pěnu na kudrny, ale že by to něco dělalo, natož podporovalo... ee. a mamina má tělový mlíko a to teda smrdí docela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 11:52 am    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
a co hovorite na ich telove mlieka? ja mam to vo velkej tube na suchu pokozku. je take dost tuhe a tazko sa rozotiera, ale myslim, ze mi robi dobre


Měla jsem tělové mléko v tubě s vůní kokosu a bylo bezva, krásná vůně a bylo lehounké a hydratační. Mám citlivou kůži, jen tak něco nesnese ale po tomhle mlíčku jsem opupínkovaná nebyla Laughing ale každý snese něco jiného takže zkoušet a zkoušet Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 9:51 am    Předmět: Citovat

Ahoj, zkouseli jste z baley depilační krém?? Já jsem si ho teď koupila, a musím říc že nic moc, polovinu chloupku vubec nevzal, a ten smrad...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 10:47 am    Předmět: Citovat

ja som mala depilacnu penu a nic moc. ale teraz mam gel, taky limetkovy. zatial som ho pouzila len raz, ale zda sa mi podstatne lepsi nez ta pena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.