Ostatní výrobky Balea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dee42f172daa1466ba2e217d9fcccb16Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 12:27 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem si od Baley koupila koncentrát na ruce(na suché a tak) a vážně super. Mám ho na ruce sotva pár hodin a už mi hojí záděrky kolem nehtů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 1:33 pm    Předmět: Citovat

aky koncentrat to je? ako to vyzera?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikkky
0-7
0-7


Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 1:52 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, ja si kupuju od Baley pravidelně odličovač očí a připadá mi výborný, nosím čočky a mám dost citlivé oči ale tenhle mi na ně vůbec nevadí a taky za ty peníze strašně dlouho vydrží i na to jak je malý Very Happy a nedávno sem si ještě koupila takový Balea patlání na konečky...zatím sem to použila jen jednou takže účinek se ještě nestihl dostavit (popravdě nevím jestli na moje konečky vůbec někdy něco zabere) ale nádheně potom voní vlásky, takže minimálně kvůli tomu to budu zatím používat dál Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 10:13 am    Předmět: Citovat

Včera jsem si koupila matující krém z řady Young a musím ho pochválit Smile skvěle se roztírá a pod make-up je opravdu příjemnej Smile ale asi sem budu muset přestat chodit protože poslední dobou jenom okupuju DMko a chci si koupit všechno co mi přijde pod ruku Laughing teď bych to viděla na nějakej ten obličejovej peeling, ten zelenej, tuším s limetkou, strašně krásně voní Smile jo a nevíte náhodou jestli k němu existuje i krém? nemohla jsem ho najít Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

Včera jsem zahlédla balea vlasové vody - březovou a kopřivovou. Lil si to už někdo na kokos? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 12:13 pm    Předmět: Citovat

bratr. smrdí to hrozně... chemicky...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 3:08 pm    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
aky koncentrat to je? ako to vyzera?


Je to taková maličká tubička-50ml ale je fakt super. Stačí ho opravdu maličko-píší že by měl vydržet na 200použití. Našla jsem ho skoro u pokladny tam v regálu na krémy na ruce. Cena taky přiměřená-teď už přesně nevím kolik. Vážně dobře suché ruce vyživí-prostě koncentrovaná péče o ruce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 3:25 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Včera jsem zahlédla balea vlasové vody - březovou a kopřivovou. Lil si to už někdo na kokos? Smile


Já mám tu kopřivovou (zelenou), neříkám, že voní, jo, ale je fajn - přelívám jí do malý lahvičky s hubičkou a na masáž nového porostu je to, myslím, dobrý Very Happy O nic horší než ty Luna. Ostatně jiné jsem ještě nestihla vyzkoušet Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 4:16 pm    Předmět: Citovat

Nevíte prosím něco o pleťové vodě....byla v růžové lahvičce už si přesně nevzpomínám ale myslím že to byla i maličko pěna ale ve funkci pleťové vody...mám dojem že byla tehdy dobrá měla ji kamarádka tak jsem o ní uvažovala místo té essence jenže jsem dm procházela ve spěchu a nezahlédla jsem jí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 4:26 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Nevíte prosím něco o pleťové vodě....byla v růžové lahvičce už si přesně nevzpomínám ale myslím že to byla i maličko pěna ale ve funkci pleťové vody...mám dojem že byla tehdy dobrá měla ji kamarádka tak jsem o ní uvažovala místo té essence jenže jsem dm procházela ve spěchu a nezahlédla jsem jí


nevim přesně, co myslíš... Já zrovna jednu pleťovou vodu od Balei dopatlávám, taky je v růžové lahvičce, je myslím pro citlivou pleť, ale nevim, jestli je to ono, pění tak maximálně když s ní zatřepám, ale to asi každá pleťová voda Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.