SEBASTIAN...Organická vlasová kosmetika
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d44cbcf838556cca8053554fcad60789Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 2:32 am    Předmět: SEBASTIAN...Organická vlasová kosmetika Citovat

SEBASTIAN, MOP, MOP-GLISTEN, MOP C-SYSTEM... =jsou moderni organicke pripravky, ktere daji vasim vlaskum zaruceny lesk a jemnost. Ted si pripadam jak z nejake reklamy Smile Koukala jsem se, ze i nektery vyrobky z techto rad jsou prodavany v Cechach, bohuzel asi ne ale vsechny Sad Pri druhe navsteve kadernika (Rokk Ebony), jsem se uz zajimala i o jejich kosmetiku, protoze moje vlasy byli i tri dny po, jako bych od tam odchazela pred hodinkou. Nekteri si toho lesku vsimli uz v mym profilu. Nasla jsem par odkazu, kde si je muzete prohlidnout a neco si o nich precist, bohuzel ne vsechny jsou v cestine. Je ale opravdu mozny, ze se daji koupit v cesku vsechny, nemela jsem ale tolik casu Embarassed Embarassed

Sebastian - Laminates Crema Styler:
http://www.a-zkosmetika.cz/laminates-sheer-body-150-ml-p-604.html

http://www.a-zkosmetika.cz/laminates-sheer-curl-150-ml-p-605.html?zenid=B8hOvAPbr0xJTwRJzDkSK-vMnk5

http://www.a-zkosmetika.cz/laminates-crema-styler-150-ml-p-629.html

Mop - Mop, mop - Glisten:
http://www.ry.com.au/store/index.php?main_page=index&cPath=120_121

Mop - C-System:
http://www.ry.com.au/store/index.php?main_page=index&cPath=120_122


Naposledy upravil pett28 dne ne září 16, 2007 1:04 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 9:58 am    Předmět: Citovat

tyjo, zajímavý Surprised Shocked ale co znamená "moderní organické přípravky" prosím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 10:08 am    Předmět: Citovat

ted sem na to koukala,vypadá to hodně lákavě Shocked ale ty ceny Crying or Very sad bohužel si musím vystačit s alpecinem,baleou a olejem(na ten už ted taky nebudu mít)

ale stejně díky za tip:))až budu bohatá,určitě budu myslet na sebastiena Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 10:12 am    Předmět: Citovat

Dneska jsem si od kadernika poprve umyla vlasy a vypadaji uzasne. Nechybi jim lesk, jemnost... ani pevnost. Osobne jsem si u nej koupila dva pripravky, ktery sam pouzival. Mam jemny u korinku rychle mastici se vlasy, ktery kdyz nevyfoukam nebo trochu nenarovnam, tak jsou krepaty a delajou si co chtej (tato kosmetika je ale pro vsechny typy vlasu). Na umyty vlasy jsem nanesla trochu LAMINATES SHEER CURL od SEBASTIAN a tesne pred dofoukanim nastrikala malinko GLISTEN od mop. Koupila jsem si i novej fen, kterej muzu vsem doporucit (samozdrejmne jen tem, kdo se fenum nebrani a obcas, jako ja ho musi pouzit) od Vidal Sasoon:
http://www.shavershop.com.au/products/id/2218/cid/240/parent/0/t/products/title/Air%20Styler
Urcite se prodava i v Cechach.
Návrat nahoru
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 10:14 am    Předmět: Od Pett28 Citovat

Anonymous napsal:
Dneska jsem si od kadernika poprve umyla vlasy a vypadaji uzasne. Nechybi jim lesk, jemnost... ani pevnost. Osobne jsem si u nej koupila dva pripravky, ktery sam pouzival. Mam jemny u korinku rychle mastici se vlasy, ktery kdyz nevyfoukam nebo trochu nenarovnam, tak jsou krepaty a delajou si co chtej (tato kosmetika je ale pro vsechny typy vlasu). Na umyty vlasy jsem nanesla trochu LAMINATES SHEER CURL od SEBASTIAN a tesne pred dofoukanim nastrikala malinko GLISTEN od mop. Koupila jsem si i novej fen, kterej muzu vsem doporucit (samozdrejmne jen tem, kdo se fenum nebrani a obcas, jako ja ho musi pouzit) od Vidal Sasoon:
http://www.shavershop.com.au/products/id/2218/cid/240/parent/0/t/products/title/Air%20Styler
Urcite se prodava i v Cechach.


Zapomnela jsem se prihlasit Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 10:18 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
tyjo, zajímavý Surprised Shocked ale co znamená "moderní organické přípravky" prosím?


Sama nevim Smile Je to tu tak psane v anglictine, tak jsem to prelozila doslova. Podle me to je to stejny jako organicke pripravky, nebo prirodni pripravky a kosmetika, nic jinyho Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 10:19 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
ted sem na to koukala,vypadá to hodně lákavě Shocked ale ty ceny Crying or Very sad bohužel si musím vystačit s alpecinem,baleou a olejem(na ten už ted taky nebudu mít)

ale stejně díky za tip:))až budu bohatá,určitě budu myslet na sebastiena Wink


Ja vim Sad Ceny jsou na prd... Podle me to ale vydrzi na dlouho, protoze se pouziva jen malinke mnozstvi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 10:47 am    Předmět: Citovat

pett28 napsal:
Tree napsal:
ted sem na to koukala,vypadá to hodně lákavě Shocked ale ty ceny Crying or Very sad bohužel si musím vystačit s alpecinem,baleou a olejem(na ten už ted taky nebudu mít)

ale stejně díky za tip:))až budu bohatá,určitě budu myslet na sebastiena Wink


Ja vim Sad Ceny jsou na prd... Podle me to ale vydrzi na dlouho, protoze se pouziva jen malinke mnozstvi.


asi jak na který vlasy,na tu moji houni nevim kolik by stačilo Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 12:11 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
pett28 napsal:
Tree napsal:
ted sem na to koukala,vypadá to hodně lákavě Shocked ale ty ceny Crying or Very sad bohužel si musím vystačit s alpecinem,baleou a olejem(na ten už ted taky nebudu mít)

ale stejně díky za tip:))až budu bohatá,určitě budu myslet na sebastiena Wink


Ja vim Sad Ceny jsou na prd... Podle me to ale vydrzi na dlouho, protoze se pouziva jen malinke mnozstvi.


asi jak na který vlasy,na tu moji houni nevim kolik by stačilo Confused


No ja nevim, hlavne nechci aby to vypadalo, ze ti to vnucuju Cool Toho Glistenu me na tu hlavu strikla jen dvakrat a toho kremu si dala do dlani asi o velikosti 0,5-1cm na 0,5-1cm a rozetrela to zespod do vlasu.. A vubec, jaky ty mas vlasky a jaky by jsi je chtela mit Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 12:19 pm    Předmět: Citovat

pett28 napsal:
Tree napsal:
pett28 napsal:
Tree napsal:
ted sem na to koukala,vypadá to hodně lákavě Shocked ale ty ceny Crying or Very sad bohužel si musím vystačit s alpecinem,baleou a olejem(na ten už ted taky nebudu mít)

ale stejně díky za tip:))až budu bohatá,určitě budu myslet na sebastiena Wink


Ja vim Sad Ceny jsou na prd... Podle me to ale vydrzi na dlouho, protoze se pouziva jen malinke mnozstvi.


asi jak na který vlasy,na tu moji houni nevim kolik by stačilo Confused


No ja nevim, hlavne nechci aby to vypadalo, ze ti to vnucuju Cool Toho Glistenu me na tu hlavu strikla jen dvakrat a toho kremu si dala do dlani asi o velikosti 0,5-1cm na 0,5-1cm a rozetrela to zespod do vlasu.. A vubec, jaky ty mas vlasky a jaky by jsi je chtela mit Question

Já si určitě nemyslim že mi to vnucuješ Wink přijde mi divný že stačí na vlasy tak málo...ale to je jedno,stejně ted na to nemám Very Happy , ale určitě si to budu pamatovat,až nebudu vědět co s penězi, zaujal mě ten přípravek na vlny:)
jinak já bych chtěla aby mi vlasy vydržely vláčný i pár dní po umytí,ono je hrozný to zdeformovaný křoví Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.