Údajně nejdelší vlasy v ČR a ve světě
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8ec618e06907176b40ca8fe9da8cf7bbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 12:36 pm    Předmět: Citovat

Shocked - Danielko, tak to jsi dobrá !!!! Já bych vůbec nevěděla, kde paní Naďu hledat!!!! ( a zkoušela jsem to) .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 12:51 pm    Předmět: Re: Údajně nejdelší vlasy v ČR Citovat

Káťa napsal:
Jak se vám líbí vlasy této paní : http://www.nadaerbenova.cz
Mě teda moc ne. Připadá mi, že těch posledních 20 cm už nejsou vlasy, ale rousy...A vlastně nechápu, jak o sobě může prohlásit, že je má nejdelší, když je tu spousta holek, co je mají delší ( já znám osobně asi 4 a to nepočítám lidi z tohoto serveru)


Tak já bych řekla, že: vlasy se mi nelíbí, připadají mi jako chemlon (a to nekomentuji ty rousíky dole).
Délka je ovšem parádní!
PS: toto je pouze můj vlastní názor, nemusí se shodovat se skutečností Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 1:11 pm    Předmět: Citovat

tak me je ta pani nesympaticka,ale to je jen muj osobni nazor ana vlasech se mi libi ciste jen delka,ale ta by se mi libila i kdyby si to o tech 30cisel smikla aby nemela takove rousy(a to by pak asi i ty vlasy vypadaly hezky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 1:19 pm    Předmět: Citovat

tak me je ta pani nesympaticka,ale to je jen muj osobni nazor ana vlasech se mi libi ciste jen delka,ale ta by se mi libila i kdyby si to o tech 30cisel smikla aby nemela takove rousy(a to by pak asi i ty vlasy vypadaly hezky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 1:28 pm    Předmět: Citovat

Já se teda omlouvám, opravdu jsem netušila, že už to tu jednou bylo. Ale jinak fakt netuším, jak ta paní přišla na to, že má nejdelší vlasy v ČR. Trochu mi ta troufalost hejbla žlučí Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 1:39 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já se teda omlouvám, opravdu jsem netušila, že už to tu jednou bylo. Ale jinak fakt netuším, jak ta paní přišla na to, že má nejdelší vlasy v ČR. Trochu mi ta troufalost hejbla žlučí Twisted Evil

Přišli s tím naši moudří novináři, ti rozšířili tuto zprávu, také mám určité pochybnosti. Zřejmě neznají Fairy, Adél, Káťu atd. Asi by čuměli novinářové světaznalí, kdyby navštívili tyto naše stránky. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 1:55 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Shocked - Danielko, tak to jsi dobrá !!!! Já bych vůbec nevěděla, kde paní Naďu hledat!!!! ( a zkoušela jsem to) .


To já ne, to takové šikovné okénko dole pod fórem s nápisem "Hledej v článcích a ve fóru" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 2:04 pm    Předmět: Citovat

Tonda napsal:
Káťa napsal:
Já se teda omlouvám, opravdu jsem netušila, že už to tu jednou bylo. Ale jinak fakt netuším, jak ta paní přišla na to, že má nejdelší vlasy v ČR. Trochu mi ta troufalost hejbla žlučí Twisted Evil

Přišli s tím naši moudří novináři, ti rozšířili tuto zprávu, také mám určité pochybnosti. Zřejmě neznají Fairy, Adél, Káťu atd. Asi by čuměli novinářové světaznalí, kdyby navštívili tyto naše stránky. Rolling Eyes


Prosímtě mě nezmiňuj, sebe jsem ale ani v nejmenším nemyslela!!! Já přeci zas tak dlouhý vlasy nemám!!!!!! Ale milá paní je nemá nejdelší ani náááhodou. První popud musela dát asi ona, ne, nevím, jak by na ni novináři jinak narazili... přijde mi to nefér. A kam se všude cpe... Do snídaně s novou, do všech možných TV pořadů... to teda fakt nechňápu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 2:16 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Tonda napsal:
Káťa napsal:
Já se teda omlouvám, opravdu jsem netušila, že už to tu jednou bylo. Ale jinak fakt netuším, jak ta paní přišla na to, že má nejdelší vlasy v ČR. Trochu mi ta troufalost hejbla žlučí Twisted Evil

Přišli s tím naši moudří novináři, ti rozšířili tuto zprávu, také mám určité pochybnosti. Zřejmě neznají Fairy, Adél, Káťu atd. Asi by čuměli novinářové světaznalí, kdyby navštívili tyto naše stránky. Rolling Eyes


Prosímtě mě nezmiňuj, sebe jsem ale ani v nejmenším nemyslela!!! Já přeci zas tak dlouhý vlasy nemám!!!!!! Ale milá paní je nemá nejdelší ani náááhodou. První popud musela dát asi ona, ne, nevím, jak by na ni novináři jinak narazili... přijde mi to nefér. A kam se všude cpe... Do snídaně s novou, do všech možných TV pořadů... to teda fakt nechňápu.


Někdo na to má prostě povahu a někdo ne Very Happy
A jestli to paní Erbenovou baví, tak ať se ukazuje. Kdo ví, co a jak, toho její háro zas tak neoslní.
Ale taky se mi ten spodek jejích vlasů nelíbí. Eee, nevypadá to pěkně. Měla by to střihnout. Ale to už by je pak třeba neměla domněle nejdelší Question Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

Vlasy ani zbytek paní Erbenové se mi sice až tak moc nelíbí, ale ještě míň se mi líbí vlasy fiklé do roviny. Ty postupně řídnoucí konečky - POKUD JSOU ZDRAVÉ - se mi naopak líbí velice. Sice se z toho pletou ošklivé copy, ale rozpuštěné nebo v ohonu je to moc pěkné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.