Údajně nejdelší vlasy v ČR a ve světě
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1e8473157a9e6eb1f5a4102b0d9abbd2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

Chudák paní, kdyby si to tak četla... No, jsou to její vlasy, ona je má ráda a ráda o ně pečuje, tak si myslím, že je to v pořádku pokud je s nimi sama spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 2:37 pm    Předmět: Citovat

To samozřejmě v pořádku je, jen mě nazdvihlo to, že je proklamuje jako nejdelší...sama musí vědět, že tomu tak není. Minulý týden jsem potkala dvě ženy, které je měly evidentně delší, než N.E. Moje spolužačka z VŠ je má skoro na zem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 2:38 pm    Předmět: Citovat

Ale ano, však jí taky nikdo nenabízíme "melír a prostříhat po ramena" Wink Ale - když se mi něco nelíbí, tak se mi to prostě nelíbí, i když k tomu má majitel jakkoli srdečný vztah. Bohužel, nenadělám nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 2:39 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
To samozřejmě v pořádku je, jen mě nazdvihlo to, že je proklamuje jako nejdelší...sama musí vědět, že tomu tak není. Minulý týden jsem potkala dvě ženy, které je měly evidentně delší, než N.E. Moje spolužačka z VŠ je má skoro na zem...


Ono taky záleží na výšce postavy, kam je kdo má, není až tak úplně směrodatné. Metr je práskač Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 2:39 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
To samozřejmě v pořádku je, jen mě nazdvihlo to, že je proklamuje jako nejdelší...sama musí vědět, že tomu tak není. Minulý týden jsem potkala dvě ženy, které je měly evidentně delší, než N.E. Moje spolužačka z VŠ je má skoro na zem...


Poto jsem se ptala, jak je paní Erbenová vysoká. pokud to, co měla na hlavě, mělo 187 cm, pak by musela mít ke dvěma metrům...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Určitě si myslím, že nikdo nemá právo paní Nadě mluvit do jejích vlasů,ale to také nikdo nedělá, všichni tu pouze diskutujeme co bychom s jejími vlasy udělali,jestli se nám líbí popř.co bychom změnili...Já osobně bych také kousek zkrátila i cenu,že už by ty vlasy nebyly nejdelší v ČR,za to byly zdravější a na pohled hezčí.... Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 4:54 am    Předmět: Citovat

S těmi nejdelšími vlasy v republice to bude asi tak, že žádná jiná dlouohovláska se nikam nepřihlásila a nedala se všanc a tak tu třeba mezi námi žije děva, která má vlasy třeba 2 metry dlouhé, ale když to světu nedá vědět, tak se prostě o tom neví... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 12:13 pm    Předmět: Citovat

I to je možné Wink Další alternativou je, že paní Erbenová náhodně narazila na nějakého novináře, kterého její vlasy tak zaskočily, že s ní udělal článek nejdelší vlasy čr a pak už to letělo...
Já nemůžu říct, že se mi ty vlasy nelíbí...jasně jsou tu holky i kluci co mají hezčí vlasy i v délce po ramena, ale musím říct, že přestože si říká, že má nejdelší vlasy čr tak ta délka je obdivuhodná...rousy...ano šmikla bych to, ale důvody proč to paní N.E. neudělá už zazněly...navíc také jde o to, že se zatím nikdo nenechal slyšet, že paní N.E. nemá nejdelší vlasy, a že mu to vadí, že se tak prohlašuje...tak proč by měla přestat se svou propagací, když to nikomu zatím nevadí, nebo alespoň se nikdo nevzbouřil?Ovšem mě by hlodalo svědomí, někdo to hold dokáže přejít Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 1:11 pm    Předmět: Citovat

No jo, no, v každém případě, nechci brát paní N. její vlásky a už vůbec jí neberu délku.. Sama to znám, jak je to nepříjemné, když lidi pokřikují: "to není možný, to nejsou její, má to někde nastavený nebo prodloužený, to je příčesek... " A dokazovat "hovadu", že ty vlasy jsou fakt tvoje, nemá smysl...
Vlasy má krásně dlouhý, pravda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pery01
21-40
21-40


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 12:16 am    Předmět: Citovat

Já souhlasím s Clondykem, nikdo jiný se takto neprezentuje.Neříkám že má krásné vlasy ale jí nejde tak o krásu jako o délku.Jestli má skutečně 184 cm tak to se musí uznat že to se hned tak nevidí.
Adél má jistě krásnější vlásky ale delší asi ne.S ohledem na věk si ale myslím že i to se změní a předhoní ji i v délce. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.