saloos
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dbecca5581f959f85481b4403ed8efbbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 10:27 am    Předmět: Citovat

Já používám od Saloosu obličejové oleje a i přesto, že mám smíšenou pleť, místy mastnou, tak mi skvěle vyhovují, např. jasmínový je super Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 10:11 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem v DM objevila Saloos sprchový oleje a intimní olej... zkoušel ten intimní někdo? Píšou že má předcházet zánětům a podobnejm kravinám, na který občas trpím, ale už ne tak moc jako dřív Smile Nejste po něm moc mastný? A vůbec, nikdy jsem předtím oleje na mytí nezkoušela, sprcháč nepoužívám, ale zaujalo mě to Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 10:26 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Dneska jsem v DM objevila Saloos sprchový oleje a intimní olej... zkoušel ten intimní někdo? Píšou že má předcházet zánětům a podobnejm kravinám, na který občas trpím, ale už ne tak moc jako dřív Smile Nejste po něm moc mastný? A vůbec, nikdy jsem předtím oleje na mytí nezkoušela, sprcháč nepoužívám, ale zaujalo mě to Smile

Já jsem měla před nějakou dobou mycí olej, akorát myslím od ATOKu, nebo od Hádka, a právě na intimní místa mi přišel dost na nic, neměla jsem pocit, že jsem umytá, jen jsem byla zamaštěná. To mi přišel lepší třeba mycí gel od Ryoru s tee tree olejem.
(Jinak mimo téma, už asi půl roku jsem strašně spokojená s intimním mycím gelem od Ziaji s měsíčkem - je výborný na mytí i na holení.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 7:21 am    Předmět: Citovat

Já používám intimní mycí olej od Hadka, sice napoprvý to byl troch zvláštní pocit, ale teď už mi vyhovuje tak, že když jsem někde, kde není po ruce musím se umejt nějakým gelem/mycím krémem, tak jsem celkem nervózní. Nijak mastná si po něm nepřijdu - spíš bych řekla "nevysušená". Wink. A záněty se mi omezily. Takže asi jde hodně o překonání nezvyku a představy, že to neumeje. Ale někomu to holt může nesednout trvale, to je jako se vším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 7:22 am    Předmět: Citovat

Mám ho doma - ten mycí olej Intimia... Že by nějak pomáhal proti zánětům apod. nevím, pač jsemz toho asi vyrostla či co, už dlouho jsem neměla žádné problémy. Určitě si ho znova nekoupím Confused Za prvé mi strašně smrdí (ale fakt strašně), za další mi přijde prostě na nic, přesně jak píše Meesha, nemám pocit, že bych byla umytá - třeba po sportu nebo v létě bych ho nepoužila.... Měla jsem to menší staré balení a ani jsem ho nevypotřebovala...

Meesha: Ten gel od Ziaji jsi objednávala? Taky se mi dost zamlouvají, mají spoustu druhů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 7:32 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Meesha: Ten gel od Ziaji jsi objednávala? Taky se mi dost zamlouvají, mají spoustu druhů...

Tady v Brně je mají v síti drogerií Jasmín, tak pro něj chodím tam. Jinde jsem Ziaju asi neviděla, takže to asi chce hledat.

EDIT: Teď jsem našla na jednom blogu zmínku, že by ji měli mít v Tetě a Pemmi.


Naposledy upravil Meeesha dne st květen 23, 2012 9:38 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 9:01 am    Předmět: Citovat

Aha, tak díky holky... no pravda že třeba grepovej sprcháč voněl o dost líp Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 8:21 pm    Předmět: Citovat

Jeee, tie sprchove oleje vyzeraju vazne luxusne. Shocked
Mam mierny problem s alergickymi reakciami na drogerkove sprchace, casto sa po nich osypam (hlavne ramena a kolena) a mozem sa ist udrbat. Len by ma ako chudobneho studenta zaujimalo, kolko take malinkate balenie (125ml) vydrzi. Staci ho malo, ci treba taku riadnu "porciu" do dlane? Na vysoke sumy vo svojej penazenke zrovna netrpim a zase 5 eur mi pride relativne vela na to, abych ho kupovala co mesiac. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 8:27 pm    Předmět: Citovat

No, jak dlouho vydrží nevím, já měla právě jenom ten na intimní hygienu (a ten vydrží dlouho, že...)
Jen mě napadlo, zkoušelas sprchové gely od Alverde? Možná by ti nemusely vadit, výborný, nevysušujícíc a i zvláčňující je ten s makadamiovým oříškem. A mylsím, že mají i sprchový krém s jojobou na extra citlivou pleť. (ten jsme ale neměla). Cenově to vyjde mnohem líp a vydrží stejně jako klasické gely... (Já pak ještě dělám to, že si do klasického gelu naliju ještě trochu oleje, třeba obyčejný olivový, tolik to potom nevysušuje a nedráždí Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 8:34 pm    Předmět: Citovat

Sprcháče od Alverde podle mě docela vysušují, lepší jsou sprchové krémy (měla jsem jeden vloni, byl s nějakým tropickým ovocem). Mě teda napadlo možná trochu extrémní řešení, ale co olivové mýdlo? Dělá se bez parfemace, nedráždí, používal ho můj přítel, když měl rozjetý ekzém v obličeji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.