Kondicionéry ve spreji
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

meri napsal:
a neviete ci existuje aj kondicioner v spreji od alverde? mysli, ze som to tu niekde citala, ale uz to nemozem najst...

ten od Mypy so 40% aloe vera som dnes videla v Jasmine, asi si ho kupim.

Bohužel Alverde kondicionéry ve spreji nevyrábí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 3:31 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si nakonec koupila ten Asia Beuty od Gliss Kur, nějak jsem zrovna v drogerce nic lepšího nenašla a už jsem něco nutně potřebovala. Zatím můžu říct, že docela příjemně voní Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

Já nevím,ale mě ty Gliss kury všchny moc nevoní nebo voní spíš divně...prostě silikonově,ale vlasy jsou po nich hezké...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 11:19 am    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Já nevím,ale mě ty Gliss kury všchny moc nevoní nebo voní spíš divně...prostě silikonově,ale vlasy jsou po nich hezké...

mně voní ten asia oil:) taková zajímavá vůněSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 3:26 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Já nevím,ale mě ty Gliss kury všchny moc nevoní nebo voní spíš divně...prostě silikonově,ale vlasy jsou po nich hezké...


Očuchávala jsem ten Oil nutritive šampon a docela mi smrděl... oproti urtekramu levandule je to fakt smrad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milja
41-80
41-80


Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 9:26 am    Předmět: Citovat

Very Happy Já nedám dopustit na tenhle- používám na barvený vlasy ( červený), ten proti lámavým konečkům je žlutý a to není až tak to pravé ořechové.
Pro ujasnění vkládám obrázek Wink


Bez něj už bych neměla chlup na hlavě! Rolling Eyes Prakticky to používám tak, že když vycházím z domu, nastříkám to na vlasy a rozčešu, po umytí také nastříkat, vlastně před každým česáním Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 1:34 pm    Předmět: Citovat

Tak z úplného zoufalství že v drogerce už měsíc nemají můj bezsilikonový kondicionér ve spreji jsem se rozhodla že zainvestuju do nějakého obyčejného(rozuměj,ten co je běžně k dostání). Zjistila jsem že takový dělá jen Glisskur,Dove a Elseve. Glisskur jsem prošla,všechny řady, a byly to hotové silikonové bomby(a silikony jeden za druhým hned na prvních místech), Dove na tom byl stejně(možná o trošku líp). Nakonec jsem koupila ten nový růžový Elseve Nutri gloss light, v celém složení je jen 1 silikon (jakýsi Amodimethicone) ale skoro až na konci,takže super. Jediná nevýhoda je,že mi nevoní. Už jsem odvykla těm umělým vůním,tak mě to trochu dráždí. Ale jinak je dobrý. Po delším používání poreferuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 3:12 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Tak z úplného zoufalství že v drogerce už měsíc nemají můj bezsilikonový kondicionér ve spreji jsem se rozhodla že zainvestuju do nějakého obyčejného(rozuměj,ten co je běžně k dostání). Zjistila jsem že takový dělá jen Glisskur,Dove a Elseve. Glisskur jsem prošla,všechny řady, a byly to hotové silikonové bomby(a silikony jeden za druhým hned na prvních místech), Dove na tom byl stejně(možná o trošku líp). Nakonec jsem koupila ten nový růžový Elseve Nutri gloss light, v celém složení je jen 1 silikon (jakýsi Amodimethicone) ale skoro až na konci,takže super. Jediná nevýhoda je,že mi nevoní. Už jsem odvykla těm umělým vůním,tak mě to trochu dráždí. Ale jinak je dobrý. Po delším používání poreferuju


A jaký si normálně kupuješ ten bezsilikonový? Já totiž v drogerce nic takového nenašla Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
*Leontýnka* napsal:
Tak z úplného zoufalství že v drogerce už měsíc nemají můj bezsilikonový kondicionér ve spreji jsem se rozhodla že zainvestuju do nějakého obyčejného(rozuměj,ten co je běžně k dostání). Zjistila jsem že takový dělá jen Glisskur,Dove a Elseve. Glisskur jsem prošla,všechny řady, a byly to hotové silikonové bomby(a silikony jeden za druhým hned na prvních místech), Dove na tom byl stejně(možná o trošku líp). Nakonec jsem koupila ten nový růžový Elseve Nutri gloss light, v celém složení je jen 1 silikon (jakýsi Amodimethicone) ale skoro až na konci,takže super. Jediná nevýhoda je,že mi nevoní. Už jsem odvykla těm umělým vůním,tak mě to trochu dráždí. Ale jinak je dobrý. Po delším používání poreferuju


A jaký si normálně kupuješ ten bezsilikonový? Já totiž v drogerce nic takového nenašla Sad


No právě,oni ho prodávají jen v jediné drogerii co znám. Je to značka bione- Tekuté vlasy,ale je jich víc tak je nutné si prohlídnout etikety-celkem jsou 3 a jeden z nich je nesilikonový. Ale nevím zda by ti sedl. Je v něm troška alkoholu tak ho stříkám na už trochu mastnější vlasy a udělá zase pěkný objem. Mohu ho stříkat každý den a i několikrát denně(ono je tam i napsané že by se pro regeneraci měl používat min.obden. Stál asi 80-90kč. Podívám se jestli ho prodávají i na netu ale bez něj budu zoufalá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 10:05 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:

No právě,oni ho prodávají jen v jediné drogerii co znám. Je to značka bione- Tekuté vlasy,ale je jich víc tak je nutné si prohlídnout etikety-celkem jsou 3 a jeden z nich je nesilikonový. Ale nevím zda by ti sedl. Je v něm troška alkoholu tak ho stříkám na už trochu mastnější vlasy a udělá zase pěkný objem. Mohu ho stříkat každý den a i několikrát denně(ono je tam i napsané že by se pro regeneraci měl používat min.obden. Stál asi 80-90kč. Podívám se jestli ho prodávají i na netu ale bez něj budu zoufalá.


Jestli myslíš BioneCosmetics, tak tu mívají v drogeriích Jasmín Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.