Kondicionéry ve spreji
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f2df0567132c79e10f894c7bc83c87a9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 7:58 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
*Leontýnka* napsal:

No právě,oni ho prodávají jen v jediné drogerii co znám. Je to značka bione- Tekuté vlasy,ale je jich víc tak je nutné si prohlídnout etikety-celkem jsou 3 a jeden z nich je nesilikonový. Ale nevím zda by ti sedl. Je v něm troška alkoholu tak ho stříkám na už trochu mastnější vlasy a udělá zase pěkný objem. Mohu ho stříkat každý den a i několikrát denně(ono je tam i napsané že by se pro regeneraci měl používat min.obden. Stál asi 80-90kč. Podívám se jestli ho prodávají i na netu ale bez něj budu zoufalá.


Jestli myslíš BioneCosmetics, tak tu mívají v drogeriích Jasmín Wink


Tak u nás jsou jen Tety, 2 Rossmanny a 1 dmko. No a ta jedna levná drogerka ale u nás se jmenuje Ryjor. Jo myslím BioneCosmetics Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 9:01 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Klarusa napsal:
*Leontýnka* napsal:

No právě,oni ho prodávají jen v jediné drogerii co znám. Je to značka bione- Tekuté vlasy,ale je jich víc tak je nutné si prohlídnout etikety-celkem jsou 3 a jeden z nich je nesilikonový. Ale nevím zda by ti sedl. Je v něm troška alkoholu tak ho stříkám na už trochu mastnější vlasy a udělá zase pěkný objem. Mohu ho stříkat každý den a i několikrát denně(ono je tam i napsané že by se pro regeneraci měl používat min.obden. Stál asi 80-90kč. Podívám se jestli ho prodávají i na netu ale bez něj budu zoufalá.


Jestli myslíš BioneCosmetics, tak tu mívají v drogeriích Jasmín Wink


Tak u nás jsou jen Tety, 2 Rossmanny a 1 dmko. No a ta jedna levná drogerka ale u nás se jmenuje Ryjor. Jo myslím BioneCosmetics Wink


Aha, jo tak. Nicméně, kdyby to někdo sháněl v Brně, tak v Jasmínech (i když tedy nemůžu říct zcela jednoznačně, že ve všech)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 7:27 pm    Předmět: Citovat

Má někdo zkušenost s kondicionérem od Logony(ten s přírodním betainem)? Zajímalo by mě jestli nemastí a jestli za ty penízky stojí. Holt chci něco přírodnějšího než jen z drogerky. Ale ten růžový Elseve je vážně dobrý,a vlasy se lesknou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 3:05 pm    Předmět: Citovat

hele holky slyšela jsem o nějakém pěstícím spreji na vlásky od Dove...ale je tu problém,četla jsem o něm i tady ááále nikde ho nemůžu najít! nevíte kde by se dal sehnat popř. kolik stojí???? kuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 3:24 pm    Předmět: Citovat

Rikisek napsal:
hele holky slyšela jsem o nějakém pěstícím spreji na vlásky od Dove...ale je tu problém,četla jsem o něm i tady ááále nikde ho nemůžu najít! nevíte kde by se dal sehnat popř. kolik stojí???? kuju Smile


Dá se sehnat v Rossmannu,dmku atd. a stojí něco kolem 60kč Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 3:37 pm    Předmět: Citovat

Háá, mám nový vynález Exclamation Twisted Evil Razz

Udělala jsem si vlastní kondicionér ve spreji-prostě jsem smíchala trochu normálního kondicionéru s vodou a nalila do rozprašovače-a ono to funguje úplně stejně a vyjde to mnohem levněji Very Happy

Chtěla jsem si udělat přírodní kondicionér ve spreji a tak jsem to zkusila s kondišem Alverde (citron/meduňka), ale s tím to nějak nešlo-byl moc tuhý a vůbec nešel rozmíchat, zůstávaly mi tam malé kousky. Ale když jsem to zkusila s obyčejným kondicionérem, který je tekutější, tak se s vodou smíchal úplně bez problému Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankaflakanka
161-320
161-320


Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 8:31 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Háá, mám nový vynález Exclamation Twisted Evil Razz

Udělala jsem si vlastní kondicionér ve spreji-prostě jsem smíchala trochu normálního kondicionéru s vodou a nalila do rozprašovače-a ono to funguje úplně stejně a vyjde to mnohem levněji Very Happy

Chtěla jsem si udělat přírodní kondicionér ve spreji a tak jsem to zkusila s kondišem Alverde (citron/meduňka), ale s tím to nějak nešlo-byl moc tuhý a vůbec nešel rozmíchat, zůstávaly mi tam malé kousky. Ale když jsem to zkusila s obyčejným kondicionérem, který je tekutější, tak se s vodou smíchal úplně bez problému Very Happy

A funguje to? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 8:48 pm    Předmět: Citovat

hankaflakanka napsal:
Soufflet napsal:
Háá, mám nový vynález Exclamation Twisted Evil Razz

Udělala jsem si vlastní kondicionér ve spreji-prostě jsem smíchala trochu normálního kondicionéru s vodou a nalila do rozprašovače-a ono to funguje úplně stejně a vyjde to mnohem levněji Very Happy

Chtěla jsem si udělat přírodní kondicionér ve spreji a tak jsem to zkusila s kondišem Alverde (citron/meduňka), ale s tím to nějak nešlo-byl moc tuhý a vůbec nešel rozmíchat, zůstávaly mi tam malé kousky. Ale když jsem to zkusila s obyčejným kondicionérem, který je tekutější, tak se s vodou smíchal úplně bez problému Very Happy

A funguje to? Smile


jj, úplně bez problému, udělala jsem si to takové víc naředěnější, takže můžu klidně nastříkat i víc a je to fajn Smile
A ještě mám jedno vylepšení: přilila jsem do toho citronovou šťávu, tak snad se budou vlásky i lesknout Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankaflakanka
161-320
161-320


Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 8:57 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:

jj, úplně bez problému, udělala jsem si to takové víc naředěnější, takže můžu klidně nastříkat i víc a je to fajn Smile
A ještě mám jedno vylepšení: přilila jsem do toho citronovou šťávu, tak snad se budou vlásky i lesknout Wink


Téda.Tak to je fajne, to bych mohla taky zkusit...Si to od tebe okopčim, jo? Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 9:04 pm    Předmět: Citovat

hankaflakanka napsal:
Soufflet napsal:

jj, úplně bez problému, udělala jsem si to takové víc naředěnější, takže můžu klidně nastříkat i víc a je to fajn Smile
A ještě mám jedno vylepšení: přilila jsem do toho citronovou šťávu, tak snad se budou vlásky i lesknout Wink


Téda.Tak to je fajne, to bych mohla taky zkusit...Si to od tebe okopčim, jo? Twisted Evil Laughing


Prodám nápad, to bude drahé Twisted Evil
Ne, jasně, zkus to, ale jak už jsem psala-asi to nejde s každým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.