Kremy proti vraskam,kdy nejlepe s nema zacit a jestli vubec.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5489aaa77c7da79f461ef5e88f3b2436Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem si vzpomněla zas na Umělohmotný třípokoj od Hůlové. Hrdinka tam starším vrásčitým ženám radí nosit s sebou fuker a pravidelně si pouštět proti obličeji silný proud vzduchu. To mi přijde snad ještě účinnější než ty vyplňovací protivráskovače Smile

Jinak ten krém jsem sehnala - asi v desáté drogerce. Ještě že je Praha velká. Prodavačka mi říkala, že jim ho dodávají strašně nepravidelně a nejspíš se ho snaží stáhnout z trhu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

Vyplňit vrásky?? Laughing Laughing To zní zajímavě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 3:53 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Mimochodem, netušíte, jestli Astrid ještě vyrábí ten velký hydratační krém? Byl ve světlezelené větší dóze, bez papírové krabičky. Poměrně levný a mé pleti chutnal. A hlavně jsem po něm vůbec neměla na obličeji mastno. Jenže teď jsem ho snad dva měsíce nikde v krámech neviděla.


Já vím co myslíš ještě nedávno jsem to kupovala Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 7:38 am    Předmět: Citovat

... cim pozdeji, tim lepe.. Tento nazor jsem taky zaslechla..... Ale az vami pridanej videozaznam me presvedcil, ze jeste neni potreba vyhazovat penizky za Anti-ageing kremy Smile Ja mam plet mastnou a i kdyz na ni kazdy leto nadavam, protoze to taky neni zrovna moc prijemny, kdyz se lesknete jak prasatko, tak asi neco do sebe ma. Ve svych 29 me lidi hadaji 23. Zadna vraska, teda jen do te doby, nez me nekdo nenas......... To me jich pak naskoci hned nekolik Twisted Evil Jinak jsem moc rada za ten L'oreal, je to proste muj favorit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 12:48 pm    Předmět: Citovat

Dobrou prevencí proti vráskám je pečlivé odlíčení a očištění pleti večer - ta, která chodí spát se zbytky řasenky na očích a mejkapem na tvářích bude brzy nepříjemně překvapená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 4:51 pm    Předmět: Citovat

A kde máš pak ty vrásky od řasenky, na řasách? Laughing Ne je mi to jasný, zatěžuje to asi očička Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 4:55 pm    Předmět: Citovat

Rheesa napsal:
A kde máš pak ty vrásky od řasenky, na řasách? Laughing Ne je mi to jasný, zatěžuje to asi očička Wink


Very Happy joo - když spíš, řasenka se drolí ,něco ulpí na polštáři a něco v okolí očí ( a špína je zažraná a je zaděláno na vrásky). Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 4:54 pm    Předmět: Citovat

Vrásky se dělají ze špíny? Shocked Kruci já o tom nic nevím... ve dvaceti to není až taková hrůza ale roky letí.... mno co, i vrásčité babičky mají své kouzlo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 4:59 pm    Předmět: Citovat

Rheesa napsal:
Vrásky se dělají ze špíny? Shocked Kruci já o tom nic nevím... ve dvaceti to není až taková hrůza ale roky letí.... mno co, i vrásčité babičky mají své kouzlo Smile


Jee- to já netuším, zda má špína na vrásky tak velký podíl - ale v noci se pleť nejlíp regeneruje ( prý) a když jsi ji pořádně na noc neočistila, tak jí to tak dobře nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 8:37 pm    Předmět: Citovat

Špína asi má svůj podíl, ale hlavně když se nechá pleť suchá. Vidím to na svém muži - jakživ se ničím nenamaže, a už má plno vrásek třeba kolem očí a na čele, a to je o rok mladší, než já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.