Kremy proti vraskam,kdy nejlepe s nema zacit a jestli vubec.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9d5ee0a62a48a060612459b229164e77Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 8:56 pm    Předmět: Citovat

Mrtvé téma. Že by?

Naposledy upravil Fairy dne út leden 01, 2008 8:57 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Špína asi má svůj podíl, ale hlavně když se nechá pleť suchá. Vidím to na svém muži - jakživ se ničím nenamaže, a už má plno vrásek třeba kolem očí a na čele, a to je o rok mladší, než já.


Jsem stejný případ, mám suchou pleť. Včera mi máma říkala, že můj děda - lékař jí kdysi radil žádné protivráskové krémy nepoužívat. Jsou v nich prý hormony, které pleť sice vypnou, ale jen na chvilku, ale celkově ji vyčerpávají a ničí. Myslím, že na tom něco bude. Sama potřebuji hlavně krém hydratační, nevíte o nějakém dobrém přírodním, co by osvěžoval? Mám kosatcový Weleda, ale má na mě moc silnou vůni. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Daniela napsal:
Špína asi má svůj podíl, ale hlavně když se nechá pleť suchá. Vidím to na svém muži - jakživ se ničím nenamaže, a už má plno vrásek třeba kolem očí a na čele, a to je o rok mladší, než já.


Jsem stejný případ, mám suchou pleť. Včera mi máma říkala, že můj děda - lékař jí kdysi radil žádné protivráskové krémy nepoužívat. Jsou v nich prý hormony, které pleť sice vypnou, ale jen na chvilku, ale celkově ji vyčerpávají a ničí. Myslím, že na tom něco bude. Sama potřebuji hlavně krém hydratační, nevíte o nějakém dobrém přírodním, co by osvěžoval? Mám kosatcový Weleda, ale má na mě moc silnou vůni. Sad


Já používám Cannaderm, nemám ráda příliš voňavé krémy, a tento mi vyhovuje, doporučuji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 3:12 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Daniela napsal:
Špína asi má svůj podíl, ale hlavně když se nechá pleť suchá. Vidím to na svém muži - jakživ se ničím nenamaže, a už má plno vrásek třeba kolem očí a na čele, a to je o rok mladší, než já.


Jsem stejný případ, mám suchou pleť. Včera mi máma říkala, že můj děda - lékař jí kdysi radil žádné protivráskové krémy nepoužívat. Jsou v nich prý hormony, které pleť sice vypnou, ale jen na chvilku, ale celkově ji vyčerpávají a ničí. Myslím, že na tom něco bude. Sama potřebuji hlavně krém hydratační, nevíte o nějakém dobrém přírodním, co by osvěžoval? Mám kosatcový Weleda, ale má na mě moc silnou vůni. Sad


Fairy, já mám hydratační fluid s aloe od Lavery a mě přijde, že by to mohlo být ono, opravdu fajně osvěží a hydratuje. Vůni má hodně jemnou, takovou tu klasickou přírodní bez nějakého výrazného prvku Laughing Ale já mám hodně citlivou pleť, tak to na zimu střídám s mandlovým olejem. Jen Laveru si nechám na teplejší dny. Myslím, že Lavera rozdává vzorečky, takže na zkoušku ji rozhodně doporučuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 3:20 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za rady, to jsem potřebovala. Co čekám mimi, tak mi chemické vůně hrozně vadí. Vyzkouším Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 5:30 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Daniela napsal:
Špína asi má svůj podíl, ale hlavně když se nechá pleť suchá. Vidím to na svém muži - jakživ se ničím nenamaže, a už má plno vrásek třeba kolem očí a na čele, a to je o rok mladší, než já.


Jsem stejný případ, mám suchou pleť. Včera mi máma říkala, že můj děda - lékař jí kdysi radil žádné protivráskové krémy nepoužívat. Jsou v nich prý hormony, které pleť sice vypnou, ale jen na chvilku, ale celkově ji vyčerpávají a ničí. Myslím, že na tom něco bude. Sama potřebuji hlavně krém hydratační, nevíte o nějakém dobrém přírodním, co by osvěžoval? Mám kosatcový Weleda, ale má na mě moc silnou vůni. Sad


Hormony??? Ale ve složení jsem je jakživ neviděla! Nebo že by je tam neuváděli?!?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 5:44 pm    Předmět: Citovat

Asi jak v kterém krému. Ty drahé jsem nikdy neměla ani nestudovala, takže nemám podrobný přehled. Nebo se hormony skrývají pod nějakým chemickým názvem, koneckonců, jsou to také jen chemické sloučeniny. Ony ty ropné deriváty ale docela stačí. Zvlášť L´Oréal na mě měl zhoubné účinky. Asi nejdražší krém, co jsem kdy měla, ale po namazání vrásek na čele mě vždy úděsně bolela hlava. Nakonec letěl do koše...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 7:12 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak já mám po Lorealu zase krásnou pleť. Ale ted používám jakýsi ajurvédský krém na smisenou plet za 58,- protože v zimě se nemají používat hydratační krémy, přes léto mám gel SPF 10 od Luis Widmer nebo 100% gel aloe vera od Jasona bez konzervantů. V zimě mám s krémama problém protože snesu jen lehlé hydratační gely...Nejdrazsi jsem mela od Vichy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 8:00 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Hmm, tak já mám po Lorealu zase krásnou pleť. Ale ted používám jakýsi ajurvédský krém na smisenou plet za 58,- protože v zimě se nemají používat hydratační krémy, přes léto mám gel SPF 10 od Luis Widmer nebo 100% gel aloe vera od Jasona bez konzervantů. V zimě mám s krémama problém protože snesu jen lehlé hydratační gely...Nejdrazsi jsem mela od Vichy


Jaký máš ten ajurvédský krém??? Shocked Já mám ten Cannaderm, a jinak Dermacol sensitive krém, občas ještě použiji dětský krém. U mne platí - čím dražší, tím horší. Nevím,čím to je, jestli je to více parfemované nebo jestli je tam nějaká složka co nesnesu, nevím... Každopádně jsem po nich rudá jako rak a flekatá jako dalmatin. Nejdražšího jsem měla Diora, kterého jsem dostala a po prvním použití jsem ho musela dát dál.. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 8:39 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Káťa napsal:
Hmm, tak já mám po Lorealu zase krásnou pleť. Ale ted používám jakýsi ajurvédský krém na smisenou plet za 58,- protože v zimě se nemají používat hydratační krémy, přes léto mám gel SPF 10 od Luis Widmer nebo 100% gel aloe vera od Jasona bez konzervantů. V zimě mám s krémama problém protože snesu jen lehlé hydratační gely...Nejdrazsi jsem mela od Vichy


Jaký máš ten ajurvédský krém??? Shocked Já mám ten Cannaderm, a jinak Dermacol sensitive krém, občas ještě použiji dětský krém. U mne platí - čím dražší, tím horší. Nevím,čím to je, jestli je to více parfemované nebo jestli je tam nějaká složka co nesnesu, nevím... Každopádně jsem po nich rudá jako rak a flekatá jako dalmatin. Nejdražšího jsem měla Diora, kterého jsem dostala a po prvním použití jsem ho musela dát dál.. Crying or Very sad


Mám dva-jeden se jmenuje Acne-n-Pimple cream a druhý Antiseptic cream, oba jsem koupila v Pražské vegerariánské jídelně Govinda. Ted jsem objevila na krému link-http://www.himalayahealthcare.com/
Ani ted moc akné nemám, ale nevěděla jsem, jaký krém si koupit do zimy(mastné nesnesu, to se opupínkuju hned) a tyto mi padly do oka. No a musím říct, že to málo, co jsem měla na obličeji zmizelo a stejně tak nežádoucí lesk. Navíc ta báječná cena... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.