Biele konce na vlasoch
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e9f697042aed03a3a7d7c3006900a4f7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 7:01 am    Předmět: Biele konce na vlasoch Citovat

Vsimol som si na mojich vlasoch,ze niektore z nich maju uplne biele konce.Ba,vcera mi vypadol vlas,ktory bol cely biely!!!Cim to je??Z coho to vznika??Ako sa da tomuto predist??
Momentalne pouzivam Alpecin C1 a obcas aj kondicioner od firmy Henna,tak neviem...Nepaci sa mi to..Poradte,prosim.. Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 11:50 am    Předmět: Citovat

Ahoj, tohle už se tu někde řeší a myslím že se odspělo k závěru že je lepší si toho nevšímat, někdy se ti to udělá při sebelepší péči tak je lepší se dívat před sebe než na vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 12:08 pm    Předmět: Citovat

Rheesa napsal:
Ahoj, tohle už se tu někde řeší a myslím že se odspělo k závěru že je lepší si toho nevšímat, někdy se ti to udělá při sebelepší péči tak je lepší se dívat před sebe než na vlasy Wink


Ahoj,asi mas pravdu,ale zlakol som sa,ze co sa zasa deje s tymi mojimi vlasmi.Dnes aj tak idem dat priatelke podstrihnut konce o 1cm.Tak uvidime. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 12:52 pm    Předmět: Citovat

Nechci být pesimista ale právě nějaká slečna tu říkala že to tím chtěla vyřešit a ono nic... každopádně to vlasům tak či tak prospěje takže co už Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 1:07 pm    Předmět: Citovat

Rheesa napsal:
Nechci být pesimista ale právě nějaká slečna tu říkala že to tím chtěla vyřešit a ono nic... každopádně to vlasům tak či tak prospěje takže co už Wink


Hm takze tie biele konce neznamenaju ze sa deje nieco zle s vlasmi??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 1:45 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že ten bílý konec vznikne, když se vlas ulomí. Takže je to celkem normální jev, i když to člověku na náladě nepřidá. Zbavit se toho je spíš dlouhodobější záležitost, dát vlasům čas a péči, aby se dostaly do lepší formy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 1:51 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Já myslím, že ten bílý konec vznikne, když se vlas ulomí. Takže je to celkem normální jev, i když to člověku na náladě nepřidá. Zbavit se toho je spíš dlouhodobější záležitost, dát vlasům čas a péči, aby se dostaly do lepší formy.


Heh dnes idu tie hnusne zlomene konce pod noznice Laughing Laughing ..Dlllho som si ich nestrihal a asi aj to je dovod preco sa ulomili.Dalej to mohlo byt striedanie a skusanie roznych samponov..
Hm a aku starostlivost by si mi odporucala??Ako ich mam vyzivovat,aby sa nelamali??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 5:15 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Já myslím, že ten bílý konec vznikne, když se vlas ulomí. Takže je to celkem normální jev, i když to člověku na náladě nepřidá. Zbavit se toho je spíš dlouhodobější záležitost, dát vlasům čas a péči, aby se dostaly do lepší formy.


podle mě to je začátek třepení vlasu, já nevim o tom že by se mi konce tak lámaly,ale přesto těch bílých mám dost. ale taky to pozoruju po ustřihnutí, že se ty bílé konce udělají Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 5:22 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Daniela napsal:
Já myslím, že ten bílý konec vznikne, když se vlas ulomí. Takže je to celkem normální jev, i když to člověku na náladě nepřidá. Zbavit se toho je spíš dlouhodobější záležitost, dát vlasům čas a péči, aby se dostaly do lepší formy.


podle mě to je začátek třepení vlasu, já nevim o tom že by se mi konce tak lámaly,ale přesto těch bílých mám dost. ale taky to pozoruju po ustřihnutí, že se ty bílé konce udělají Confused


no u mě to docela často bývá tak, že se vlas ulomí, zůstane bílá tečka a pak se díky tomu začne třepit... (ale mám i takové, které jsou rozdvojené a v místě kde se sbíhají je bílá tečka)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

citace:
no u mě to docela často bývá tak, že se vlas ulomí, zůstane bílá tečka a pak se díky tomu začne třepit... (ale mám i takové, které jsou rozdvojené a v místě kde se sbíhají je bílá tečka)


Takze asi nie som jediny,kto am take problmy,heh.Neuverite,co som skusil..Bol to blbby napad,ale co uz.Umyl som si vlasy,dal som si olivovy olej a nechal chvilu posobit.Potom som to splachol.A vysledok??Vlasy sa sice rozcesavaju perfektne,ale co z toho,ked su hroozne splasnute a robia dojem mokreho efektu...
Olivak sa asi dava pred umytim vlasov ze?Inac ma napadla este taka vec.Do kondicioeru keby som dal kvapku olivaka,bolo by to ok?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.