NADĚJE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=76779d679dfb5801892e6e733282d99aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 9:25 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
ilona napsal:
Daniela napsal:
Já zase uvažuji o echinaceových kapkách, berou se i preventivně na posílení imunity. Kdysi jsem je měla (i když od jiného výrobce) a přišly mi docela dobré.


Já mám na posílení imunity ( teda ne já, bere to syn) Eleuterokokové kapky, mám je od Hádka, ale v Naději jsou také k mání.
Z Naděje používáme ještě Grepový olej - měl by působit na akné, ekzemy a opary.



Taky je dobrý krvečistící extrakt , nádherně vyčistí pokožku a pleť . Musí se ale užívat dlouhodobě , zato však pomáhá odstranit i akné. Wink

Tak teď nevím jestli koupit ten grep nebo krvečisticí.Damayanti t to mažeš normálně na pleť?Já nikdy nevím jakej krém si koupit mě se po krémech většinou dělají pupínky a tak to radši jen vyčistím a nechám a to taky není moc dobrý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 10:19 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Damayanti napsal:
ilona napsal:
Daniela napsal:
Já zase uvažuji o echinaceových kapkách, berou se i preventivně na posílení imunity. Kdysi jsem je měla (i když od jiného výrobce) a přišly mi docela dobré.


Já mám na posílení imunity ( teda ne já, bere to syn) Eleuterokokové kapky, mám je od Hádka, ale v Naději jsou také k mání.
Z Naděje používáme ještě Grepový olej - měl by působit na akné, ekzemy a opary.



Taky je dobrý krvečistící extrakt , nádherně vyčistí pokožku a pleť . Musí se ale užívat dlouhodobě , zato však pomáhá odstranit i akné. Wink

Tak teď nevím jestli koupit ten grep nebo krvečisticí.Damayanti t to mažeš normálně na pleť?Já nikdy nevím jakej krém si koupit mě se po krémech většinou dělají pupínky a tak to radši jen vyčistím a nechám a to taky není moc dobrý



Ten krvečístící extrakt je tinktura a užívá se vnitřně . Třikrát denně určitý počet kapek spolknout a brát aspoň tři měsíce. Mě se před časem zbláznily hormony či co , zkazila se mi pleť a nic nepomáhalo, tak jsem to začala užívat a už po pár dnech byly znát výsledky. Brala jsem to poctivě tři měsíce a ( musím to honem zaklepat Laughing ) tvářičku mám pořád jako z alabastru.
Když máš čistý ledviny , krev a játra , tak je pěkná i pleť . Já si preventivně občas dávám bylinkový čaj , který tyhle tři věci čistí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 9:03 am    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Denynka napsal:
Damayanti napsal:
ilona napsal:
Daniela napsal:
Já zase uvažuji o echinaceových kapkách, berou se i preventivně na posílení imunity. Kdysi jsem je měla (i když od jiného výrobce) a přišly mi docela dobré.


Já mám na posílení imunity ( teda ne já, bere to syn) Eleuterokokové kapky, mám je od Hádka, ale v Naději jsou také k mání.
Z Naděje používáme ještě Grepový olej - měl by působit na akné, ekzemy a opary.



Taky je dobrý krvečistící extrakt , nádherně vyčistí pokožku a pleť . Musí se ale užívat dlouhodobě , zato však pomáhá odstranit i akné. Wink

Tak teď nevím jestli koupit ten grep nebo krvečisticí.Damayanti t to mažeš normálně na pleť?Já nikdy nevím jakej krém si koupit mě se po krémech většinou dělají pupínky a tak to radši jen vyčistím a nechám a to taky není moc dobrý



Ten krvečístící extrakt je tinktura a užívá se vnitřně . Třikrát denně určitý počet kapek spolknout a brát aspoň tři měsíce. Mě se před časem zbláznily hormony či co , zkazila se mi pleť a nic nepomáhalo, tak jsem to začala užívat a už po pár dnech byly znát výsledky. Brala jsem to poctivě tři měsíce a ( musím to honem zaklepat Laughing ) tvářičku mám pořád jako z alabastru.
Když máš čistý ledviny , krev a játra , tak je pěkná i pleť . Já si preventivně občas dávám bylinkový čaj , který tyhle tři věci čistí. Wink

Já bumbám taky bylinkový čaje.Těm ze supermarketů nevěřím.Vnitřně říkáš?Jůůů tak v pondělí pro to du...už bych neměla na DV chodit leze to do peněz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nerozlousknutelny.orisek
21-40
21-40


Založen: 9.7.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 10:25 am    Předmět: Citovat

Tady v Chomutově mají také Lopuchový výluh, ale jiný než od naděje a za 135 Kč. To se mi zdá drahé. Nevíte kde všude prodávají výrobky od Naděje? Tady vím kde mají Cannaderm, mám od nich šampon a opravdu moc dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 6:35 pm    Předmět: Citovat

mamka používá od Naděje spoustu věcí, hlavně ale tinktury, a je s nimi spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 10:34 am    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Tak teď nevím jestli koupit ten grep nebo krvečisticí.Damayanti t to mažeš normálně na pleť?Já nikdy nevím jakej krém si koupit mě se po krémech většinou dělají pupínky a tak to radši jen vyčistím a nechám a to taky není moc dobrý


Deny: mam to podobne, nemazu se pravidelne, treba jednou za tyden, ted jsem si ale rekla, ze bych mela zacit, ale je to stara znama pisnicka.
Kdyz prsote pravidelne pouzivam krem, mam plet horsi nez kdyz se namazu sem tam necim. Sice nechapu cim to je, ale je to tak.
Tak jsem si objednala ten krvecistici extrakt a asi se zas budu mazat jen jak me napdane, kdyz budu mit pocit suche pleti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 12:02 pm    Předmět: Citovat

nerozlousknutelny.orisek napsal:
Tady v Chomutově mají také Lopuchový výluh, ale jiný než od naděje a za 135 Kč. To se mi zdá drahé. Nevíte kde všude prodávají výrobky od Naděje? Tady vím kde mají Cannaderm, mám od nich šampon a opravdu moc dobrý.

Jééé,oříšku,ty jsi z Chomutova? Very Happy Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 4:00 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Denynka napsal:
Tak teď nevím jestli koupit ten grep nebo krvečisticí.Damayanti t to mažeš normálně na pleť?Já nikdy nevím jakej krém si koupit mě se po krémech většinou dělají pupínky a tak to radši jen vyčistím a nechám a to taky není moc dobrý


Deny: mam to podobne, nemazu se pravidelne, treba jednou za tyden, ted jsem si ale rekla, ze bych mela zacit, ale je to stara znama pisnicka.
Kdyz prsote pravidelne pouzivam krem, mam plet horsi nez kdyz se namazu sem tam necim. Sice nechapu cim to je, ale je to tak.
Tak jsem si objednala ten krvecistici extrakt a asi se zas budu mazat jen jak me napdane, kdyz budu mit pocit suche pleti.

u mě je to to samé.vyhazuju úplně zbytečné peníze za kosmetiku.ale ten krvečisticí se užívá vnitřně Shocked taky sem si ho dnes koupila Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 4:01 pm    Předmět: Citovat

bože to smrdí jak chinzano...budu zvracet Crying or Very sad a má to 40% alkoholu...tak to bych do sebe asi neměla kopnout celou flaštičku co Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

no me ste taky navnadily a i kdyz nemam problematickou plet ,tak ted se mi trosku zblaznila a tak jakmile to bude mozne krvecistici extrakt poridim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.