NADĚJE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ec911de339a0329d22d3b71985f51a79Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 5:59 pm    Předmět: Citovat

tak sem poridila pred dvema dny ten krvecistici extrakt,tak sem zvedava Very Happy ale je to vazne narez to spolknout Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 6:26 pm    Předmět: Citovat

Víte někdo, kde všude v Praze by se daly sehnat výrobky od Naděje v kamenném obchodě? (např. lopucháč) ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 6:29 pm    Předmět: Citovat

Tak už mám lopucháč Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 7:02 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak sem poridila pred dvema dny ten krvecistici extrakt,tak sem zvedava Very Happy ale je to vazne narez to spolknout Laughing


Vílko, ty to polykáš nezředěné? Kapky by se měly nakapat asi do lžíce vody, píší to tak na internetových strankách, pak to není skoro cítit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 8:17 pm    Předmět: Citovat

TamtaOna napsal:
Víte někdo, kde všude v Praze by se daly sehnat výrobky od Naděje v kamenném obchodě? (např. lopucháč) ...


Je o tom řeč tady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 9:07 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak sem poridila pred dvema dny ten krvecistici extrakt,tak sem zvedava Very Happy ale je to vazne narez to spolknout Laughing

Jo chutná to jako chinzano zředěné s vodkou Rolling Eyes je to fakt hnus...a to že by se to mělo ředit mě nenapadlo Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 9:17 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:

Jo chutná to jako chinzano zředěné s vodkou Rolling Eyes je to fakt hnus...a to že by se to mělo ředit mě nenapadlo Shocked


Smí se po tom řídit? Very Happy Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 1:27 pm    Předmět: Citovat

juuu Nessie to me nenapadlo Laughing Embarassed Laughing no ja to neredila Laughing Embarassed a myslim ze tech trinact kapicek 40%alkoholu by zarucil promile v krvi Laughing tak nevim jak se rizenim Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 8:11 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
juuu Nessie to me nenapadlo Laughing Embarassed Laughing no ja to neredila Laughing Embarassed a myslim ze tech trinact kapicek 40%alkoholu by zarucil promile v krvi Laughing tak nevim jak se rizenim Laughing


Já si ty bylinky od Naděje kapala do dvoudecové sklenky s vodou (ne úplně plné - tak 1,5 deci vody), chuť kapek nebyla skoro cítit a takhle naředěný alkohol se v krvi snad nepozná! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 11:59 am    Předmět: Citovat

Tak já taky polyám krvečistící extrakt a myslím že mi nedělá problém,alkohol tam je ale když si dám 13kapek ráno,hned se mi jde líp do školy Wink A k tomu ten extrakt v tom alkoholu je ředěný 1:1000 takže tam ty bylinky moc necítím. Ale teď jsem si k tomu pořídila i Jalovec-pupeny a je to síla bo je to ředěné 1:10 a já úplně ty pupeny cítím a je to hnus. Ale čistí to játra a taky rozpouští močové kameny takže raz za čas to bude dobrá investice. A taky se mi po něm rychleji čistí problematická pleť než po tom krvečistícím extraktu. Jo a mě nikdy nenapadlo to míchat s vodou. To já to nakapu na lžičku a spolknu a je mi jedno že je to hnusné aspoň si můžu říkat co pro sebe nedělám že to spolknu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.