pryc s opalenim!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6227733c18a0e03b8e87ab65f3c1bee7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:00 pm    Předmět: Citovat

Romanka napsal:
...a navíc přemíra slunce a opalování taky škodí, kůže rychleji stárne, takže já budu stále mladá a basta! Very Happy


Roztomile řečeno. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 8:37 am    Předmět: Citovat

zdravím. kde se dá sehnat ten Barykol? kromě netu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marye
81-160
81-160


Založen: 8.3.2011
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 10:49 pm    Předmět: Citovat

Já se normálně spíš spaluju, než opaluju ale je fakt, že po tom spálení zhnědnu, což se mi tedy extrémně nelíbí... Hlavně teď budu asi dost přismahlá, díky brigádě při které stojím celý den na slunci, ještě k tomu na mě svítí jen zlevé strany, díky čemuž mám teď levou polovinu těla naprosto spálenou a pravou polovinu téměř netknutou sluncem...
Takže až bude po první výplatě, jdu hned pro ten barekol... jinak máte nějaký recept na spálenou pokožku? Jak ji co nejdříve zklidnit, zregenerovat a vyživit abych se nezačala celá loupat? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vesna
8-20
8-20


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 11:30 pm    Předmět: Citovat

Marye napsal:
Já se normálně spíš spaluju, než opaluju ale je fakt, že po tom spálení zhnědnu, což se mi tedy extrémně nelíbí... Hlavně teď budu asi dost přismahlá, díky brigádě při které stojím celý den na slunci, ještě k tomu na mě svítí jen zlevé strany, díky čemuž mám teď levou polovinu těla naprosto spálenou a pravou polovinu téměř netknutou sluncem...
Takže až bude po první výplatě, jdu hned pro ten barekol... jinak máte nějaký recept na spálenou pokožku? Jak ji co nejdříve zklidnit, zregenerovat a vyživit abych se nezačala celá loupat? Sad

Zakysaná smetana, olivový olej s levandulovou esencí, zinková mast. V tomto pořadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 2:08 am    Předmět: Citovat

Vesna napsal:
Marye napsal:
Já se normálně spíš spaluju, než opaluju ale je fakt, že po tom spálení zhnědnu, což se mi tedy extrémně nelíbí... Hlavně teď budu asi dost přismahlá, díky brigádě při které stojím celý den na slunci, ještě k tomu na mě svítí jen zlevé strany, díky čemuž mám teď levou polovinu těla naprosto spálenou a pravou polovinu téměř netknutou sluncem...
Takže až bude po první výplatě, jdu hned pro ten barekol... jinak máte nějaký recept na spálenou pokožku? Jak ji co nejdříve zklidnit, zregenerovat a vyživit abych se nezačala celá loupat? Sad

Zakysaná smetana, olivový olej s levandulovou esencí, zinková mast. V tomto pořadí.


Smetana, nebo jogurt udělá pokožce dost dobře. Smile Mám vyzkoušeno, ale strouhám do masky ještě salátovku. Okurka uklidňuje a rozjasní pleť.
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marye
81-160
81-160


Založen: 8.3.2011
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 3:03 pm    Předmět: Citovat

Děkuju moc Smile nakoupím, ozkouším a uvidíme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 7:02 am    Předmět: Citovat

Maybe I am strange, but I like wrinkles on a woman's face. One of my friends is 27 and has wrinkles around her eyes. I think it makes her look more cute and wise Smile I know someone who is in her 30s with two children and she uses Botox regularly. Hmmm, not bad if you want to look like an expressionless mannequin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 7:08 am    Předmět: Citovat

MrE napsal:
Maybe I am strange, but I like wrinkles on a woman's face. One of my friends is 27 and has wrinkles around her eyes. I think it makes her look more cute and wise Smile I know someone who is in her 30s with two children and she uses Botox regularly. Hmmm, not bad if you want to look like an expressionless mannequin.


Tohle by měly slyšet všchny ženský na světě Smile
(Jinak já osobně strašně nesnášim vrásky na čele, ani nevim proč, ale mám proti nim děsnou averzi Laughing Naštěstí ale na čele žádný vrásky nemám Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 7:14 am    Předmět: Citovat

Since 2009, the average age of women I see daily is 70 Very Happy so wrinkles are normal for me Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 10:35 am    Předmět: Citovat

teda mne sa biela pleť tiež hrozne páči. ja síce niesom úplne klasická bledula s bielo-modrým nádychom pleti, ale opalujem sa relatívne zle, do červena, občas vyskakuje alergia.. a opálenie zväčša rýchlo mizne. ale zhnednutiu sa tiež nedá vyhnúť niekedy. používam opalovák s SPF 50 a potom peeling. hlavne, čo sa mi nepáči sú zhnednuté plecia zvrchu... proste tam mám také hnedé "fľaky" a zvyšok tela je bledší. hrúza.. možno sa uchýlim aj k tomu citrónu (ak nebudem moc lenivá Very Happy )

a čo sa týka pieh, tak pehy sú podľa mňa krásne. ja mám každé leto na nose asi tak 3 pehy a chcela by som viac Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.