pryc s opalenim!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a709cb28db1a023f3600a9bca3d4c944Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TiinnaLazer
81-160
81-160


Založen: 10.5.2010
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: út srpen 03, 2010 8:58 pm    Předmět: Citovat

Já si nemůžu pomoct, ale není lepší snést trochu toho opálení (a když se vám opálení nelíbí, tak se mu snažit co nejmožněji předcházet), než pleť mučit citronem, ať už samotným nebo smíchaným s čímkoliv? Vždyť je to děsný driák, jestli tohle někdo praktikuje pravidelně, tak se to rozhodně časem musí někde projevit - ztenčená pleť, podráždení, zcitlivělost - vždyť citron se používá na i odstraňování vodního kamene.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 10:03 am    Předmět: Citovat

Zkuste syrovátku, ta vyběluje a ještě pleť vyživuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 1:34 pm    Předmět: Citovat

Já mám ráda když mám opaléné tělo..(do solarka ale nechodím)libí se mě když je člověk opálenej..spíš bych chtěla bejt ješte trocu vic snědší Wink dívím se že nemá někdo rád když je opálenej vetšinou je to naopak Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 3:43 pm    Předmět: Citovat

TiinnaLazer napsal:
Margueritte napsal:
...Až pokožka zhnědne, pomáhám si citrónovou šťávou, namíchanou s přiměřeným množstvím lihu, nebo nějakého vysokoprocentního alkoholu ( i když by se nemělo, přimíchávám i 4%tní peroxid). Nechávám působit tak půl hodinky (kolikrát to pěkně svědí po pár minutách, ale chce to vydržet) a pak smeju a namažu něčím na citlivou pokožku...


Shocked Tak po takový žíravině by mi slezla kůže z ksichtu Shocked To ti to nic nedělá (kromě vyžírání opálení)? Shocked


Popravdě to naleptá jen pokožku, ke škáře se to nedostane. Pokožka se buďto sloupe, nebo vydrolí - to už je normální proces obnovování kůže. Smile Pochopitelně, je pak citlivější a musím bý opatrná, co na ní dávám, ale na obličej používám jen ten barekol, kde nejsou žádné dráždící látky. Tenhle dryák až tak pravidelně nemíchám, jen pokud se opravdu opálím, ale citronem se občas napatlám. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 3:49 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Já mám ráda když mám opaléné tělo..(do solarka ale nechodím)libí se mě když je člověk opálenej..spíš bych chtěla bejt ješte trocu vic snědší Wink dívím se že nemá někdo rád když je opálenej vetšinou je to naopak Laughing


U mě je to třeba k lásce k 19. stol. a vůbec k monarchii, aristokracii, umění... tedy spíše k té módě, né že bych se chtěla povyšovat a vládnout. Laughing Bílá je odjakživa symbol čistoty a nevinnosti. Navíc na bílé pleti se kdeco schová Embarassed , kdejaká jizvička, nedostatek... Bílou pleť hodně taky nosí příslušníci gothic subkultury (ke kterým se tady v čechách raději nehlásím), ale když už si vezmu něco černého, tak to pěkně vyniká. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 5:09 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Já mám ráda když mám opaléné tělo..(do solarka ale nechodím)libí se mě když je člověk opálenej..spíš bych chtěla bejt ješte trocu vic snědší Wink dívím se že nemá někdo rád když je opálenej vetšinou je to naopak Laughing

Já snad neznám nikoho, komu by se by se vyloženě líbila opálená pleť, ať už vlastní nebo cizí. Buď je to lidem jedno, to nebo to vyloženě nesnáší.
A mně přijde, že tmavá pleť sedí jen těm, kteří se s ní narodili - Indiáni, Hispánci, Semité...dohněda osmažený Středoevropan nebo dokonce Severoevropan prostě vypadá v drtivé většině případů blbě.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 5:48 pm    Předmět: Citovat

Mě se lehké, možná i trochu víc opálení líbí úplně stejně jako bílá pleť, ale jen na lidech, u kterých je vidět, že to není násilím, ať už smažení se nebo fobie ze slunečního svitu. A k jejichž typu to jde. Zrzky, co chodí do solárka a ládují se betakarotenem vypadají stejně divně, jako průhledné, nemocně vypadající dívčiny, pro které je přirozené být opálenější.
Třeba já když se trošku neopálím, tak vypadám nemocně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 6:31 pm    Předmět: Citovat

Tiež nie som nadšená z opálenia, ale v mojím typom pleti je neopáliť sa je problém - cielene sa neopalujem, iba ked chodím po vonku,a aj tak budem do októbra zase bledá. Very Happy
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 6:40 pm    Předmět: Citovat

Já se zas opaluju ať chci nebo nechci. Prostě vylezu v létě na slunce a večer jsem hnědá.. Se sluncem nemám problém a třeba v létě mi to hodně pomůže proti pupínkům na obličeji a to si právě obličej chráním nejvíc, protože jsem si kolikrát spálila tváře a au au.. To bolí :-/ Obličej mám asi nejcitlivější no. Zato ostatní opálení je po mírném zkoumání vidět ještě na jaře Very Happy
Každopádně mě nikdy nenapadlo se opálení zbavovat. To čtu až tady prvně. Smile Navíc si myslím, že násilné zbavování opálení snad může vést i k horším následkům, než podráždění kůže sluncem.

Nu, ale když je to něčí styl Smile tomu se bránit nedá Smile Cool
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 10:06 am    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Já mám ráda když mám opaléné tělo..(do solarka ale nechodím)libí se mě když je člověk opálenej..spíš bych chtěla bejt ješte trocu vic snědší Wink dívím se že nemá někdo rád když je opálenej vetšinou je to naopak Laughing


já osobně jak už tu někdo říkal, líbí se mi historická móda, aristokratická bílá pleť, je to prostě nádherné. jinak já chodím většinou v černé, někdy dlouhé sukně a stahovací korzet a k tomu je bílá pleť nádherná, líbí se mi ten kontrast Smile

jinak já sem typ co se celkem dobře opaluje, takže se mažu 30 krémem v létě, sice stejně dycky trochu chytnu ale to neva, akorát občas si napatlám ruce a obličej citronem. někde sem slyšela že na vybělení může pomáhat i heřmánková koupel, ale nezkoušela sem. Jinak bílek asi zkusím ale peroxid nebo alkohol bych si na kůži osobně nedávala, bála bych se že ta kůže se může hodně oslabit, ale taky sem nezkoušela Smile

ovšem druhý extrém ráda nemám - peroxidové blondýnky opálené jak černošky...a navíc přemíra slunce a opalování taky škodí, kůže rychleji stárne, takže já budu stále mladá a basta! Very Happy
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.